Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

katecameron
18. jún 2012

@happy8051 urcite sa nastrih nerobí rutinne 🙂 mne ho primar pri tretom porode neurobil dvakrat ano a gratulujem ku ba´mbulke som ani nepostrehla ze uz mas dve 😉 nech sa vam darí a ozaj pri kom si rodila

mirulka147
18. jún 2012

@alyce my sme zašli s Detvy za necelu hodinku ale cesta je to tam sama zakruta v noci a vystrašeny muž s porodu to bude sranda 🙂

alyce
18. jún 2012

@mirulka147 mna uz ten moj vcera strasil, ze ma tam odvezie 2 dni pred terminom na tu hotelovu izbu. Pred tym som tam tiez isla par dni pred terminom, no nudila som sa tam ako pes a este ta depka, ze cakam na porod, tak som denne peso brusila po Stiavnici v juli, cize strasne horucavy 😀 Ale pomohlo to, 2 dni pred terminom som porodila, no neviem si predstavit, ze cakam tam tyzden a nic...

maruska22
18. jún 2012

@mirulka147 tak ja sa chystám na poradnu zajtra...aspon viem, kam mám hned usadit manzela...nech sme vzorní 😀 s týmto bol problém, uz ked som tam rodila prvýkrát...tiez obcas niekto šomral, ze tam muzi nesmu byt...ale velmi zálezalo, ci bol na oddelelní klud alebo sa rodilo 🙂
a o kolkej je najlepsie tam príst?

mirulka147
18. jún 2012

@maruska22 ja som prišla o 9.00 a už tam boli štyri ženy a v nutry na pasoch tie čo už ležali na oddeleni tak asi skor ale dalšie prichadzali postupne tak sa to striedalo niekde pasy trvali 20 min. niekde 40 min.robili ich na štyroch miestach poradna išla rychlo aj u primara sa to rychlo striedalo predporodnu pripravu som už nestihla ta sa začala o 12.00 tak tu až o tyžden

uberfrau
18. jún 2012

Kočky, takže vôbec tam nemusím volať, proste len po 36tt prídem do poradne a bude? A prosím Vás, koľko tam je tých nadštandart. izieb? Koľko dopredu to treba rezervovať? 😀 .. Mňa desí, že keď to na mňa príde budeme musieť s drahým prejsť cca 80km z MT do BS .. a tiež tá cesta nie je bohviečo cez horský priechod a taaak .. ajajaaaaaj 😀

ninan2
19. jún 2012

@uberfrau ja som tam "proste" prisla az ked mi zacal porod, na poradni som ani nebola... a cestovali sme z BA, co je teda este dalej ako z MT. Takze nestresuj 😀

ninan2
19. jún 2012

@uberfrau a apartman v porodnici sa dopredu rezervovat neda (je ich cca 6), iba izba v nemocnicnom hoteli (su 2).

mirulka147
19. jún 2012

@ninan2 ahoj aj manžel bol pri porode nestresovali že nema predporodnu pripravu?

ninan2
19. jún 2012

@mirulka147 ano bol, a nie, uplne im to bolo jedno...

mirulka147
19. jún 2012

mate niekto skusenosť s tym rajskym plynom ako to pomaha ?

maruska22
19. jún 2012

Tak máme prvu poradnu v BS uspesne za sebou 🙂 Vsetko bolo ok, len to zdlhavé cakanie na záznam v tomto teple je neznesitelné 😒 aj dnes sa mi zdalo, ze tam bolo dost zienok, ale primár povedal, ze tie stvrtky bývaju ovela horsie...inak dr. Siska mi prezradil na sone, ze to bude dievcatko 😵 😵 Juj tesíme sa 🙂

minaz
19. jún 2012

@maruska22 jéééj mojka, dalsia baba v rodine 🙂 🙂 🙂 tak to sa tesim...som rada ze vam to vyslo a ze budete mat parik 😀

agalia
20. jún 2012

ahojte, srdecne pozdravujem vsetky maminky buduce, ktore caka porod v BS,
pre mna to bude v BS druhy porod v auguste, a chcem sa spytat - primar hovoril, ze potrebuju mat urobene interne vysetrenie - davali ste si to robit este doma? Lebo ja mam gynekologicku v BA a ta povedala, ze interne mi netreba - ale internista to nechce urobit bez ziadanky od gynekologa. Kde ste si to davali robit? Vdaka

katecameron
20. jún 2012

@happy8051 ahoj mas prosím ta tc na Spilovu sestricku v ambulancii? niekde som to zapatrosila a neviem najst dakujem

ninan2
20. jún 2012

@agalia Ahoj, ja som mala tiez gynekologa v BA, do poradni v BS som nechodila, konzultovala som to aj s nim aj s mojou obvodnou lekarkou a obaja sa zhodli na tom, ze to vobec nie je potrebne a ze ani v ziadnej BA porodnici sa to nerobi, ak teda na to nie su vazne dovody. Kedze som bola uplne zdrava a bez komplikacii, robit som si ho teda nedala. V BS sice "pindali", ale prezili to aj bez neho (a aj ja 😀).

verca007
20. jún 2012

@agalia ked prides prvy krat do poradne v BS daju ti vymeny listok na interne vysetrenie.

verca007
20. jún 2012

@mirulka147 v BS som si chcela dat pri porode rajsky plyn a zistili ze je pokazena bomba🙂 skus si to dopredu zajednat :D
ale namiesto plynu mi napichali injekcie a bola super ulava - na tie ma narok kazdy a su zadara, mne uz potom nebolo ani plyn treba

mirulka147
20. jún 2012

@maruska22 ahoj gratulujem k dievčatku ja som sa ho bla aj dačo spytať taky bol zvlaštny

mirulka147
20. jún 2012

@agalia ahoj mne dali ten vymenny listok v BS v poradni a dnes som sa bola objednať v mieste bydliska na interne a na gynde u mojho my zobrali krv na predoperačne a zajtra budu aj vysletky aj vyšetrenie na internom ešte ti k tomu treba kartu od obvodneho doktora

happy8051
22. jún 2012

@katecameron cislo do ambulancie je 045 679 06 61

katecameron
22. jún 2012

@happy8051 dakujem

agalia
25. jún 2012

@mirulka147 - vdaka za odpoved, lenze ja som zabudla pytat vymennny listok v BS ale nevadi da mi ho moja gyn. v BA - uz som sa objednala na interne - len chcu robit aj odbery a ze je to mesiac pred porodom, lebo od 36 tyzdna uz budem pri BŠ, tak ci to vobec bude platne? lebo termin mam az zac.augusta. Lebo ze tie vysledky by nemali byt starsie ako 10dni

alyce
29. jún 2012

@agalia ahoj, mne na to dal listok moj obvodak, nie gynekologicka. Inac to bolo o nicom vysetrenie, spravili me EKG, zaplatila som vtedy este 500Sk lebo to bolo na moje vyziadanie a potom tam doktorka asi pol hodinu klepkala do 100 rocneho stroja volake zavery a pytala sa ake choroby som prekonala ja a cela moja rodina. Ziadnu krv mi nebrali.

wawrita
12. júl 2012

Ahojte, chcem sa spytat ako je to s epi, naozaj nepodavajú, ani nič ako náhradu? bojím sa, že bez epi to nezvládnem. dakujem za odpovede 🙂

ninan2
13. júl 2012

@wawrita no mozes dostat klasicku injekciu proti bolesti alebo rajsky plyn je k dispozicii... Ved chod rodit inde, ked chces EPI, mas v okoli aj ine porodnice. BS sa specializuje na prirodzene porody, kedze na EPI nic prirodzene nie je, tak sa necuduj, ze ju nedavaju.

nikinka1111
13. júl 2012

dievčatá, v čom sa rodí v banskej štiavnici? balím kufor a nad touto otázkou som sa zatiaĺ nezamýšlala 🙂 . ďakujem

ninan2
13. júl 2012

@nikinka1111 daju Ti koselu... aj pocas pobytu na 600nedeli, vymenia Ti podla potreby... (po porode sa clovek dost poti, a este k tomu v lete). Ja som mala so sebou aj svoje ale vobec som ich nepouzila, naco 🙂

nikinka1111
14. júl 2012

@ninan2 ďakujem, lebo v zozname čo mi dali, sú uvedené aj nočné košele.

hammy
14. júl 2012

@wawrita ahoj, aj ja sa chystám do Štiavnice, len trošilinku ma tiež odrádza tá EPI, ale snáď zvládnem aj bez, keď baby píšu, že prinajhoršom pichnú injekciu proti bolesti, alebo ten rajský plyn ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre