Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

mirulka147
2. jún 2012

@happy8051 držim palce nech je to už zajtra nedelniatka su šťasne deti 🙂

mirulka147
2. jún 2012

@verca007 a už ste domka s porodnice po kolkych dnoch puštaju domov? možem sa spitať či mam zbaliť malemu oblečenie na pobyt v porodnici alebo tam davaju ich ?

happy8051
2. jún 2012

@mirulka147 oblecko dostanes erarne. po prirodzenom porode odchadzas na stvrty den, po sekcii na siedmy

verca007
2. jún 2012

@mirulka147 musite tam byt 4x24hodin od porodu
Pre male len veci na cestu domov inak nic.
My sme od stvrtku doma 🙂 a rodili sme v nedelu rano

mirulka147
2. jún 2012

@verca007 dakujem za odpovede jej tak maš nedelniatko prajem vela zdravička a vela mliečka 🙂

maruska22
2. jún 2012

@verca007 gratulujem k synčekovi 🙂 🙂 aj ja som mala pri porode dr. Broskovu..zlatá osôbka, snad aj teraz budem mať na nu šťastie 😉 a nakoniec sa ti porod rozbehol sám, ci ti dávali vyvolávacku?

maruska22
2. jún 2012

@mirulka147 ja tiez plánujem ist do poradne o dva týdzne...tak sa mozno stretneme 🙂 ja este idem teraz v piatok poslednýkrát k mojej dr. a potom smer Štiavnica 🙂

mirulka147
2. jún 2012

@maruska22 ahoj aj ja idem k mojmu na krv a už mi aj vypíše matersku a ešte ma vraj pošle na inerne lebo male ešte neni otočene dole hlavkou a potom hor sa do BS už nech to mame za sebou 😉

verca007
2. jún 2012

@maruska22 ked som prisla s bolestami do nemocnice tak som bola na 2cm otvorena. prepichla mi vodu a dala oxytocin.
bola super pri porode

maruska22
2. jún 2012

@verca007 super ze uz to más za sebou 🙂 🙂 aj ja chcem...len stále rátam týzdne a stále je to este daleko 😒 tak si uzívaj malinkého, lebo ani sa nenazdás a uz to nebude žiadne bábatko...hrozne rýchlo to vsetko letí ☹ zelám veľa pohody a mliečka 🙂 🙂

maruska22
2. jún 2012

@mirulka147 ani moje este nebolo otočené tým správnym smerom 🙂 ale tieto posledné dni sa mi velmi vlnilo brusko tak hádam sa uz chystá 😀 😀 ja uz som od stredy vypísaná na materskej..

minaz
2. jún 2012

@maruska22 no mojka, mne sa bruško vlnilo až do poslednej chvíle a ty vieš ako to dopadlo. 😉 ja byť tebou, už by som pridala aj nejaké to dohováranie mu a nie len čakanie 😀 😀

maruska22
2. jún 2012

@minaz mirík ma nestraš 🙂 ja dufam, ze bábika vie čo má robiť a pekne sa chystá von 🙂 hlavne nech zasa neprenášam ako pri Markovi 😝

minaz
2. jún 2012

@maruska22 ale pravdaže bábika vie čo má robiť, veď ešte má stále kopu času na otočenie. 🙂 no a to prenášanie sa uvidí, ale teda dúfam a prajem ti aby si to mala v termíne a bez zbytočných stresov z prenášania 🙂

lindauciatko
3. jún 2012

@happy8051 aj ja drzim palce 🙂 na stiavnicu mam len krasne spomienky 🙂

moniaak
4. jún 2012

ahojte, chcem sa spytat, chcela by som ist rodit do stiavnice, som teraz v 34 tt, tento tyzden by sme sa tam chceli ist pozriet...da sa hned aj zucastnit predporodnej pripravy? Na ake cislo mam volat? Volala som to co je uvedene na stranke ako primar ale nikto nedvihal. Asi maju vela roboty? Da sa aj tak dohodnut, ze by som ostala na poradne u svojho gynekologa?

ninan2
4. jún 2012

@moniaak Ahoj, mne robil az do konca poradne moj gynekolog v BA, kedze jednak mal na to vybavenie v ordinacii a je aj sam porodnikom, a jednak sa mi nechcelo do BS trepat cez polku SR.
V BS som nic neoznamovala, ani sa nedohadovala, jednoducho som tam len prisla porodit. S rozbehnutym porodom Ta musia prijat v kazdej porodnici, aj ked Ta v zivote nevideli.
Predporodnu pripravu som mala tiez v BA, sukromne studio pre tehotne.

moniaak
4. jún 2012

@ninan2 a preco si nic neoznamovala? nechela si sa tam ist ani predtym pozriet? ja by som si rada pripravila aj porodny plan a mala pri porode partnera, tak sa mi zda lepsie ist tam predtym ako toto riesit uz s rozbehnutym porodom.

ninan2
4. jún 2012

@moniaak pozriet sme sa tam boli, asi 4 mesiace pre porodom, aj sme sa porozpravali s doktorom Siskom. PP som mala pripraveny ale nebolo ho vobec treba, povedala som ze chcem rodit co najviac prirodzene a uplne to respektovali, vobec nic mi nenukali (infuzky a pod) - ale to zrejme aj preto, lebo som mala dobre rozbehnuty porod a nebolo treba. Partner pri porode moze byt automaticky, na to nepotrebujes PP.

moniaak
4. jún 2012

@ninan2 tak to je super🙂 ja len ze na stranke to tak pisu, ze ked chcem mat partnera pri porode, musi sa zucastnovat predporodnej pripravy

ninan2
4. jún 2012

@moniaak to sa neboj, urcite to ide aj bez toho, ved nas sa vobec nepytali, ci bol manzel na priprave... uplne im to bolo jedno. A tiez to, ze som tam nechodila do poradni.

katrin31
5. jún 2012

@moniaak mna sa pytali ked sme tam v noci prisli..znacia si to do knizky a pozerali to ci to tam je poznacene..ale hadam by ho neposlali prec ked sme tam uz boli spolu 🙂 podla mna urcite nie

ikula2
11. jún 2012

@moniaak ja som bola minuly tyzden na predpriprave a vrchna sestra povedala, ze jeden krat sa musi zucastnit manzel pripravy ak chce byt pri porode. Popripade ak je zdravotnik nie, ale ak ste tam uz rodili 🙂.

moniaak
12. jún 2012

@ikula2 no my sme tam tiez boli minuly tyzden a doktor, s ktorym sme sa rozpravali nam potvrdil, ze nic take nie je nutne

ela2710
12. jún 2012

@moniaak myslim, ze sa nicoho nemusi zucastnovat, moj priatel bol pri porode, a na pripravu som nechodila ani ja a ani on, a normalne mohol ist - to bolo v ZH, ale myslim, ze ani v BS to inak nebude 😉

mirulka147
12. jún 2012

@maruska22 ahoj už si bola v poradni či ideš až o tyžden ?

maruska22
12. jún 2012

@mirulka147 idem az buduci tyzden...chcela som ist povodne dnes, ale nemala som s kým nechat malého a nechcela som ho brat zo sebou, bála som sa, ze to bude dlhsie trvat a to by som mala zbytocný stres z toho 🙂 ty si bola?

mirulka147
12. jún 2012

@maruska22 ja idem tiež až v pondelok to budem v 36 tt tak to asi stači v tedy aj tak je to dosť sa pre mna trmacať v aute vyše hodiny pojdem s mužom tak tam asi stravime celi den ked budeme čakať aj na predporodnu pripravu trošku ho poučia aby nebol zaskočeny je to tretie naše babo ale ešte pri porode nebol

maruska22
13. jún 2012

@mirulka147 my asi pojdeme v utorok, lebo v pondelok bude muz po nocnej a nechcem, aby taký nevyspatý soferoval 😒 ja rozmýslam, ze uz na tu predporodnu prípravu nepojdem...chodili sme s muzom, ked sme cakali Marka, tak snad to bude stacit..

daxino
13. jún 2012

Ahojte, som tu nová a chcela by som poprosiť nejakú čerstvú rodičku o jej skúsenosti s pôrodnicou v BS. Dočítala som sa na jednej stránke, že sa to tam dosť zhoršilo, a ja by som tam chcela ísť rodiť tak som na pochybách... 😅 PS: už nemám veľa času.... ĎAKUJEM!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre