Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

cvokynka24
29. mar 2012

@ela2710 ...ďakujem veľmi pekne...

ada30v
1. apr 2012

môžem len doporučiť. Rodila som koncom februára tohto roku - cisárskym u doktora Šišku a všetko prebehlo hladko. Starostlivosť bola nadštandardná. Bývali sme v apartmáne s manželom.

boise
2. apr 2012

Ahojte, tak ja som bola vo stvrtok na prvej poradni v Stiavnici a som uplne ocarena, primar dokonaly, uzasny clovek...poradna super, CTG, prietoky...toto mi v ruzinove robili az v 41tt ked som bola prijata ako poterminovka...akurat ma prekvapilo, ze sa vo mne nik nerypal, to v ruzinove masiarska ruka po laket 😝 😝 😝 Porodnica nadherna, porodna sala doslova sen. Rodinna atmoska na nezaplatenie...Uz sa tam strasne tesiiiiim (a to mam syndrom bieleho plasta) 😵 😵 😵

ninan2
2. apr 2012

@boise Ahoj, a budes tam teraz chodit kazdy tyzden alebo ako ste sa dohodli s primarom? A planujes sa tam ubytovat nejak skor pred porodom ci ako to spravite?
Ja som tam cestovala na poslednu chvilu po odteceni plodovky, ale v pripade 2. porodu ktory by mohol byt rychlejsi neviem ci by som to riskovala. Este k tomu s prvorodenou na krku 🙂

raffaella
2. apr 2012

@boise aj ja som tam sla z BA porodit 😀 drzim palce, nech to dopadne na jednotku. 🙂

boise
2. apr 2012

@ninan2 no kedze som z BA tak sme sa dohodli ze staci po velkej noci zas, ale hned v utorok...potom uvidim, podla toho, ako to bude vypadat. A chcela by som sa tam ubytovat predtym. Inak budem u nasich, od nich je to tak 1,5 hodky cesty, cize o hodinu menej ako z BA. A tiez sa bojim ze by som nedobehla, malehy vysiel za 4 hodiny od prvej kontrakcie, tak by som nerada riskovat 😉

verca007
2. apr 2012

@boise to si ty co si vravela sestricke, ze mala kope o polnoci? 🙂

boise
2. apr 2012

@verca007 ano 😀 😀 😀 od polnoci do druhej do rana, stretli sme sa tam? 😵

verca007
2. apr 2012

ano 🙂
Lezala si na posteli u sestricky, zatial co mne vypisovala papiere

boise
2. apr 2012

@verca007 no ja som sa tam nalezala jak velryba presne 56 minut 😝 😝 😝 takze ste sa tam prestriedali 😀

verca007
2. apr 2012

@boise fuuha dost dlho, pri mne si uz koncila 🙂 🙂

boise
2. apr 2012

@verca007 to uz som mala pomaly prelezaniny 😀 nehovoriac o tom ze som lezala na skumavke s mocom co som mala vo vrecku a len sa modlila nech mi to tam nepraskne 😀 😀 😀

verca007
2. apr 2012

@boise :D
a na predporodnu pripravu na nechystas?

boise
2. apr 2012

@verca007 nie nie, ja uz viem co ma caka, kedze uz mam doma jedneho batoha dvojrocneho 😀 😉

verca007
2. apr 2012

@boise tak to je fajn ze vies do coho ides, trosinku zavidim 🙂

boise
2. apr 2012

@verca007 ja zas tebe, lebo hned prve porodis v super prostredi so super ludmi a urcite sa ti bude pacit...pre mna je porod najkrajsi zazitok v zivote, dufam ze po tomto nezmenim nazor 😀

verca007
2. apr 2012

@boise tak nech tam to teda dobre dopadne 🙂

boise
2. apr 2012

@verca007 urciet dopadne, je dost mozne ze tam budeme obe naraz 😉 ked vidim ten tvoj termin... 😉 snad sa nepobijeme o porodnu salu 😀

verca007
2. apr 2012

@boise tvoja mala je nocny zivel a moj je skor ranny vtacik 🙂 takze sa pekne prestriedame na sale :D :D

mirulka147
2. apr 2012

@ada30v ahoj mala si dobredu určeny datum sekcie či akutny ?

ksw
4. apr 2012

Ahojte, tiez premyslam o porode v BS. Pisala som primarovi ci by to bolo mozne, ale odpisal az asi po tyzdni. Myslite ze je najlepsie sa objednat priamo k nemu? Da sa to vobec ak by som chcela aby bol potom pri porode? Na peniazoch nezalezi..

ksw
4. apr 2012

@mirulka147 Vypada ze mame rovnaky termin, uz si v BS bola? Nevies kedy pred porodom by tam bolo dobre zajst sa dohodnut? Tiez budem rodit sekciou, zatial patrim k doktorovi v BB.

lenkakusi
4. apr 2012

@ksw mozes si ho zazmluvnit ked chces, stoji to okolo 200 eur... najlepsie je osobny dohovor

lindauciatko
4. apr 2012

@happy8051 alebo dalsie baby co poznate BS, je na tom sidlisku pri porodnici nejake fajn ihrisko? Cakaju nas uz poradne a neviem ci brat so sebou aj maleho, ci by sa tam manzel mal s nim kde vyhrat kym ja by som vybavila poradnu... vdaka

happy8051
5. apr 2012

@lindauciatko na Drienovej - tak a vola mestka cat, kde a nachadza nemocnica je nejake ihriko, ale nikdy som tam nebola, lebo byvam na opacnom konci meta, ale spytam a kamoky.

ilijanka
6. apr 2012

@lindauciatko je tam ihrisko, ale nestojí za veľa ☹

happy8051
6. apr 2012

kuk zabery z porodnej saly v BS 🙂

ada30v
6. apr 2012

@mirulka147
mala som dopredu určený termín-o týždeň skôr ako som mala určený, keby som rodila klasicky

ada30v
6. apr 2012

@ksw
určite sa dá stačí sa len osobne dohodnúť

mirulka147
6. apr 2012

@ksw ahoj čo som sa tu zatial dočitala tak sa chodia informovať až v tom 35 až 36 tt tak ečte mam čas a moj doktor mava služby vo Zvolene tak toho sa pytať nechcem lebo sa zlostia že im ženy utekaju rodiť do BS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre