Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

katrin31
6. sep 2010

@altevita urcite sa ozvem a popisem moje skusenosti 🙂 len keby to uz prislo

angika
7. sep 2010

ahojte, tak ja som bola vcera prvykrat na poradni v BS a som ozaj spokojna s prvym dojmom 🙂

altevita
11. sep 2010

@angika v ktorom týždni sa tam najskôr môžem ukázať??? lebo ja sa už neviem dočkať🙂

standa82
11. sep 2010

@altevita ...obzrieť si môžeš ísť aj teraz, no oficiálne tam pôjdeš až do predtermínovej poradne

angika
12. sep 2010

@altevita, ja som zacala chodit az v 37 tyzdni rovno do poradne... ale kuknut si to mozes asi hocikedy... 😉

katrin31
12. sep 2010

@altevita tak my to uz mame za sebou..maly sa narodil 10.9. o 5:40, vazil 3210 gr a mal 50 cm.s BS som spokojna, hlavne sa nam paci apartman..vlastne sme este stale tu 🙂 a citime sa ako v penzione, nie v nemocnici 🙂

aknats
12. sep 2010

@katrin31 gratulujem a prajem veľa zdravíčka a lásky, úprimne závidím ja už sa nevládzem ani pohnúť no čo už, dve bábenká potrebuju veľa miesta. Už to len musím nejak dokopať aspoň do 37tt. Aký bol pôrod?

katrin31
13. sep 2010

@aknats dakujeme 🙂 porod bol relativne rychly, prisli sme do bs o jednej a maly bol o 5:40 na svete..ale tie kontrakcie su strasne a zdalo sa mi to ako vecnost tych par hodin.neviem si predstavit keby to malo trval dlhsie.ale nechcem strasit mamicky co to maju este len pred sebou..hlavne je ze je maly v poriadku.na ostatne sa zabudne

raffaella
13. sep 2010

@katrin31 srdecna gratulacia! 🙂

standa82
13. sep 2010

No, dnes som si vybavila lekára, ktorý ma odrodí vo Zvolene, takže do BŠ rodiť nepôjdem. 🙂

altevita
13. sep 2010

@katrin31 gratulujem a prajem všetko dobré. Ako sa malý volá? Apartmán ste ale nemali dopredu vybavený, mali ste štastie, že bolo voľné????? Tak nech sa vám darí, malý nech pekne rastie a ty nech sa rýchlo zregeneruješ.... Manžel je tam s tebou aj na noc? a u koho si rodila, u primára?

altevita
13. sep 2010

@angika aha, myslela som, že sa treba nahlásiť skôr... Ja to tam poznám, už som tam rodila pred 8 rokmi🙂 len som už pozabúdala, keby sme sa tam ukazovali prvý krát

katrin31
15. sep 2010

@altevita maly sa vola Matus.apartman sme dopredu nemali, źe sa to neda dopredu rezervovat, lebo vlastne nevies kedy to pride. mali sme stastie bola volna jedna izba, ale ked sme vcera odchadzali tak bolo volnych viac apartmanov.manzel bol cely cas so mnou, a bolo to super. so vsetkym mi pomahal, podaval mi maleho, no proste je to velka vyhoda podla mna.rodila som u primara, mal akurat sluzbu..ak ta este daco zaujima, napis..

avila
15. sep 2010

@katrin31 Som rada, ze Matuskovia maju taky super prichod 🙂 Este raz gratulujem 🙂

katrin31
16. sep 2010

@avila dakujeme 🙂

rhodosbb
16. sep 2010

@katrin31, jeeej srdecne gratulujem k Matuskovi 😵 😵 😵 tak ste to super zvladli a hlavne ste to stihli, nie ako my 😀
skoro kazdy den chodim kocikovat popri cinskom mure a stale si na teba spomeniem, ze ci si este cela a ty uz to mas za sebou 🙂 prajem rychle zotavenie a ked pojdes kocikovat, daj vediet 😉

katrin31
16. sep 2010

@rhodosbb dakujem 🙂 urcite sa ti ozvem ked pojdem kocikovat..kedy s nim mozme ist von? mohla by si mi do ip napisat tel.cislo, tak sa lepsie dohodneme na prechadzku..

rhodosbb
16. sep 2010

@katrin31, my sme isli von tusim na 10-ty den po porode, ale ked bude pekne pocasie, co dufam, ze este bude, tak podla mna mozte ist aj skor...opytaj sa doktorky, ked vam pride na prvu poradnu domov 🙂
ok, poslem

avila
16. sep 2010

@katrin31 my sme boli vov, ked mal Matusko presne tyzden, uz som to nevydrzala. Isli sme nakupit a cestou zacalo prsat, presne ako pri porode 🙂

florencia
28. sep 2010

Ahojte baby, keď Vás tak čítam, som stále viac rozhodnutá ísť aj ja do BS. 🙂
Chcela som sa spýtať, do čoho Ste obliekali bábenká v pôrodnici. Sú tam oblečené v erárnom, alebo Ste si všetko priniesli z domu?
Ďakujem 🙂

katecameron
28. sep 2010

@florencia mozes mat svoje moje bolo v nemocnicnom a straaaasne sa vyhadzal ked sme sli domov detska doki mi vravi a to takto chcete ist domov a ja ze ano doma mu to prejde 😀 a tak bolo tie vyrazky boli otrasne hnisave pluzgiere ma celom telicku 😒

angika
28. sep 2010

@katecameron a to si bola v BS?

katecameron
28. sep 2010

3krat
@angika vsetky 3 odrodil Spila

angika
28. sep 2010

@katecameron to Ti vyslo nahodou, ci si si ho zajednala? 🙂 ja k nemu chodim do poradne, bohovsky je, vzdy taky pokojny, neviem ci ten medituje furt ci co 😀

katecameron
28. sep 2010

@angika no on je super
2krat mi to vyslo nahodne 3krat som ho chcela zajednat akoze zaplatime no on mi povedal ze jasne ze ked odrodil tie 2tak aj 3odrodi a vobec sme nemuseli platit ja ku nemu chodim ako ku gynekologovi svojmu tradsej 50km dochadzame raz do roka to sa da 🙂

angika
28. sep 2010

@katecameron tak to si mala fakt super... 😉 a kto je tam vlastne este doktor? jeden je tam Pahuli, ten ma sonoval a este Podobenova, ta ma tiez sonovala... a este niekto?

katecameron
28. sep 2010

no ja som rodila pred 3.5rokmi takze neviem ako sa to pomenilo ale bola tam este broskova tiez perfektna a Siska tam bol vtedy novy neviem lebo inak Spila potreboval ist domov ked som mala kontrakcie a tak mi vravi Pani inzinierka nebude vam vadit ked odidem a odrodi Vas kolega? ja mu nato ze ja radsej pockam kym sa nevrati 😀 teda do druheho dna a tak ostal a o 2hodiny bol maly na svete Spila je perfektny empaticky doktor Zanechal svoje rodinne povinnosti aby priviedol na svet mojho 2syna.to sa len tak nevidi.
@angika

bubulacik
29. sep 2010

Ahojte, tiez sa chystam rodit do BS ale neviem kedy sa tam ma ukazat ci tam mam len tak dojst a povedat ze tam chcem rodit alebo ako?? tak vas chcem poprosit o vase rady ako ste tam dosli a co vam povedali a veci okolo toho dakujem

katrin31
29. sep 2010

@bubulacik nemusis sa nikomu nahlasovat..staci ked tam prides v 36tt..bud v pondelok,utorok,alebo vo stvrtok..potom sa tam chodi kazdy den raz do tyzdna

katecameron
29. sep 2010

@bubulacik zavolaj tam spilovi poslem ti tc na IP ked najdem nabijacku lebo mam vybity mobil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre