Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

lizatko1009
13. sep 2010

@vi3ka tak tak jej pichnut ju nemala!!! jedna davka by mala drzat hodinu az hodinu a pol a vzdy som ja sama mala povedat, ze kedy uz chcem dalsiu a to v po jej tak pichli? tu v bj stale picha primar anesteziologie a potom som mala takeho mladasa ci mi ju chodil len dopichovat aj pri porode bol 😀

vi3ka
13. sep 2010

@michaelabj joj moja nezávidím ti tú nemocnicu. ja som bola od začiatku jarmoku do minulotýždňového pondelka tiež v nemocnici kvôli ctg, ktoré sa dokimu nepáčilo a tiež som do konca nevedela, že čo bude so mnou. ešte v piatok hovoril primár, že možno aj naplánujeme pôrod, no v pondelok ma už pustili domov. len to vydrž bude dobre. a dik za info o plodovke. skúsim ešte pozrieť.

janulabj
13. sep 2010

no @vi3ka držím palce ,nehc všetko dobre dopadne,a nech už maš malinku pri sebe 🙂 🙂 🙂
len chcem anpísat,že nie je pravda že epi picha len primar,su traja čo to pichaju.papa

daniku
13. sep 2010

@michaelabj no a naco ta tam dali? je to neprijemne tam cakat, hlavne ked nikto nic nepovie, ale co narobis. si na normalnej izbe, ci na nadstandarde? tak sa len drz, mozno porodis uz tuto noc, ....ale kukam ze este nemas termin.....ale co, mozno sa podari 😀 kto je teraz izbovy lekar na gynde, ked sa mozem spytat?

daniku
13. sep 2010

@lizatko1009 mne pichala epi doktorka barankova alebo tak nejak sa volala....celkom mila, ale pozerat jak som zasita 😒 ...ccc, to fakt nemusela 😀

daniku
13. sep 2010

hlavne aby som nezabudla, dievcata co budete rodit, dajte vediet co a jako 😉 ja uz som na vase porodne pribehy namotana teraz,zvedava som, co narobim 😀

michaelabj
13. sep 2010

@daniku som tu lebo som mala prvu sekciu a teraz mi tvrdne brusko, tak pre istotu aby ked mi zacnu kontrakcie tak aby sa neroztrhla jazva. Ale do mojho porodu este daleko... Som uplne zatvorena, maternica vysoko, len mam bezbolestne kontrakvie hockedy cez den... Ta lezim tu a cakam.
Jasne ze by bolo lepsie doma, mam prvacika, ale vravim si ze ked ma tu uz Panbozko poslal...tak s nejakym umyslom... Len ho zistit :P

Izbovy je teraz Novicky, mala som o nom svoju mienku spred 7 rokov, ale je teraz ako iny clovek. Mily, komunikativny, prijemny... Ta neznam co sa mu stalo :D

@vi3ka viem ze si bola tu, a aj ta poznam, len ty asi nepoznas mna ... :P alebo ano?

macikjm
13. sep 2010

ahojte baby...
drzim vam palce...nech mate krasne spomienky na porod....a spokojne babatka a vela mliecka pre nich... 😉

@michaelabj ja ta tiez poznam... 😉 takze uz coskoro...

daniku
14. sep 2010

@michaelabj aha, no tak si len lezkaj 🙂 ja som rodila minuly rok v oktobri, ale na Novickeho ...nemam slov, neprijemny, arogantny ignorant....strasne protivny mi bol....a najviac som sa bala, ze zacnem rodit v noci ked bude mat nocnu...a? 😀 bolesti som zacala mat ked mal nocnu, tak mi lepilo, a ten blbun povedal sestricke ze ja chcem ku porodu brnusaka a ten je prave pri porode, tak nech ho zavola, jemu sa nechcelo.....a ze vraj sa izbovy lekari striedaju...ale tak asi raz za uhorsky rok 😀

vi3ka
14. sep 2010

@michaelabj no vieš čo pozerám pozerám, aj sa mi dačo marí, ale za boží svet si neviem spomenúť, žeby som ťa niekedy videla. 😒 ty si už bola v nemocnici, keď som tam bola aj ja? povedz na akej izbe. ja nemám veľmi pamäť na tváre, takže...
a čo sa týka Novického....aj mne pripadal taký protiva, že najradšej sa ho nič nepýtať, ale raz prišiel na malú vizitu, niečo som sa ho spýtala ohľadom tých mojich záznamov z ctg a on sa tak pekne rozhovoril, milý bol, komunikatívny, až som sa čudovala. aj tak mi najpríjemnejšia pripadá dr. Hritzová a dr. Brnušák, hoci aj primár je celkom v poho. a izbový lekári sa náhodou nemenia? podľa toho, kto ti príde ráno na malú vizitu? ja som to usúdila podľa toho ako sa sestrička pýtala, kto vám bol na vizite, že ten je izbový. hm? či?

ps: držím ti palce, aby si dlho nečakala na svojho chlapčeka 🙂

ejasmeja
14. sep 2010

@daniku aj tak dufam, ze si to zazijem s dalsim babatkom 🙂

daniku
14. sep 2010

@vi3ka no mne sa zdalo ze sa menia, ale tak zase som nezazila aby bol izbovy niekto iny ako novicky...ale tak bola som tam minuly rok v septembri rekreovat 9 dni a potom v oktobri pred porodom aj po spolu 10 dni a na gynde bol stale novicky ako izbovy, len cez vikendy sa menili....inak vsetci boli mily teda okrem neho, velmi neochotne sa bavil somnou aj s tou pani co somnou lezala na izbe, cela mala vizita vyzerala asi tak on:" boli"? ja:neboli , on:" tvrdne brusko"? ja:"netvrdne" " pokrutil hlavou a odisiel, neriesil nevysvetloval....esteze som bola pred porordom na izbe sama, lebo som sa dosyta vyplakala, kedy na mna prislo, cize vacsinu dna som si tam vyplakavala manzelovi na ramene 😖 no co spravim, citlivka som na take 😅 . jediny lekar ktory prisiel zamnou ked mal nocnu bol doktor Katanik, pokecali sme, povysvetloval, velmi mily bol. este ked som uz konecne isla rodit tak na mna krical cez celu chodbu ze " uz idete? no vidite ze ste sa dockali" ....veeeelmi mily

michaelabj
14. sep 2010

@macikjm hmmmm... Odkial sa pozname? Podla fotky neviem identifikovat

daniku
14. sep 2010

vy sa tu nakoniec vsetky poznate 😀

michaelabj
14. sep 2010

@vi3ka vierka poznam ta cez Darinku, Mirkovu mamku. Darinka je moja pracovnicka, takze som ta nevedomky sledovala pocas celeho tehotenstva, lebo stale ked sme rozpravali o mojom tehotenstve a mojich pokrokoch prisla rec aj na vas 🙂

Len vtedy som este nechodila na modreho konika, takze som nevedela o koho konkretne ide. Potom som ju stretla aj s Mirkom na jarmoku ako ti niesli cukrovu vatu do nemocky, tak som ta dala pozdravovat...
A potom sme sa stretli nam CTG ked si lezala v nemocke, to bol statny sviatok a preto som musela ist na ctg na oddelenie a teba robili hned po mne...

Tak co, uz vies?

michaelabj
14. sep 2010

@daniku aj teba mozno pozname len nevieme identifikovat :D

daniku
14. sep 2010

@michaelabj hm daco na tom bude 😀

vi3ka
14. sep 2010

@daniku no možno toho Novického nejaká pacientka sprdla 😀 a už sa zmenil. fakt ma vtedy prekvapil aký bol milý. neviem ako to bolo minulého roku, ale teraz sa chodili každý podvečer pýtať, či je všetko v poriadku, či niečo nepotrebujeme. a Kataníka som videla teraz v piatok, keď som bola na prietokoch. má krásne oči 😀 inak celý čas môjho pobytu v nemocke sa vystriedali len dr. Hritzová, dr. Brnušák a dr. Novický ako lekári na malej vizite.

vi3ka
14. sep 2010

@michaelabj jáj jasné. šéfka mojej svokry!!!! 😀 teraz už viem. z nemocnice si ťa nepamätám, ale už viem kto si. 😉 hej hej a pozdravila ma. aj teraz hovorila, že si v nemocnici, že nejaké veľké bábätko čakáš. no možno sa stretneme budúci týždeň v nemocke, lebo ak neporodím do termínu, tak v pondelok šup do nemocnice.

daniku
14. sep 2010

@vi3ka ze krasne oci 😀 .. jaaaaj dievca, sranda s tebou. uvidis na porodnici ako sa bude chodit pytat, ci je vsetko v poriadku... 😀 a ci sa rana dobre hoji 😉

vi3ka
14. sep 2010

@daniku no uvidíme, či tam vtedy vôbec bude. a čo nemá pekné oči? aj by som sa tak "slušne" vyjadrila, ale by ma adminky asi zrušili... že také j....é 😀 😀 😀 😀 ako sa hovorí. modručké ako môj muž má

daniku
14. sep 2010

@vi3ka no neviem kto chodi na vizity normalne lebo ked som bola na porodnici ja, tak brnusak bol prec, ale chodil katanik 😀 no dajme tomu ze ten pohlad nebol vzdy prijemny, aspon mne 😅

michaelabj
14. sep 2010

@vi3ka aha ju... Malo krasnych modrych oci ma doma... Ta kuka do Katanikovych :P

ale ten je naozaj fesi. Boli ma pozriet cez vikend baby z roboty a ked presiel okolo tak vsetky tri mi prestali venovat pozornost a zostalo len "hmmm, to kto je?" A nakoniec skonstatovali s rehotom ze sa oplati ist rodit... Babizne jedny :D

macikjm
14. sep 2010

@michaelabj ak sa nemylim, tak si mojej svagrinky mirky sesternica....milos-jej manzel su s mojim manzelom bratia...urcite vies...aj svokrusu moju poznas... 😉

michaelabj
14. sep 2010

@macikjm no tak to je uz teraz jasne 🙂

len ja si ta neviem vybavit ako vyzeras. Asi si ma pamatas z ich svadby, najma, ze? Vas tam bolo vela ale spevacka len jedna :P
Ale uz mi je jasny aspon tvoj nick, ze co za macik :D

Samozrejme som bola in, ked sa vam narodila mala, to teta (svokra) prezivala v praci.
Tvoju svokru mam rada, poznam ju od malicka, Milos bol moj priamy spoluziak v triede na ZS ;)

macikjm
14. sep 2010

@michaelabj 🙂 aj zo svadby, aj z mesta ta registrujem... 😉
no vsetko prezivaju babuska a deduso...aj modre z neba by ninke zniesli, keby mohli...zlati su...niekedy az prehanaju... 😅
mas uz konkretnejsie info ohladom porodu???ako sa citis??? 😉

michaelabj
14. sep 2010

@macikjm no pocuj dievca, ked ma uvidis v meste najblizsie tak prosim ta do mna stuchni!

Bude tgo hned zaujimavejsie ;)

citim sa OK, len ma pozoruju a ja ich :D zatial nic nove, primar rozhodol, ze sa mnou budu zaoberat az po ukonceni 39t, takze teraz chodia na vizitu stylu: aha, 38/2? To vyriesime bud.tyzden :DDDD ta tak

macikjm
14. sep 2010

@michaelabj ok...stuchnem...to uz budes s kociarikom, tak sa pozrieme do kociarika na krasneho synacika.... 😵
juj...nech to mas skoro za sebou...to cakanie je tazke...ale uz je to tvoja druha skusenost, tak je to lepsie ako pri prvej...aspon ked si to predstavim na sebe...

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vi3ka
15. sep 2010

@tobina Ďakujem za podporu a povzbudenie. 🙂 ja tiež dúfam, že nebudem prenášať, no uvidíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre