Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

miskachrumka
2. sep 2009

tilko pozeram do albumu ze už stojite som v soku 😕 ste riadne sikovny 🙂 no mi zatial len hapame ale už bez opori 😉 a take tie pokusi na lozenie už mame prevracanie nam ide jedna radost ale statie este nemame asi naplane!

tilko
4. sep 2009

miskachrumka ja som tiež nemala na pláne také rýchle nasadenie nových schopností, ale Jakubko si to rieši po svojom. Aj naša doktorka je z toho unesená aký je mocný. Nemôžem ho nikde nechať ani na sekundu samého, všade sa štverá,všetko chytá a hlavne vôbec ale vôbec neposedí na jednom mieste (niemôžem sa na neho hnevať, ja som vraj bola taká istá 😀 ).

lulina85
6. sep 2009

Ahojte kočky, je tu nejaká , ktorá ma termín v septrembri a chystá sa na pôrod v BŠ??? Ja ho mam teda až začiatkom oktobra, ale idem sekciou o dva týždne.....

adka12
19. sep 2009

Haló, haló... čo sa v Štiavnici nerodí 😲

maruska22
19. sep 2009

už sa asi čáka len na nás čo sme už odrodili, aby nám detičky narástli a mohli sme ísť rodiť znova 😉

dadadaduska
21. sep 2009

ahojte 🙂 no zachvíľu možno aj ja už prídem na rad 🙂

zajtra idem na ˇalšiu poradňu do Štiavnice, minule ma tam dobre postrašili, hlavne sestrička že som veľa pribrala ☹ i keď som si tam pripadala najchudšia spomedzi ostatných, ale vyzerá byť všetko ok, trošku mi hapruje tlak....

maruska22
22. sep 2009

dadadaduska...s tym priberanim oni strasia asi kazdeho...aj ja som bola z toho nestastna, ale posledny mesiac som uz vobec nepribrala, tak to potom bolo v norme...za celu tehu som pribrala asi 14 kil..
držím palce pri porode, neboj bude to v pohode 🙂

narcisa
28. sep 2009

ahojte babule

ja som rodila v b.s. 21.6.09 mozno sme sa aj stretli...adka...teba si pamatam

mna rodila Broskova super, super odporucam...vlastne cela smena bola ok, aj sestra z ktorej mala adka des...ku mne bola mila a velmi mi pomohla...

ale pocula som poznamku na kt.nezabudnem ked rodila adka....bola som tam malej na mlieko...adka bola v predsale...v tu noc sa narodili asi 4 deticky....

adka12
29. sep 2009

a aké poznámky mali ku mne???

adka12
24. okt 2009

čo štiavnicu zatvorili 😀 😀 😀

danula.ch
30. okt 2009

Caute caute, som sice uz viac v Nitre a do BS chodim len za rodicmi, ale o inej porodnici ako v BS som nikdy ani nerozmyslala. Hlavne po tom, co som pocula na nitriansku porodnicu - strach a hroza. Pocitam s tym, ze ak bude vazny problem, tak malehu budu musiet previezt do BB, ale fakt nepotrebujem aby sa ku mne sestricky a doktori spravali ako k surovemu masu 😖
Bola som uz v Stiavnickej porodnici par krat pozriet kamosky co rodili, atmosfera tam bola vzdy uzasna, clovek ako keby zrazu ani v nemocnici nebol 😉
Takze vo februari (dufam) tam aj ja porodim nasho drobca

adka12
30. okt 2009

danula tak ku mne sa počas pôrodu správali ako k surovému mäsu ☹
potom už pohoda, ale ten pôrod, štiavnica nikdy viac!!!

darja17
1. nov 2009

Neviem ako sa správaju v BŠ, ale jedno viem určite-počas pôrodu tam nemajú novorodeneckého lekára a taktiež sa tam nedá pichnúť epidurálka a niekedy ta epidurálka naozaj veľmi dobre padne vhod. Myslím, že personál je super aj v iných menších nemocniciach na okolí. nebudem konkretizovať-len sa treba rozhliadnuť.... a možno človek ostane milo prekvapený!

danula.ch
2. nov 2009

adka: a ktoreho doktora si mala pri porode? trochu si ma vystrasila teraz.....

adka12
2. nov 2009

toho z košíc nového. ten bol celkom ok, ale inak hrôza....

adicka111
7. nov 2009

ahojte, ja som sa uz na tomto fore vyjadrovala k nemocnici v BS, cakame druhe babo a zacinam rozmyslat nad tym, kde budem rodit, Stiavnica je idealna vtedy, ak nie su ziadne komplikacie a okrem vas nik iny nerodi 🙂 je uplne jedno, ktory lekar ma sluzbu, aj tak je najdolezitejsie, ktora sestra bude pri vas, ta je totiz pri vas a pomaha vam pri porode, lekar pride az na tu finalnu fazu, pripadne sa na vas pride sem tam pozriet ako vam to ide 🙂
moja znama je holandanka a stiavnicu si vybrala prave pre ten "rodinny" pristup, tym ze je to mala porodnica, citite sa tam ako medzi svojimi, ja dufam, ze ak sa rozhodneme opat pre BS porodnicu, budem mat stastie na prijemnu a milu sestricku a budem mat k dispoziciu aj rodinnu izbu 🙂

evamanney
11. nov 2009

Ahojte, otazka na vas- ja som KE...ako mozem ist rodit do BS? Je to 4 hodiny autom...to vam musia dat vyvolavacku alebo ako si to clovek nacasuje ked nie je z BS? Dakujem za radu!

adka12
12. nov 2009

A to prečo chceš ísť rodiť až tak ďaleko? A ked to na teba príde skôr? Ja som tiež rodila neočakávane v 37tt a sme teda pálili z Bystrice 😀

cvikla969
15. nov 2009

kamaratku tam dali lezat tyzden pred terminom aby to vraj stihla.zacala tam chodit na poradnu nejak v polke tehotenstva...

ejasmeja
15. nov 2009

kamoska je z KE a vybrala sa rodit do SB az ked dostala porodne bolesti, este sa v pohode pobalila, nakupila zeleninku na trhu a isli...

ejasmeja
15. nov 2009

oprava vybrala sa rodit do BS 🙂

ikke
3. dec 2009

rajcc • Dnes o 14:39
Ahoj,
chcela by som sa spýtať či ma niekto čerstvú skúsenosť s pôrodnicou v BS. Koľko to zhruba všetko stálo (chcem aby tam som mnou bol aj manžel). ďakujem 🙂

segricka • 2d • Dnes o 16:33
rodila som v júni.ak chceš mať manžela pri sebe, treba si zaplatiť nadštandardnú izbu 500Sk/deň - počítaj cca 4-5 dní.
v tom máš už aj manžela pri pôrode, netreba doplácať.
to je všetko.
lekára som si nepriplácala, obe deti som rodila tam s lekárom, ktorý bol práve v službe a všetko v poho. primár je tam takmer vždy /neviem, či vôbec niekedy spáva 😉/ a nerobí rozdieli, či ťa rodil, či si si ho priplatila alebo čo. s personálom som bola spokojná, aj keď nepríjemné sestričky sa občas nájdu.
poviem narovinu: úplatok som nedávala, ale bola som fakt spokojná, tak som rozdala pár pozorností - bomboniery, kávu a tak. ale keby nebolo, tiež sa nič nedeje. dávala som z vlastného presvedčenia ako vyjadrenie spokojnosti a vďaky
ak by si ešte mala nejaké otázky, sem s nimi 😀

evamanney
8. dec 2009

Su tu nejake Kosicanky ktore rodili v BS? Mozete sa prosim podelit o skusenosti?

busni
19. dec 2009

ahojte,
je tu niekto, kto v poslednej dobe rodil v BS? napiste prosim ci maju skutocne aj teraz taku starostlivost ako prezentuju na svojom webe.
a tiez, ak ste z BA a okolia - ako ste to riesili - ked vas to chytilo sadli ste do auta a ponahlali sa do BS alebo?
dakujem 🙂

adka12
20. dec 2009

Baby ja sa vám fakt čudujem, z takej dialky cestovať. Ja už ani z BB nepôjdem. Doktori takí istí ako všade a sestričky tiež. Starostlivosť ako v každej inej nemocnici... A ocenenie Friendly hospital si vôbec nezaslúžia, ani z ďaleka nesĺňajú podmienky....

sue
20. dec 2009

Adi, nonstop prítomnosť partnera rodičky + napr.prvorodeného dieťaťa sa mi nezdá ako štandard v slovenských pôrodniciach... to je len jeden z príkladov 😉

segricka
20. dec 2009

adka, dovolím si odporovať. ako sa hovorí: keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté 😉
obe deti som rodila v bš a v mojom okolí sa to teraz len tak sype, kamarátky rodili v rôznych pôrodniciach a nedá sa to porovnať

eriqe
20. dec 2009

my sme sa boli teraz v piatok pozriet v porodnici a prekonzultovat porodny plan s primarom. A nemozem povedat kriveho slova, skoro so vsetkym suhlasil. Od buduceho tyzdna tam zacinam chodit na poradne, tak som zvedava ako to pojde dalej. A podla mna ta cesta za to stoji ak sa nam podari prezit krasny porod.

adka12
21. dec 2009

Eriqe aj pri mne primár so všetkým súhlasil a bolo všetko v poriadku a pôrod v poriadku nebol 😠

imis
21. dec 2009

Suhlasim s adkou. My sme nastastie boli len na prvej a aj poslednej navsteve v BS. Cestou domov sme sa s manzelom zhodli,ze Stiavnica-NIEEEEEEEE.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre