Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

happy8051
1. dec 2011

@jamajka31 ja som primarovi uz pred prvym porodom narovinu povedala, ze pri Siskovia vrchnej rodit odmietam...😀 😀 "-D

ninan2
1. dec 2011

@happy8051 jj, tito dvaja ma akurat prijimali, no horor... potom som ich ale pri porode uz nastastie nevidela 🙂

elizabeth_bozilov
1. dec 2011

no tak to musi byt dvojka 🙂. Ale musim povedat, ze Dr. Siska mi na prietokoch vsetko najlepsie povysvetloval a poukazoval.

jamajka31
1. dec 2011

@happy8051 heheh, to je dobree....len neviem ci by mi to pomohlo. ale s vrchnou som ja rodila, akoze ona je trosku odmerana, taky odstup, ale to mi nevadilo vtedy, mala som pri sebe muza, ju som ani nezazrela ani nepotrebovala poriadne...a pravdu povediac si pamatam skor utrzky🙂)) takze nemala som s nou problem. no a akoze ale Siska je sliz. lezala som tyzden pred porodom na porodnici, inak svely cas, a ked robil Siska vizitu, no pane nas ochranuj :D :D to bol zmatok

happy8051
1. dec 2011

kocky, kto ma osobnu skusenost s rajskym plynom???

michaelafiladelfiova
2. dec 2011

mne siska robil cr... s podobenovou... a na druhy den mi povedal po cr ci sa chystam mat este deti ze mám varixovu maternicu, a 2cr , ja ze nie , a on ze tak ste ali povedat, ze ma akoze chcel uz vysterilizovat????

nikki28
3. dec 2011

Ja som tiez povedala primarovi, ze pri siskovi rodit nechcem, povedal, ze nie je problem, ze ked mi vyjde porod na siskovu sluzbu, ze ma pride odrodit on. naozaj korektny pristup, posobi ukludnujuco, tak uz nemam az take obavy ako predtym....

dianka22
5. dec 2011

Caute. Mne sa 1. syncek Kuby narodil v Stiavnici..... naaadherny zazitok na cely zivot, lepsie ako na dovolenke. Teraz cakame v juni a tiez som pocula, ze tam su nejake problemy, nemaju peniaze ci co. Jedno viem, ze tu v Blave si ani na kozu nelahnem, nieto este rodit. 😖 a tak ak mate niekto cerstve info ci tam je vsetko ok, prosim napiste

happy8051
5. dec 2011

@dianka22 ahoj, tiez mam termin druheho porodu v juni. v BS gynda normalne funguje

kikus111
14. dec 2011

@nikki28 Ahoj a musela si si aj priplacat ked ti vysiel primar,,v ustre??alebo ako??,prosim ta,,

ada30v
28. dec 2011

@happy8051
ahoj aj ja sa chystám rodit do BS - termín mám koncom februára 2012.Treba sa objednat do poradne alebo akým sposobom?Poprosím o kontakt.ďakujem

happy8051
28. dec 2011

@ada30v ahoj, treba zacat chodit na potradnu v 35-36tt telefonicky kontakt do ambulancie primara Dr Špilu je 045 679 0661

nikki28
2. jan 2012

@kikus111 nic som si nepriplacala, mala som to stastie, ze som rodila cez jeho sluzbu 🙂

cvokynka24
4. jan 2012

Ahojte...chcela by som sa opýtať, či pôrodnica v Štiavnici stále funguje...chcela by som tam ísť rodiť, ale v minulom roku išli nejaké reči, že po novom roku to už fungovať nebude...viete nejaké nové informácie???

jarkap
4. jan 2012

@cvokynka24 ahoj, kamoška tam rodila minulý týždeň, tak určite funguje.

cvokynka24
4. jan 2012

jarkap...ďakujem veľmi pekne...

cvokynka24
4. jan 2012

ahojte...a neviete mi náhodou povedať, že kedy tam treba ísť do poradne a či sa tam pred tým treba aj nejak nahlásiť???

jarkap
4. jan 2012

@cvokynka24 ja som sa neobjednávala, išli sme sa tam pozrieť a hneď som aj vystihla poradňu,dni si už nepamätám, ale nahlásiť sa nemusíš.

mj30
5. jan 2012

@cvokynka24 http://www.porodnicabstiavnica.sk/1_priprava.html
tu najdes v podstate vsetko co potrebujes a poradne su pondelok, utorok a stvrtok od rana od tej 8smej 🙂

cvokynka24
5. jan 2012

@mj30 ďakujem veľmi pekne...idem si to kuk...

mj30
6. jan 2012

@cvokynka24 za malinko mne sa tam velmi pacilo ak bude dake druhy krat tak urcite pojdem tiez tam 🙂 primar je perfektny clovek 🙂 drzim palce 😉

cvokynka24
7. jan 2012

@mj30 ešte raz ďakujem...a bola si na normálnej izbe, alebo v apartmáne???stretla si aj doktora Šišáka???aspon myslím, že sa tak volá, lebo jeho a vrchnú nejak veľmi nechvália...

anib
7. jan 2012

@cvokynka24 norm.izby su 3 po 4 a 3 postele, apartmany tusim 4 alebo 5,teraz su stale plne, vela pôrodov sa rozbehlo 😉

raffaella
7. jan 2012

@cvokynka24 ja len chcem prispiet, lebo ja som MUDr. Sisaka zazila na jednej vizite a potom raz vecer, ked sa ma na izbu prisiel spytat, ci je vsetko dobre a ci nic nepotrebujem - tak na mna posobil velmi prijemne, rovnako ako ostatni lekari. Vrchna tiez uplne dobra, nemala som vyhrady voci nikomu. Kiezby boli taki ochotni ludia aj inde.

mj30
7. jan 2012

@cvokynka24 nie je to Sisak ale Siska 😀 ale to je jedno. Bola som na apartmane tam bolo super bola som aj s manzelom no vrchna je vyzorom aj spravanim prisna zena ale su tam take mlade kocky a tie su strasne fajn 🙂 Siska on je zvlastny aj 6x povie jednu vec a ako keby ani nevnimal odpoved nastastie ja som rodila u primara tak som bola velmi rada 🙂

martinka49
8. jan 2012

Ahojte, ja idem budúci týždeň do BS na 1. poradňu, minulý týždeň sme mali cestu a boli sme si to tam pozrieť.
Tie, ktoré ste sa pýtali, je tam 6 nadštandardných izieb. Primár je naozaj veľmi príjemný človek, a neuveriteľný, okrem toho, že viedol poradne - tie sú v PONDELOK, UTOROK a vo ŠTVRTOK medzi 9 a 10 hodinou, ukázal nám oddelenie, izby, povedal základné info... sálu sme ale nevideli, už tam chystali 2 mamičky na pôrod. Stíhal všetko s kľudom a prehľadom, neskutočný človek.
Keď som tak čítala o tom MUDr. Šiškovi, trochu mám strach, no dúfam, že sa bábätko vypýta na svet cez službu pána primára 🙂. Vrchnú som videla, celkom sympatická pani, no mala toho asi veľa lebo už na nej bolo vidieť trochu nervozitu, keď sa jej primár spýtal, či dnes robí aj predpôrodnú prípravu.
Termín mám na 13. februára, tak som zvedavá ako to bude prebiehať. Držím všetkým palce.

cvokynka24
8. jan 2012

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem...

cvokynka24
8. jan 2012

@martinka49 ahoj...tak sa len drž na tej prvej poradni a potom daj vedieť, ako to prebiehalo...

vivusika
8. jan 2012

neter je zo Žiaru ale rodiť chcela v BS. Viem, že tam chodila na poradňu, porodila tam a bola maximálne spokojná - ako so sestričkami tak aj s lekármi, s ich prístupom jednak ľudským aj profesionálnym. Pri druhom pôjde určite tiež do BS 🙂

nikki28
9. jan 2012

ja som v BS rodila v polovici decembra a doktora Šišku som za takmer tyzden videla len raz, ked mal nocnu prisiel sa spytat, ci je vsetko ok, cize ja som nemala problem, ale rodit by som pri nom nechcela, mala som to stastie, ze ma rodil primar a musim suhlasit, ze je to nielen odbornik, ale aj velmi prijemny clovek. Vrchna na mna len zazerala a hladala dovod, aby ma zdrbala, takze tej som sa vyhybala, neviem, ci som jej bola natolko nesympaticka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre