Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

nikinka1111
9. apr 2013

@swetluscka no ak ťa pošle na prietoky tak minimálne do 11.00,

swetluscka
9. apr 2013

@nikinka1111 ale to jeste preci nejsem u konce 😀 takze na Tom budu jako ty. No ale ty se mi na Fortas zdas takova pekne hubenounka, I na tech fotkach s briskem! 😉

swetluscka
9. apr 2013

@nikinka1111 od kolika? Do 11? Jo a v ktere dni je vlastne poradna?

swetluscka
9. apr 2013

@dasenabb pockat, pockat to kolik si pribrala? Vzdyt s 55 a tou vyskou si jak zizalka

llienocska8989
9. apr 2013

No podla mudrych knih , je uplne normalne pribrat od tych 12 do 14 kg. Takze sa nebojte nic sa nedeje. A cez zimne obdobie si muslim , ze je to uplne normalne . A chudnut aj v tomto blaznivom obdobi by sa dalo poriadnymi prechadzkami. Len si doprajte cerstvy vzduch tehulky 🙂 aj porod vam pojde lahsie ked mate pravidelny pohyb 🙂 no poradne sa teraz zmenili. Uz su utorok, stredu a stvrtok od 9:00. V pondelok a piatok je operacny den. V tedy tam ani chodit netreba akurat vas len tak dobre sfuknu 🙂

dasenabb
10. apr 2013

@swetluscka no ja zajtra zacinam 36tt a pribrala som 16 kg, ja viem je to dost, aj ked vsetci mi hovoria, ze to na mne neni vidno, ale fakt neviem ako, vobec nejem viac, vela zeleniny, ovocia, chodim so psom na hodinove prechadzky, plavam, cvicim, tak neviem. Na prietokoch vcera mi povedal, ze dieta ma 3 kg, co sa mi zda strasne vela, kedze pred 2 tyzdnami mi moj gyn povedal necele dva (to by muselo dieta pribrat vyse kila za 2 tyzdne???). Inak ano pozor zmenili sa tie dni na ut/str/stv. No a my sme prisli o 8.30 a odchadzali o 12.30...ale nabuduce pojdem sama, chudak muz, tam skoro zaspal v gauci 🙂

swetluscka
10. apr 2013

@llienocska8989 dinky, uzitecne informace 😉

swetluscka
10. apr 2013

@dasenabb : no tak vidis, ja pribrala14, coz je skoro stejne. Kdyz mas dostatek pohybu, tak uz to tak proste ma byt. On preci jen ten miminkovsky vahovy odhad muze byt spatne. Bylo tam I tak hodne lidi, kdyz ted maji vice dni poradny? A co? Zdalo se ti, ze maji na pokojich plno? Co ti vsechno vysetrovali po dobu to lika hodin? Dala si vedet dopredu, ze prijdes? 🙂

dasenabb
10. apr 2013

@swetluscka nemaju viac dni porady, stale su to 3 dni v tyzdni, len ine dni. Zdal sa tam byt dost frmol, sestricky pobehovali hore dole, mali 2 porody, ale napriklad mali volny jeden apartman, ktory nam primar ukazal. Zien tam bolo asi tak zo 7-8, len ono to zdrzuje, ze pred kazdym vysetrenim kazdej musia natocit graf z ozvami dietata, co trva dakedy aj hodinu (maju 2 pristroje, tocia naraz dve, ale aj tak to dlho trva) a az potom ide zena najprv k sestre klasika moc/vazenie, potom k dr do ordinacie, potom este na prietoky na prve poschodie, ale tam je iba chvilu, inak medzitym stale iba cakas a cakas....

swetluscka
10. apr 2013

@dasenabb dekuju, si me pekne vyzbrojila informacema 😀

dasenabb
10. apr 2013

@swetluscka nemas zac, ja som sa s primarom dohodla ze pridem az o dva tyzdne znova, aj ked sa uz chodi kazdy tyzden na taketo kontroly, ale vsetky vysledky som mala OK, tak aj on povedal ze OK 🙂

nikinka1111
10. apr 2013

@swetluscka od rána od 8.00.

nikinka1111
10. apr 2013

@swetluscka no ďakujem, ja som to mala nejako rozložené v bokoch 🙂

krisia
10. apr 2013

ahojte, som Štiavničanka a rodila som tam 2x, takže oba pôrody super, starostlivosť v pohode, aj keď detské sestry nie všetky boli až tak ochotné podať čisté veci, keď sa drobec poblinkal, inak všetko fajn až na tie spoločné sociálne zariadenie, človek keď je na apartmáne, tak by čakal súkromnú sprchu s WC, ale priestorovo by sa to tam asi nedalo vyriešiť

dasenabb
11. apr 2013

ono nic nieje 100 percentne, aj tato porodnica ma svoje plusy a minusy. S tymi veckami ano je to pravda, su na chodbe, ale toto nie je kriterium na vyber porodnice, podstatne su uplne ine veci....

swetluscka
16. apr 2013

No, tak si predstavte, aj mne na tech prietokach nakazal zhubnout, ze prej minimalne3kg predporodem..... 😕

dasenabb
17. apr 2013

@swetluscka to je pako, 3 kg je strasne vela, urcite nemozes v 9 mesiaci cielene chudnut a hladovat...Vseobecne, ak clovek je zdravo a pravidelne, telo si zoberie iba to co mu chyba, neuskladnuje. Hold teraz si toho berie trochu viac, ale dieta teraz najviac rastie...

boise
17. apr 2013

@swetluscka mu povedz ze schudnes naraz, nech pocka este 3 tyzdne a behom par hodin sa jeho poziadavka splni 😉 😝 a das aj nieco navyse 😉

swetluscka
17. apr 2013

@dasenabb ani mne po tom, co rekl nechutnal obed, o veceri ani nemluvim...kdyz tak ale premyslim, tolik za 3tydny nezhubnu, ani kdyz budu chodit kazdy den behat...

swetluscka
17. apr 2013

@boise byla jsem z nej tak vykolejena, ze jsem se ani nezeptala kolik maly vazi....iba jsem vykoktala dekuju nashledanou.... 😨

boise
17. apr 2013

@swetluscka vooobec sa tym netrap, mame dve usi prave na to, ze jednym uchom dnu, druhym von 😉 nenechaj si pokazit posledne tyzdne 😉

boise
17. apr 2013

@swetluscka aj keby ti to povedal tak by si z toho asi nic nemala, lebo to nemusi byt pravda, netrap sa..., mna 3 dni pred porodom presviedcal, ze bude mat mala max 3400 a hups, 4kg slecna vyliezla 😉 😵 😵 😵

swetluscka
17. apr 2013

@boise neco takove uklidnujici jsem si potrebovala precist 😉

swetluscka
17. apr 2013

@dasenabb jak jsi na tom ty, myslim ze si napred o tyden, nebo?

mkristofka
17. apr 2013

@swetluscka jaj az teraz som pochopila preco sa ma dnes spytal že kolko som pribrala asi všetky tehulky musia bt podla jeho predstav 🙂

swetluscka
17. apr 2013

@mkristofka a kdo se te ptal?

mkristofka
17. apr 2013

na sone doktor 🙂ale nepovedal mi nič tak asi splnam normu 🙂

swetluscka
17. apr 2013

🙂 aj mne.....ale narozdilmod tebe, ja mam min.3kg do porodu shodit...je to fakt divne, ze u kazdeho resi vahu... 😠

mkristofka
17. apr 2013

@swetluscka neboj nic neber si to tak k srdcu vsak aj ja som pribrala 14kg a to som sa neprejedala to rucicka na vahe si robi co chce s tym sa neda nic robit a schudneme ked bude treba urcite nie pocas tehu a vobec uz nie teraz 🙂

swetluscka
17. apr 2013

😉 beru te za slovo.... Ptala jsem se manzela, kde je Poltar...to az odtamtud jezdis do Stiavnice? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre