Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

ninan2
25. feb 2012

@happy8051 a co tam bolo? Lebo kvoli videu si musim zapnut notebook, tak ci sa mi to oplati 😀

happy8051
25. feb 2012

@ninan2 porod podla ayurvedy (teda ciastocne) ktory prebehol v bs. manzelia si vzali placentz domov a zakopali ju v zahrade 🙂 ale zas kvoli tomu nezapinaj notebook, pozri si to, ked ho budes mat zapnuty 🙂

ninan2
25. feb 2012

@happy8051 ale co, to fakt? No aspon nieco, kompletne sa to myslim vola lotosovy porod. A nevies nahodou, ze ktory doktor im to dovolil, na primara sa mi to nezda 😀

Tu je info pre tie, ktore by si nahodou mysleli, ze placenta je nieco hnusne a ze ti manzelia su sibnuti:
http://tehotenstvo.rodinka.sk/rodime/porod/loto...

happy8051
25. feb 2012

@ninan2 primar o tom hovoril 🙂
myslim, ze boli pouzite olehe bylinky tlmene svetlo a hudba. aj ja som mala sok 🙂 poznam ho osobne a nemyslel by som, ze by bol niecomu takemu nakloneny... mne osobne ked som chcela hudbu povedal, ze on mi zaspieva ak chcem 🙂 ale tak braa som to v pohode, to je iny vztyh.
v reportazi sa jednalo o manzelsky par, hladali porodnicu, kde by im z casti umoznili porod podla ayurvedy a nasli bs 🙂 kupel sa samozrejme nekonal, aj keby im chceli vyjst v istrety, nemame vanu... ale tvarili sa, ze boli spokojni a primar sa vyjadril v znysle, ze placentu si domov bralo uz viacero rodiciek. nevedela som to a v pondelok na poradni sa ho opytam

cvokynka24
25. feb 2012

@happy8051 no ja som to tiež pozerala...a odkial si, že už teraz chodíš do poradne k primárovi do BS??? 🙂

happy8051
25. feb 2012

@cvokynka24 z BS. primar je moj gynekolog 🙂

cvokynka24
25. feb 2012

@happy8051 aha...strašne milý človek...tak to sa tam v pondelok možno aj stretneme... 🙂

happy8051
26. feb 2012

@cvokynka24 hej? o kolkej mas poradnu? 🙂

cvokynka24
26. feb 2012

@happy8051 chodíme tam tak pred deviatou...najprv na záznam a potom od desiatej má primár poradňu... 🙂

katecameron
27. feb 2012

@happy8051 ja som to videla tiez poznam primara tak trochu nie az tak osobne ale mna sa stale pytal ci nieco nechcem ci chcem hudbu atd...ja si myslím ze on je naklonení pre kazdeho

happy8051
27. feb 2012

@katecameron jasne, snazi sa vyjst v ustrety vo vsetkom, co sa da...

boise
6. mar 2012

babule este som sa chcela spytat - ako je to tam s klystirom? mozem si priniest trebars yal, alebo cipky alebo co? Nemusim absolvovat ten klasicky? Lebo ani v ruzinove sme nemali, tam stacili len cipky...dakujem 🙂

happy8051
6. mar 2012

@boise ja som dostala klasicky, ale opytaj sa primara... myslim, ze moze byt aj iny

boise
6. mar 2012

@happy8051 dakujem, opytam sa pri prvej poradni 🙂 snad tam stihnem aspon jednu 😅 😀

ela2710
8. mar 2012

ahojte 🙂 ja som sa po dlhsom uvazovani rozhodla tiez pre Stiavnicu, porodnica u nas v Ziari je sice fajn, ale to prostredie sa mi nepaci, sprcha, zachody, atd. su tam podla mna hrozne. Pozerala som si stranku porodnice v BS a zaujimalo by ma, ze aky je rozdiel medzi samostatnou izbou a izbou na hoteli?oboje totiz stoji rovnako, tak som sa chcela spytat, ci nemate s tymito izbami skusenosti, pri prvom som bola velmi rada, ze som na spolocnej izbe s maminkami, vymenili sme si vela rad a aspon som sa necitila sama, ale pri druhom by som uz chcela mat vacsie sukromie. A este by som sa chcela spytat, ci nahodou neviete, kolko samostatnych izieb tam je a kolko izieb v hoteli, ci je nejaka sanca sa tam vobec dostat, lebo tu v ZH mame len jednu jedinu nadstandardnu a dostat sa do nej bolo nemozne

happy8051
8. mar 2012

@ela2710 v BS je sest apartmanov a hotel, to su dve izby, kde byvaju vacsinou maminky, co cakaju na porod a su z daleka.

boise
9. mar 2012

@happy8051 fiha, 6 je tych apartmanov? takze celkom je sanca sa tam dostat, ze? som myslela ze je len jeden 😕 😅

happy8051
9. mar 2012

@boise sanca je, zavisi od obsadenosti. na apartmany je totiz poradovnik, treba sa zapisat hned po prichode do nemocnice. ktora skor odrodi, ta ho dostane. pred porodom tam nemozes byt, az s babom. po sekciach ho zeny nezvyknu mat vobec.

ninan2
9. mar 2012

@happy8051 my sme sa tam dostali hned ako sme prisli do porodnice o 5tej rano, porodila som az o 12tej. Ale bude to zrejme preto, ze v tom case boli obsadene oba porodne boxy. Ja som sa do boxu vlastne dostala az okolo 11tej, dovtedy som mala pokoj na apartmane, to bolo super 🙂

happy8051
9. mar 2012

@ninan2 parada... zrejme to naozaj bolo tym, ze si prisla s rozbehnutym porodom a nemali ta kde inde dat ked boxy boli full. ale vychytala si to najlepsie 🙂

minaz
9. mar 2012

ahojte, ja som tiez rodila v BS a bola som velmi spokojna. mala som planovanu sekciu, a preto som nastupovala do porodnice den vopred. ja som mala moznost vyuzivat apartman hned od zaciatku. ale to asi preto, ze v den môjho nastupu bol sviatok a prave prepustali myslim, ze az tri mamicky domov. tak som si mohla vybrat ci chcem hned, alebo az po prepusteni z pooperacnej izby. som rada, ze som mohla byt na apartmane a môj manzel si to tiez velmi chválil. stale tam bol niekto so mnou. co mi teda po sekcii velmi pomohlo 🙂

si31si
13. mar 2012

@ela2710 ahoj aj ja by som chcela rodiť v štiavnici tak sa chcem spýtať že ako sa to vybavuje ty tam už chodíš teraz alebo ked budem mať termín pôrodu tak tam proste prídem lebo vôbec netuším ako to prebieha.

ela2710
13. mar 2012

@si31si ja chodim na poradne k mojej gynekologicke v Ziari, tak som chodila aj pri prvom tehu a az do konca, potom som prisla do ZH porodnice len v den porodu, tak to bude aj v BS, akurat sa tam este telefonicky poinformujem o tych samostatnych izbach 🙂

verbal
17. mar 2012

@ela2710 jej ja chcem ist tiez rodit do BS, sa tam mozno stretneme, termin mam 25.8. 😉

ela2710
17. mar 2012

@verbal mne tiez vychadza termin na 25.8. podla gynekologicky trosku inak, lebo ona sa riadi len cyklom, ale kedze ja viem presne kedy som otehotnela, tak mi to podla tyzdnov vychadza presne na 25.8. 😀

verbal
17. mar 2012

@ela2710 mozem si ta pridat do priatelov? Ked sa nam uz termin priblizi, bolo by prijemne mat s kym prebrat co a ako spravit...

angika
17. mar 2012

ahojte @ela2710 a @verbal... ja mam tiez termin 24.8. 🙂 a chcem ist do BS, aj prvu dcerku som tam rodila 🙂

ela2710
17. mar 2012

@verbal jasne, mozes, aspon tam nebudem sama 😀
@angika my dve ideme mat rovnaky vekovy rozdiel medzi detickami 🙂 😉

verbal
17. mar 2012

@angika
@ela2710 ale nam tam bude veselo, teda dufam,... 😎
ja som uz pred 10 rokmi rozmyslala nad tym ist tam rodit, ale zdalo sa mi to daleko, a ze je to jedno...
ale nie je! 😖

ela2710
17. mar 2012

@verbal a odkial si? my byvame v Ziari, teraz sa ale chceme stahovat do jednej dedinky blizko ZH, ale tak ocinko nastartuje auto a budeme letiet 😀 oplati sa to 😉 a aj ja dufam, ze bude veselo, najma, ze tento porod uz bude lahsi nez ten prvy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre