Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

persseffona
13. sep 2012

@boise tomu verím aj ja...jééj fakt ja tu žijem zatiaľ 2hý rok sme sa sem presťahovali zo ZV, ale je tu super nemenila by som

sampo
13. sep 2012

@persseffona no ja som z BS, prve sa sice nenarodilo tu, ale teraz z praktickych dovodov uz pojdem sem 😉

lulla1
14. sep 2012

som tehuľka v 33. týždni a chcela by som ísť rodiť do Štiavnice, ale mám menšie zdravotné problémy. Od 3 mesiaca zvrciam, 28. týždni som mala vysoký cukor, pravidelne chodím na diabetologické vyšetrenia a kontrolujem si cukor, zatiaľ je v poho a predvčerom som mala vysoký tlak, ktorý sa stále drží na 140/95, mám za sebou aj interné vyšetrenie a dostala som dopegyt, zatiaľ tlak sa nemení. Chcela som sa spýtať, či budem môcť ísť rodiť do ŚTIAVNICE , keď tam berú ma,iny, ktoré majú bezproblémové tehotenstvo ☹

happy8051
14. sep 2012

@lulla1 ja som tiez mala vysoky tlak ku koncu teraz pri Nelly. rodila som indukciou kvoli tomu. poradila by som sa na tvojom mieste s primarom. ale myslim, ze by nemal byt problem. hoci, ja som kvoli vysokemu tlaku lezala uz dva tyzdne pred porodom v nemocnici. zavolaj mu cim skor.

lulla1
15. sep 2012

@happy8051 ďakujem za odpoveď budem ho čím skôr kontaktovať 🙂

albao
17. sep 2012

Poznate mena porodnikov v BS? Neviem si spomenut na meno porodnika, co bol pri mojom prvom porode, bol to cca 30-40 rocny hrozne vysoky chlap, vlastne najmladsi z porodnikov-muzov v BS. Vyzeral taky flegmos, ale to mi prave vyhovovalo pri porode, ze do nicoho nehovoril a bol ticho 😀 A tak spekulujem, ze si ho tentoraz aj zazmluvnim. Len si nespominam na to meno 😒 Netusite nahodou?

ninan2
17. sep 2012

@albao mal by to byt MUDr. Kamil Pahuli, tiez som ho mala pri porode, je to fakt velky flegmos.

albao
18. sep 2012

@ninan2 Jej, to je on, parada! Uz mi to meno vyskocilo z pamate, ked ta citam. Hej, flegmos, co mi celkom sedelo, ze prilis nesprtal a respektoval porodny plan 😝
Dakujem krasne!!!!

ladytt
18. sep 2012

@lulla1 Presne kvôli tomu, čo píšeš som v BŠ ležala už pre pôrodom, a neboj určite neberú len bezproblémové tehotenstvá. Čím skôr sa tam ohlás, uvidíš, primár sa o všetko postará a vysvetlí.

zuzkaja
22. sep 2012

baby čo všetko si treba brať pre seba a pre babatko do tejto nemocnice, pozerala som si aj ich stránku stačí to čo je tam písané? Ďakujem 🙂

wawrita
25. sep 2012

@zuzkaja ano, stačí co je tam. plienky, vlhčene obrusky, masticku na ritku a olej pre bábo.

zuzkaja
25. sep 2012

@wawrita ďakujem, môžem ešte pár otázok - ty už chodíš na poradne tam? ako to tam prebieha?

wawrita
25. sep 2012

@zuzkaja ano, chodim, najskor ides na pásy- tam zaznamenava pohyby bábatka a pripadne kontrakcie, poto m ides ku sestricke co robi poradnu, tam tlak , váhu atd... a potom ta pozrie doktor a nakoniec ides na poschodie na prietoky- také sono.

luga
25. sep 2012

ahoj
chcem sa spytat mamiciek, ktore v BS uz rodili - ako je to s dietatkom po porode - vaginalnom? nechaju ho hned pri vas na nejaky cas? moze sa vyskusat hned prisatie?

happy8051
25. sep 2012

@luga mozes poziadat o prilozenie hned po porode, ako dietatko umyju a odvazia. v porodnici je rooming, takze mas babatko hned pri sebe. ak by si bola prilis unavena a chcela sa prvu noc vyspat, mozes dat babo k sestrickam, ale ak vladzes, nechas si ho hned pri sebe.

boise
25. sep 2012

@luga mne dali malu hned po porode, bola so mnou od prvej chvile, len ju povazili a umyli a potom uz cuckala...cely cas so mnou este lezala na sale, az ked som sla na izbu tak mi ju na chvilocku vzali, ale hned mi ju priniesli zas 😵

luga
25. sep 2012

@happy8051, @boise, dakujem za info 🙂

wawrita
26. sep 2012

Ahojte , ja sa chcem spytat na zazmluvnenie pôrodnika, kedy a kde to treba hlasit? a ci sa to oplatí podla vas, ja by som chcela Broskovu, hoci moj gynekolog je Spila, ona sa mi zda taka ludskejsia.

boise
26. sep 2012

@wawrita ahoj, ja som rodila bez zazmluvnenia u Broskovej, uzasna je...ale myslim ze skoda zazmluvnovat, tam je cely team uzasnych porodnikov, ja osobne by som si nevedela vybrat...zato taku porodnu asistenktu Gabiku, (priezvisko zial neviem 😅 ) tu by som si zazmluvnila aj tisickrat, ta je uzasna a dokonala...v podstate ta sa o teba stara cely porod, lekar ide len na velke finale a obcas kukne 😉 Vsetci su tam uzasni, peniazky za zazmluvnenie usetri a kupte si s Adamkom nieco pekne 😉 😵

zuzkaja
26. sep 2012

@boise vidím že si z Ba, chcem sa ťa preto spýtať ako si to riešila s pôrodom, bola si v nemocnici už nejaké dni pre pôrodom alebo ako? ja som z Nr a chcem určite rodiť v BS len sa bojím, že to nestihnem....

boise
26. sep 2012

@zuzkaja Bola som 8 dni pred porodom ubytovana na tej hotelovej izbe co tam maju ;) a ja by som to urcite nestihla, ja som za hodinu porodila ;)

ninan2
26. sep 2012

@zuzkaja z Nitry si tam za 1,5 hod, co stresujes? Ja som cestovala z BA s odtecenou plodovkou... este sme sa aj cestou zastavili v Nitre na pumpe kupit si casopisy 😀

zuzkaja
26. sep 2012

@ninan2 ja nestresujem len som sa pýtala 🙂

happy8051
28. sep 2012

@boise Gabi je zlata velmi. ona by aj z domu prisla keby si ju velmi chcela k porodu, aj bez zazmluvnenia 🙂))))

katrin31
30. sep 2012

@happy8051 aj ja som mala gabiku a bola uzasna..

boise
2. okt 2012

@happy8051 Gabika je moj najlepsi zazitok zo Stiavnice 😵 😵 😵 vsetko bolo super skvele, ale ona...jak taka mamina moja 😵 😵 😵

katrin31
2. okt 2012

@boise presne 🙂 bola strsne zlata a vobec sa nespravala ako sestricka ale ako mamina 🙂

luga
2. okt 2012

ahoj, este mam jednu otazku - je mi jasne, ze to tu uz bolo isto milionkrat spominane, ale hladat sa mi nechce : ktore dni je v Stiavnici tehu poradna?

moon1979
2. okt 2012

@happy8051 ahojky, chcem sa spýtať, pri vysokom tlaku si rodila prirodzene? nebol problem s tlakom pocas kontrakcii a samotnom tlaceni? ja som si myslela, ze pri hypertenzii sa voli skôr sekcia ... alebo si nemala taky vysoky tlak?

wawrita
2. okt 2012

@luga Poradna je pondelok, utorok a stvrtok. - od 10h. a potom je predpôrodna priprava o 12h v tie isté dni. tam nemusis ist, ale mozes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre