Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

tin_ka
25. okt 2010

ok.dakujem vam za rady.ja som myslela, ze aj skor tam zacinaju. a to tam pridem a poviem ze som tam 1.krat a chcem tam rodit?a oni uz budu vediet co so mnou 🙂 ?
a mam ist ako do porodnice priamo?niekde na prizemi to ma byt,ze?
este raz vam dakujem 🙂

katecameron
26. okt 2010

@mariana31 no neviem o co ti ide ja som tam lezala 3mesiace nepretrzite v jednom kuse ani 1den ma nepustili domov takze poviem Vam baby dodnes tvrdim ze som V BS PREZILA NAJKRAJSIE DNI SVOJHO ZIVOTA to som mimochodom povedala aj sestrickam tam boli super skvele netvrdim ze vsetky sestricky sa miluju medzi sebou poznala som aj take ktore sa NEMUSELI medzi sebou ale to je podla mna normalne ved oni sa nemusia milovat a rozumiet si medzi sebou dolezite je ze ja ako pacient som bola spokojna a ohladom nejakeho chaosu ? mozno niekedy vznikol ked sa tam rozbehli 4porody naodrazu ja som nastastaSIE rodila sama pri prvych dvoch pri tretom synovi sme rodili tri v ten den jedna okolo 9tej porodila druha o 14.00 a ja o 19.05a nebol tam ziaden chaos FAKT DAVAm RUKU DO OHNA ZA TUTO PORODNICU ALEBO BY SOM 3KRAT ZAZILA LEN CISTO NAHODU TOMU NEVERIM 😉

kirstty
26. okt 2010

ahojte, chcem sa obrátiť na tie maminky, ktoré tam nedávno rodili a opýtať sa čo ste si mali so sebou priniesť do pôrodnice... pre seba aj pre dieťatko. Našla som na ich webke nejaké veci, ale zo skúsenosti..... čo sa hodí si tam vziať. Ďakujem !!! :o)

statnyjunak
27. okt 2010

Ahojte,mal som moznost skusit si apartman s manzelkou v Banskej Stiavnici a uprimne povedane "bol som sklamany" nie len z izby,ale aj celkovemu pristupu.Manzelka bola prvorodicka a zosili ju tak,ze sa nevladala ani len pohnut.A potom staraj sa o babätko,ked sa nemohla ani z postele postavit.Prenosny vozik pre maleho nam vzali hned druhy den.Manzelka nemala mlieko a jedine co jej na to povedali bolo:a doma budete ako kojit???zarazajuce bolo ked jej zacali prsnik stlacat doslova s nervami 😠 A pan primar za styri dni,bol pozriet jeden krat s otazkou "vsetko je v poriadku"????A zavrel dvere.Co sa tyka personalu,nasli sa aj vynimky uz sestriciek.Mal som predplatene obedy a dostal som buchty🙂 Uznajte,ktory chlap sa naje z buchiet.Byvame od BS asi 90 km a na zaznam sme chodili kazdy tyzden.Mali sme tam byt vzdy medzi 9°°-10°°(to bolo prizvukovane od primara) no odchadzali sme o 13°°,niekdy aj pozdejsie.S navlekov sa tam idu pokakat,ale pride doktor,alebo udrzbar v zasratych spinavych baganciach a to je ok.Oni pravdepodobne lietaju.Napisal som kôli tomu,lebo vsade citam len chvalu na tuto porodnicu.Rad by som bol,aby ste boli spokojne a dufam,ze nebudete mat skusenosti ako my.Nikdy vice do Stiavnice.

certi
27. okt 2010

caute baby, som v 7 t a som zo Ziaru.....hladam si noveho gynekologa, rodit by som chcela asi v stianici, ale teraz neviem, ci mam chodit od zaciatku tam, alebo niekde v ZH a az ku koncu do BS...ako a to robi?dik

katrin31
27. okt 2010

@statnyjunak ak sa mam priznat tak aj ja som cakala viac..hlavne ked som si citala vsade len superlativy..ale za velku vyhodu pokladam spolocnu izbu s manzelom, navstevy priamo na izbe..kebyze sme nechceli aby bol aj manzel s nami, tak idem rodit asi inde..nevravim ze tam bolo zle, to asi boli tie ocakavania vacsie

certi
27. okt 2010

@katrin31 a chodila si tam od zaciatku tehotenstva?

katrin31
27. okt 2010

@certi nie, iba od 36 tt..staci vtedy..dovtedy k svojmu gynekologovi..inak ze vraj aj v ziari je dobra porodnica..ci nie?

snehulka24
3. nov 2010

Ahojte, je tu niekto, kto ma termin 22.11.? My sa chystame do BS uz 15teho, keby nahodou to prislo na nas skor ;)
Budeme ubytovani v nemocnicnom hoteli aby sme to mali blizko. Drzim palce vsetkym, aby sme dobre prezili porod a mali iba pekne spomienky.

happy8051
3. nov 2010

@snehulka24 urcite budess bs spokojna...

aknats
3. nov 2010

@snehulka24 ja som od 15teho hospitalizovaná. TP mám sice 24.12. ale dvojičky sa zvyknúrodit skor, tak aby sme boli pod kontrolou 🙂

kirstty
3. nov 2010

@snehulka24 Ahoj, ja mám termín 20.11. a tiež idem rodiť do BŠ 🙂 Ale ja pôjdem až keď ma to chytí 🙂 máme to len 30 minút cesty. Ja tam už chodím na poradne, ale ten hotel som si nevšimla. Kde to je?

happy8051
4. nov 2010

@kirstty na druhom poschodi v nemocnici, su to len dva apartmany s kuchynkou

happy8051
4. nov 2010

@aknats ty si teraz v nemocnici???

aknats
4. nov 2010

@happy8051 nie, nie až od 15.11.

snehulka24
4. nov 2010

@happy8051 To verim, mam iba dobre pocity z tejto porodnice ;)

snehulka24
4. nov 2010

@kirstty Ahoj, ten nemocnicny hotel je napravo od hlavneho vstupu do nemocnice, taka mala nenapadna, myslim 2-poschodova budova. Hore maju 3 izby pre cezpolnych. My ideme toho 15teho. TP mam teraz 19teho, snad to pojde podla planu ;)

snehulka24
4. nov 2010

@aknats Ahoj, a tiez budes v tom nemocnicnom hoteli? To sa potom uvidime.

aknats
4. nov 2010

@snehulka24 uvidime, len ako sa spozname? Budeš sama alebo s manželom?

snehulka24
4. nov 2010

Budem s partnerom a spoznam ta podla tvojich fotiek co tu mas. Ale na poschodi su tri izby iba, takze na seba narazime urcite ;)

elizabeth1011
9. nov 2010

ahojte. chcem sa opytat v akej polohe ste rodili v BS???

avila
9. nov 2010

@elizabeth1011 na porodnej stolicke, tej speci co tam maju. Je to taky polosed.

raffaella
10. nov 2010

@elizabeth1011 ja takmer v uplnom sede v por. kresle, ktore mi polohoval manzel tak, aby mi to vyhovovalo, tj. aby som vyuzila gravitaciu a zarovaen si mohla chrbat dat pohodlne. a drzala som sa za kolena, i ked PA radila pod kolenami, ale takto mi to vyhovovalo viac a nikto to neriesil 😉

adka12
10. nov 2010

@statnyjunak plný súhlas, ako som tu už napísala, ja už tiež do Štiavnice určite nepôjdem. Jediné pozitívum bol manžel so mnou na apartmáne. Mňa tiež zašili otrasne, zotavovala som sa skoro 3 týždne, nemohla som ani sedieť, a to mala dcéra len 2260gramov, takže vôbec nebola veľká.... nikto mi ani nepovedal, že tam majú nejakú lampu na hojenie rán, to mi povedala sestrička medzi rečou deň pred odchodom 😠
a čo sa týka kojenia, žiadne priloženie hned po pôrode, malú mi dali až na druhý deň priložiť, kojenie nešlo, od narodenia sme na Nutrilone, čiže z ich strany absolútne žiadna pomoc, každá sestrička si hovorila svoje.... nikto neporadil, nepomohol, prišli zavolať len na vizitu a malú na kontrolné vyšetrenia.... mlieko som si tiež musela chodiť pýtať sama.... proste ja som vôbec nebola spokojná. Tiež som bola prvorodička, nevedela som čo a ako a veľmi mi teda v tomto trápení nepomohli...
A poviem vám naroviny, prišlo mi to tak, že keď som sestričkám a primárovi nedala nejaký present, nevšímali si nás...
a o tom, že ma nechali trápiť 19 hodín ani nehovorí ☹

katrin31
12. nov 2010

@adka12 v poslednej dobe som na stiavnicu citala vela negativnych nazorov.nejako sa im to kopi a kazia sa..podla mna jediny komu na tej porodnici a na spokojnosti mamiciek zalezi, je primar..

altevita
12. nov 2010

ahojte, kočky,
tak to ma mrzí, že ste mnohé nespokojné, ja som bola pred 7 rokmi veľmi spokojná a nikoho sme nepodplácali, ani primára ani sestričky a všetci boli celý týždeň úplne super.....Hlavne som ocenila super prístup čo sa týka kojenia, po cisárskom som mala prsia ako skala a nešlo nič von, revala som od bolesti aj zúfalstva, že to nejde práve mne... Ale dopadlo to fajn, teraz už síce viem, čo ma čaká a beriem to viac športovo, ale na milý prístup si potrpím..... škoda, že sa nesnažia udržať si dobré meno, ktoré si rokmi získali..... No uvidíme, čo popíšu mamičky ďalej......

nellymn
12. nov 2010

Ahojte. Ja som síce priamo zo Štiavnice, ale rodila som v nemocnici v Žiari nad Hronom. Aj moju doktorku som mala tam.
Rodila som cisárskym v spinále a neviem si vynachváliť. Prístup lekárov, pediatrov, sestričiek, sestričiek na novorodeneckom bol úplne skvelý. Bola som maximálne spokojná so všetkým. Vrelo Žiarsku nemocnicu odporúčam.

jabadaba
13. nov 2010

Ahojte, baby ja zvazujem tuto porodnicu hoci som z Ba, zial tu to nema uroven najma kvoli tomu, z su tu tri porodnice na cele mesto plus region BA vidiek, kde porodnicu zrusili. Tak si viete predstavit tu pasovu "vyrobu", jeden kus dnu druhy hned von a takto sa vraj ocitnete po porode aj na chodbe. 😒

Ja mam planovanu sekciu, siel by som mnou muz a mozno aj dieta, viete mi poradit ake to tam je, ake su moznosti ubytovania, ako dobre vedia spravit prave tu sekciu, na koho si dat bacha a komu sa zverit do ruk? Ja mam na konte uz komplikacii dost, preto mi velmi zalezi na tom, aby aspon tento porod dobre a bez problemov dopadol. Mam trosku z toho des, kedze fakt nemam kde porodit. Ste tu volaktore aj mimo stiavnice, ze ste dochadzali z daleka? A od ktoreho mesiaca vlastne treba zacat chodit tam kde sa rodi? Dikes moc, snad vas moje otazky neotravili. Budem vdacna za kazdu opoved.

florencia
14. nov 2010

Ahojte baby, neviete, či je niekde v pôrodnici aj Wi-fi pripojenie? 🙂 Díky

happy8051
14. nov 2010

@florencia wifi nemame 🙂 ja som mala net so sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre