• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

11. apríla 2016 
Ahojte môžete mi prosím povedať koľko je momentálne v štiavnici pôrodníkov. Ďakujem :dizzy_face:
15. jan 2013 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gambika Dr Špila, Dr Šiška, Dr Pahuli, Dr Podobenová Dr Brosková
16. jan 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sampo Renka ked je nasa znama, je super :slight_smile:. Je pravda, ze je velky rozdiel, ked ju poznas a ked nie. Ale ja ju mam strasne rada ako cloveka :slight_smile:
16. jan 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 dakujem.. :slight_smile:
17. jan 2013 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Môj manžel by tiež chcel,aby som rodila v BŠ...sme ale z Nitry a bojí sa,že tam nestihneme prísť..Dá sa teda ubytovať aj dopredu,pred predpokladaným termínom,že? A platí sa niečo aj dopredu?Keby si to náhodou rozmyslíme,alebo by "to" na mňa rýchlo prišlo a rozhodli by sme sa pre nejakú bližšiu nemocnicu...Ďakujem za rady.. :slight_smile:
28. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sefka6661 Myslím že sa dá ubytovať dopredu pred termínom,sú tam zvlášt izby na ktorých viem že boli ubytovane rodičky ktoré mali pred termínom a neboli z B.Štiavnici.Dopredu neviem či sa platí treba si zavolat priamo primárovi s ním sa dá dohodnúť. :slight_smile:
28. jan 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. Dúfam,že nakonec vyberieme správne.. :confused:
28. jan 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sefka6661 ahoj,ja som bola ubytovana tyzden pred porodom, vopred nic neplatis, platis az ked izbu opustas :wink:
28. jan 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, my cakame druhe babo a prve sme rodili v BS a velikanska spokojnost :wink: Chceli by sme tam ist aj s druhym, ale neviete mi poradit, ako to je ked tam prideme cela rodinka a ja budem rodit, moj manzel by chcel byt so mnou a co s malou (2,5r) pocas 2. a 3. porodnej doby? dik...
13. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@obrsona no to si musis ty zabezpecit kto bude s tou starsou..moze s nou niekto cakat na chodbe.a potom ak bude volny apartman a budes sa na to citit tak moze byt s vami na apartmane.
14. feb 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No ja som rodila tiez v BS a personal je tam fakt na jednotku .
14. feb 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin31 ahoj co sa tyka ubytka nad porodnicou su izby staci tam cenk a ti povedia alebo ja ked som tam bola jedna mamina aj s rodinou byvala v penizione
14. feb 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiez rozmyslam nad porodnicou v BS-rodime v auguste.. som z Prievidze preto sa chcem opytat ci tam treba chodit na nejake prehliadky pred porodom, alebo tam jednoducho vrazim s kontrakciami a nebude problem?? :unamused:
15. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pd900bo no je vhodne aby si tam dosla na prvu poradnu po 36tt, tam sa uz dohodnes s primarom. Samozrejme ked rozrazis dvere v kontrakciach, tak ta urcite neodmietnu :wink:
15. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pd900bo nebude problem, tiez som tam tak dosla :slight_smile:
15. feb 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise
@ninan2 Diky ste ma potesili moc sa mi tam do tej poradne chodit nechce predsa je to len kus cesty.. no a kedze to bude moj treti porod a mozno pojde nejak extremne rychlo tak to mozno ani nestihneme a budem rada ze mam Bojnice za rohom :grinning:
17. feb 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby? a je pravda ze BS nepodavaju epiduralku? a tiez ze ak ma dieta nejaky problem tak ho hned posielaju do Bystrice?
19. feb 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzina007 ano v bs sa epidural nepouziva. v pripade problemov sa novorodenec prevaza do bb
19. feb 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme rodili obe dievcatka v BS naposledy 5.5. 2011 a oproti 2008 to tam bolo viac hekticke, az mi bolo luto sestriciek, ktore ani nestihali ist na WC ale zlate boli aj tak az som ich obdivovala. Jednoducho to maju v naplni a nerozculuju sa teda ja ich tak poznam. Viem ze niektore zeny tam boli ubytovane aj pred terminom(na tych hornych izbach)islo o rodicky z velkej dialky ako vychod SR a podobne. No my sme stihali z BB v pohode. Rodila som najskor u Podobenovej(riadna vysivkarka, pristup max.odborny len nemala trpezlivost pri mojom tlaceni a nakazala sestricke nech mi zatlaci na brucho za co ju dodnes spominam na WC, potom ma sila 45 minut no hroza, nikdy viac u nej) a druhykrat u Sisku a ten je uplne super z mojej strany, trpezlivy max. odborny pristup a sit vlastne ani nemal co lebo malu tak super odrodil ze som mala len 1 steh a bola som unesena tym ako mi je dobre oproti prvemu porodu. Inak vraj je tam nejaky mlady lekar teraz a na toho sa stazuju zeny tak neviem. drzte sa vsetky tehulky a krasny a rychly porod zelam.
19. feb 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kedy mam prist na prijem do porodnice ked ma odporucil gynekolog aby som isla lezat? Resp. do kolkej hodiny mam prist?
23. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som obe detičky rodila u Podobenovej a pred prvym porodom som sa strašne bála že som akurát ju schitala ale som bola max spokojná!Porod na jednotku sice ma šila vyše pol hodky a aj som si zanadávala pri šití ale super! Pri oboch porodoch som mala celkom náhodou ten istý personál :wink:
23. feb 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janamatejkova Jani a ideš teda do štiavnice rodit???...ja tiež o tom rozmýšlam ,ale ešte sa neviem rozhodnuť,či do štiavnice alebo žiaru...kde si rodila prvý krát ??
25. feb 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak sa budete rozhodovať medzi okamžitým prerušením pupočníka (pripadne odberom pupočníkovej krvi) alebo jeho dotepaním, možno Vám pomôže toto video

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cX-zD8jKne0
26. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím vás, to naozaj, keby nastali nejaké komplikácie, bábo prevážajú do BB? Takže ja zostanem v BS a bábo prenesú? Nemajú tam neonatologické oddelenie?
27. feb 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 ano, je to tak. neonatologia v bs nie je. cize v pripade problemov babatko ide do bb a matka ide za nim hned, ako moze.
28. feb 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garajovar ahoj akurat dnes som prisla z nemocnice bola som lezat...no neviem ale katastrofa je to tam...vobec som nebola nadsena..prvy porod som mala v ziari no tam je varj prasacia chripka...sprchy a zachody na druhom konci chodby ani na porodnej sale nemaju...na novorodeneckom su mile sestricky no kazdy ma iny nazor
1. mar 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janamatejkova a prečo si tam bola???máš nejake komplikácie??...to viem,že je to na druhom konci chodby...no tak asi začnem uvažovat nad žiarom...dúfam to tam skončí tá chrípka do mája :slight_smile: a kam teda pojdes rodiť??
1. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu no neviem ale asi do tej stiavnice lebo je tam aj bufet a apartmany uz len kvoli tomu by som tam isla
1. mar 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím že sprchy a záchody na konci chodby neni taká hrôza už nemôžeme byt také rozmaznané aby som tam nešla rodit kvôli sprcham a záchodom že su na konci chodby :slight_smile:
2. mar 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok