Pôrodnica Banská Štiavnica. Aké máte skúsenosti vy?

cipca
18. jan 2007

Pôrodnica v Banskej Štiavnici je úplne super!Personál nemá chybu(mylí a tolerantmý)ak máte nejake ine skúsenosti tak my to napíšte

wawrita
14. júl 2012

@hammy No, jtá EPI by bola fajn, ale zvladneme. nepozname sa? ked zo zc?

hammy
14. júl 2012

@wawrita pošlem IP 🙂

nikinka1111
16. júl 2012

dievčatá, možno čo ste už rodili v BŠ blbá otázka. aké vložky tolerujú v tejto pôrodnici? robia z toho drámu? tie popôrodné sú mi strašne protivné.

ela2710
16. júl 2012

@nikinka1111 aj ja som si myslela, ze poporodne su strasne, ale uvidis ako ti po porode budu vyhovovat 🙂 mne by obycajne zrejme ani nestacili...

nikinka1111
16. júl 2012

@ela2710 veď uvidím. chcem si vziať aj také aj také a uvidím. len viem, že v niektorých pôrodniciach robia z toho drámu 🙂

mj30
17. júl 2012

@nikinka1111 myslim ze im je to uplne jedno nikto to tam nekontroluje 😉

ssttaa
17. júl 2012

ahojte, ja som bola rodiť v Štiavnici a bolo to super, perfektný personál, moja rodina mohla ku mne prísť kedykoľvek, manžel prišiel priamo z práce , spal s nami na izbe a priamo odtiaľ išiel do práce a to si môžete dovoliť v máloktorej pôrodnici ale hlavne sa mi venovali sestričky pred pôrodom aj po pôrode, prto vám doporučujem pôrodnicu v Štiavnici aj keby ste museli zacestovať, stojí to za to.

ssttaa
17. júl 2012

neboj sa zvládneš to, ja som tam rodila pred rokom , vtedy začali používať ten plyn a bolo to super , vyskúšala som to. myslím, že oveľa dôležitejší je perfektný prístup lekárov a sestier ako EPI a to prostredie, že s tebou môže byť manžel , spať tam s tebou, nikto nerieši kedy za tebou príde rodina

dadula3
19. júl 2012

@ssttaa mam otazocku, co vsetko sa plati v nemocnici? Myslim vsetko- poplatky za ubytovanie.... normalne rozmyslam ze tam pojdem...

dadula3
19. júl 2012

@ssttaa a na ake cislo mozem zatelefonovat ked sa chcem o vsetkom informovat? dakujem velmi mi to pomoze 😵

dadula3
19. júl 2012

@ninan2 Zdravim =)chcem sa spytat, ked ste z okresu BA ako ste riesili BS kontroly a tak ...velmi by som tam chcela ist....

ninan2
19. júl 2012

@dadula3 Ahoj, ja som mala sukromneho gynekologa v BA, chodila som k nemu az do porodu, do BS som prisla az s rozbehnutym porodom... Myslim, ze sa da s primarom dohodnut tak, zeby si tam ten posledny mesiac sla iba 2x, tj. kazde 2 tyzdne.

zufzufmeister
21. júl 2012

@wawrita Ahoj, ja ťa poznám, ty mňa asi nie 🙂 (cez tvoju maminu). Gratulujem k tehu a neboj zvládneš aj bez EPI.... Ale k tomu rajskému plynu som chcela, ja som to mala možnosť odskúšať, dávali to zadara vtedy ako testovanie. Ale bolo to úplne o ničom, neviem či len ja som odolná, ale absolútne mi to nezabralo, čiže som rada, že som neplatila za to.... Aj pôrodná asistentka hovorila, že je to blbosť, že ešte ani jedna žena nepovedala, že by jej to pomohlo...

angika
23. júl 2012

Ahojte baby, tak kde ste tie co rodite v auguste? Kedy sa chystate do poradne? Ja pojdem asi prvykrat 30. 7., mozno sa uvdiime 🙂

nikinka1111
23. júl 2012

@angika ahoj, ja sa tu chystám rodiť , a zajtra idem na prvú poradňu. minule som to bola len omrknúť a na prvej predpôrodnej príprave 🙂

angika
23. júl 2012

@nikinka1111 a budes chodit utorky teda? To sa asi obideme...Lebo ja sa chystam pondelky, aj predtym som tak chodila. A ako bolo na prvykrat? Som zvedava ako to teraz bude po 2 rokoch so som tam bola 🙂

nikinka1111
23. júl 2012

@angika ja budem chodiť tak atypicky, pretože sama už nechcem toľko šoférova´t a manžel robí na smeny, tak na budúci týždeň by sme mali ísť v pondelok ak dovtedy vydržím, pre istotu beriem so sebou zbalený kufor 🙂. všetci boli veľmi milí, primár nám ukázal apartmán aj pôrodnú sálu, aj sestra na príprave bola ok.

angika
23. júl 2012

@nikinka1111 jej tak mozno sa buduci tyzden uvidime, ja sa volam Angela a budem asi sama, manzel zrejme bude s dcerkou niekde poblizku... a priprava bola o 12?

nikinka1111
23. júl 2012

@angika ja sa volám Veronika . ano príprava bola o 12.00, tak dúfam, že ju zajtra stihneme a potom už môžem isť na to 😀

verbal
23. júl 2012

@angika ja idem 31.7. prvykrat cakam, ze v utorok toho bude menej...

angika
23. júl 2012

@verbal ktovie kedy je menej... pisali tu ze vo stvrtok je najviac vraj, ale podla mna bude vela tak ci tak... ked som tam chodila pred 2 rokmi tak som tam vzdy stravila 3-4 hodiny....

verbal
23. júl 2012

@angika uff, tak sa len obrnit trpezlivostou, ja sa uz neviem dockat kedy pojdem prvy raz, lebo som tam este nebola...
starsiu dceru som rodila v bojniciach.

katka116
24. júl 2012

Baby prosim vas kolko stoji kompletne porod v BS? Niekto mi hovoril, ze je to drahsie ako v BA u KOcha, je to pravda? Koch stoji do 1500eur. A este jedna otazocka, keby sa nieco dialo s maminkou a dietatkom, riesia to prevozom do statnej nemocnice? vdaka

ninan2
24. júl 2012

@katka116 no to asi tazko kedze je to statna nemocnica, to kto siri take bludy? Platis len nadstandart ako je apartman ci zazmluvnenie doktora a porodnej asistentky... Ostatne je rovnako zadarmo ako napr. na Antolskej.
Prevaza sa do Banskej Bystrice.

katka116
24. júl 2012

@ninan2 aha ale je nejaka vychyrena sukromna mala klinika. Aspon viem, ze kamoska tam rodila a tyzden pred porodom boli spolu s manzelom v apartmane ubytovani, fotky uplny luxus... tak som asi zabrdla do nespravnej temy, pardon

ninan2
24. júl 2012

@katka116 pokial viem tak len Koch je sukromny a este nejaka nova porodnica v Kosiciach... ostatne porodnice su statne... No ved v BS to tiez vyzera dobre, ale je to viacmenej zadarmo... si si ista, ze kamoska platila nejaku velku sumu? Nemala len zazmluvneneho doktora a ten apartman? Zazmluvnenie je tusim okolo 200 eur a apartman 15 eur/den na celu rodinu.

verca007
26. júl 2012

apartman 16,90 eur. Takze sa 4 noci to nieje vysoka suma 🙂

adidaska84
30. júl 2012

Ahojte, ja mám termín začiatkom augusta. Na poradňu idem zajtra už 4x. Inak som z BA a to dochádzanie každý týždeň mi za to stojí. Stretla som sa tam iba s príjemným prístupom. Primár je veľký profesionál, milé sestričky. Na predpôrodnej príprave som zatiaľ nebola, ale zajtra sa už chystám, aby som to stihla pred pôrodom aspoň 1x.
Bude to naše prvé bábätko, ale aj napriek tomu sa snažím nestresovať a na pôrod sa veľmi teším...viem, že to nebude prechádzka ružovou záhradou, ale tak to má asi byť...a je to iba zlomok z toho, aké krásne obdobie príde potom.
Všetkým nám držím palce 🙂 snáď sa tam s viacerými z Vás stretnem 🙂

zuzanalv
30. júl 2012

zajtra budu 3 roky co sa nam v BS narodil nas Jakubko,pre nas to bol nezabudnutelny zazitok,v BS to bol moj druhy porod,prvy bol v Leviciach ,ak by som sa mala znovu rozhodnut,znovu by to bola Stiavnica,mily pristup,super doktori,dokonca aj moji starsi synovia,tam za mnou chodili a pacilo sa aj im.. 🙂

verca007
4. aug 2012

@adidaska84 nebude to prechadzka ruzovou zahradou ale bude ti tam velmi prijemne, ja som si tam cely pobyt uzivala a porod vobec neni taky strasny ako sa hovori 🙂 napichaju ti aj injekcie proti bolesti takze pohoda 🙂 ja mam taky dobry pocit ked spominam na porod ze by som si to kludne zopakovala
Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre