Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

gambika
15. jan 2013

Ahojte môžete mi prosím povedať koľko je momentálne v štiavnici pôrodníkov. Ďakujem 😵

happy8051
16. jan 2013

@gambika Dr Špila, Dr Šiška, Dr Pahuli, Dr Podobenová Dr Brosková

happy8051
16. jan 2013

@sampo Renka ked je nasa znama, je super 🙂. Je pravda, ze je velky rozdiel, ked ju poznas a ked nie. Ale ja ju mam strasne rada ako cloveka 🙂

gambika
17. jan 2013

@happy8051 dakujem.. 🙂

sefka6661
28. jan 2013

Ahojte!Môj manžel by tiež chcel,aby som rodila v BŠ...sme ale z Nitry a bojí sa,že tam nestihneme prísť..Dá sa teda ubytovať aj dopredu,pred predpokladaným termínom,že? A platí sa niečo aj dopredu?Keby si to náhodou rozmyslíme,alebo by "to" na mňa rýchlo prišlo a rozhodli by sme sa pre nejakú bližšiu nemocnicu...Ďakujem za rady.. 🙂

marduliena
28. jan 2013

@sefka6661 Myslím že sa dá ubytovať dopredu pred termínom,sú tam zvlášt izby na ktorých viem že boli ubytovane rodičky ktoré mali pred termínom a neboli z B.Štiavnici.Dopredu neviem či sa platí treba si zavolat priamo primárovi s ním sa dá dohodnúť. 🙂

sefka6661
28. jan 2013

Ďakujem. Dúfam,že nakonec vyberieme správne.. 😕

boise
28. jan 2013

@sefka6661 ahoj,ja som bola ubytovana tyzden pred porodom, vopred nic neplatis, platis az ked izbu opustas 😉

obrsona
13. feb 2013

Ahojte, my cakame druhe babo a prve sme rodili v BS a velikanska spokojnost 😉 Chceli by sme tam ist aj s druhym, ale neviete mi poradit, ako to je ked tam prideme cela rodinka a ja budem rodit, moj manzel by chcel byt so mnou a co s malou (2,5r) pocas 2. a 3. porodnej doby? dik...

katrin31
14. feb 2013

@obrsona no to si musis ty zabezpecit kto bude s tou starsou..moze s nou niekto cakat na chodbe.a potom ak bude volny apartman a budes sa na to citit tak moze byt s vami na apartmane.

nena26
14. feb 2013

No ja som rodila tiez v BS a personal je tam fakt na jednotku .

nena26
14. feb 2013

@katrin31 ahoj co sa tyka ubytka nad porodnicou su izby staci tam cenk a ti povedia alebo ja ked som tam bola jedna mamina aj s rodinou byvala v penizione

pd900bo
15. feb 2013

ahojte tiez rozmyslam nad porodnicou v BS-rodime v auguste.. som z Prievidze preto sa chcem opytat ci tam treba chodit na nejake prehliadky pred porodom, alebo tam jednoducho vrazim s kontrakciami a nebude problem?? 😒

boise
15. feb 2013

@pd900bo no je vhodne aby si tam dosla na prvu poradnu po 36tt, tam sa uz dohodnes s primarom. Samozrejme ked rozrazis dvere v kontrakciach, tak ta urcite neodmietnu 😉

ninan2
15. feb 2013

@pd900bo nebude problem, tiez som tam tak dosla 🙂

pd900bo
17. feb 2013

@boise
@ninan2 Diky ste ma potesili moc sa mi tam do tej poradne chodit nechce predsa je to len kus cesty.. no a kedze to bude moj treti porod a mozno pojde nejak extremne rychlo tak to mozno ani nestihneme a budem rada ze mam Bojnice za rohom 😀

dzina007
19. feb 2013

baby? a je pravda ze BS nepodavaju epiduralku? a tiez ze ak ma dieta nejaky problem tak ho hned posielaju do Bystrice?

happy8051
19. feb 2013

@dzina007 ano v bs sa epidural nepouziva. v pripade problemov sa novorodenec prevaza do bb

sueh
19. feb 2013

My sme rodili obe dievcatka v BS naposledy 5.5. 2011 a oproti 2008 to tam bolo viac hekticke, az mi bolo luto sestriciek, ktore ani nestihali ist na WC ale zlate boli aj tak az som ich obdivovala. Jednoducho to maju v naplni a nerozculuju sa teda ja ich tak poznam. Viem ze niektore zeny tam boli ubytovane aj pred terminom(na tych hornych izbach)islo o rodicky z velkej dialky ako vychod SR a podobne. No my sme stihali z BB v pohode. Rodila som najskor u Podobenovej(riadna vysivkarka, pristup max.odborny len nemala trpezlivost pri mojom tlaceni a nakazala sestricke nech mi zatlaci na brucho za co ju dodnes spominam na WC, potom ma sila 45 minut no hroza, nikdy viac u nej) a druhykrat u Sisku a ten je uplne super z mojej strany, trpezlivy max. odborny pristup a sit vlastne ani nemal co lebo malu tak super odrodil ze som mala len 1 steh a bola som unesena tym ako mi je dobre oproti prvemu porodu. Inak vraj je tam nejaky mlady lekar teraz a na toho sa stazuju zeny tak neviem. drzte sa vsetky tehulky a krasny a rychly porod zelam.

janamatejkova
23. feb 2013

Kedy mam prist na prijem do porodnice ked ma odporucil gynekolog aby som isla lezat? Resp. do kolkej hodiny mam prist?

viktoria2011
23. feb 2013

Ja som obe detičky rodila u Podobenovej a pred prvym porodom som sa strašne bála že som akurát ju schitala ale som bola max spokojná!Porod na jednotku sice ma šila vyše pol hodky a aj som si zanadávala pri šití ale super! Pri oboch porodoch som mala celkom náhodou ten istý personál 😉

garajovar
25. feb 2013

@janamatejkova Jani a ideš teda do štiavnice rodit???...ja tiež o tom rozmýšlam ,ale ešte sa neviem rozhodnuť,či do štiavnice alebo žiaru...kde si rodila prvý krát ??

dulkagabulka
26. feb 2013

buduce rodičky, zo srdca odporučam prečitat...osveteny rakusky pôrodnik s vybornymi vysledkami prace rozprava o prirodzených pôrodoch, cisarskych rezoch, nastrihoch atd... užasne informacie

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

dulkagabulka
26. feb 2013

a ak sa budete rozhodovať medzi okamžitým prerušením pupočníka (pripadne odberom pupočníkovej krvi) alebo jeho dotepaním, možno Vám pomôže toto video

https://www.youtube.com/watch?v=cX-zD8jKne0
soni1
27. feb 2013

Ahojte, prosím vás, to naozaj, keby nastali nejaké komplikácie, bábo prevážajú do BB? Takže ja zostanem v BS a bábo prenesú? Nemajú tam neonatologické oddelenie?

happy8051
28. feb 2013

@soni1 ano, je to tak. neonatologia v bs nie je. cize v pripade problemov babatko ide do bb a matka ide za nim hned, ako moze.

janamatejkova
1. mar 2013

@garajovar ahoj akurat dnes som prisla z nemocnice bola som lezat...no neviem ale katastrofa je to tam...vobec som nebola nadsena..prvy porod som mala v ziari no tam je varj prasacia chripka...sprchy a zachody na druhom konci chodby ani na porodnej sale nemaju...na novorodeneckom su mile sestricky no kazdy ma iny nazor

garajovar
1. mar 2013

@janamatejkova a prečo si tam bola???máš nejake komplikácie??...to viem,že je to na druhom konci chodby...no tak asi začnem uvažovat nad žiarom...dúfam to tam skončí tá chrípka do mája 🙂 a kam teda pojdes rodiť??

janamatejkova
1. mar 2013

fuuu no neviem ale asi do tej stiavnice lebo je tam aj bufet a apartmany uz len kvoli tomu by som tam isla

marduliena
2. mar 2013

Myslím že sprchy a záchody na konci chodby neni taká hrôza už nemôžeme byt také rozmaznané aby som tam nešla rodit kvôli sprcham a záchodom že su na konci chodby 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre