• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Bardejov

25. novembra 2015 
@betunka39 veď aj mne dali malého na prsník,no predtým ho asi na minútku alebo menej,nevnímala som nejako čas zobrali a keď ho priniesla sestrička mal na sebe prehodenú plienočku.
14. jan 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bubbles neviem aky je pri porode ale je to moj gynekolog a je velmi dobry gynekolog
29. jan 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubbles neviem aky je pri porode, mam ho ako lekara a je uplne perfektny (menila som uz asi 3)...myslim ze pri porode je urcite tiez vyborny :slight_smile:
21. feb 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som v 23.tyzdni a rada by som rodila v Bardejove som z okolia Sabinova a neviem ako na to aj sa chcem opytat ci sa tam chysta niektora z mojho okolia a priblizne v mojom termine
8. máj 2014 o 13:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@08222 ahoj, sice rodim uz o mesiac, no som na tom podobne ako ty - zo SB a rodit planujem v BJ. Na porod tam mozes kludne prist aj bez ohlasenia, alebo si dohodni konkretneho porodnika vopred. Po dohode cez telefon si mozes prist prezriet aj porodnu salu alebo v pripade zaujmu aj navstevovat predporodny kurz, na ktorom sa mozes stretnut s personalom porodnice. Inak, existuje tu aj skupina Pôrodnica Bardejov, mozno tam najdes niekoho aj s podobnym terminom
12. máj 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@08222 AHoj, to máme takmer podobný termín. Ja som síce od SB, ale žijem v Ke a v prípade pôrodu by som asi išla tráviť posledné dva týždne k svokre, ktorá býva 12 km od Bj. Ozaj, nemáte obavy, či to stihnete?
7. jún 2014 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zenabla nebojim sa ze to nestihnem ved porod tak rychlo nezacne a vypocitam si to podla kontrakcii ale skor si myslim ze pojdem na sekciu kedze som po konizacii ale chcela by som si zazmluvnit lekara tak uvidim co mi odporuci on :wink:
7. jún 2014 o 09:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystate sa niektora teraz alebo v juli na porodnu pripravu? ci vobec otvoria kurz, dnes som volala, tak som len druha :slight_smile:
11. jún 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nevedeli by ste mi poradiť ohľadom bardejovských pôrodníkov? Teraz chodím na kontroly ku Mudr. Jozefovi Brnušákovi, ale mám pocit, že vzhľadom na veľký počet pacientiek v čakárni ma dosť odflákuje, nikdy tam nie som viac ako 5 minút no a proste nemám ten pocit, že sa mi dostatočne venuje...a nejako som sa dostala k Mudr. Kataríne Ľuníkovej, vraj je to veľmi zodpovedná, šikovná lekárka..Tak teraz neviem či mám k nej prestúpiť, s tým, že by som pri nej už aj rodila...Budem vĎačná za každú jednu reakciu :slight_smile: Ďakujem kočky :slight_smile:
24. sep 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile: som prvorodicka a chcela by ssom vas poprosit o radu a skusenosti.Byvam v Presove no chcela by som rodit v Bardejovskej porodnici.Gynekologicku mam tu v Presove, posledný mesiac ak dobre tomu rozumiem budem chodit do poradne uz do tej porodnice pre ktoru sa rozhodnem cize v Bardejove, chcem sa opytat ako mam postupovat ked tam potom ten posledny mesiac mam chodit do poradne a aj by som tam chcela rodit, treba sa vopred objednat alebo zavolat ako to potom prebieha.Ten posledný mesiac ked sa chodi do poradne ako to tam prebieha ?Dakujem
13. okt 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anucikh..ja som pred porodom a tiez som z PO a rozhodla som sa pre BJ..v 36tt som tam bola prvykrat..zistila som si co a ako..sla som vo stvrtok bez objednania (zapisuje sa poradie) za mudr. Pavlom Brnušákom..dnu som vysvetlila, ze som z PO a chcem tam rodit..vysetril ma, sestricka predtym urobila CTG. Potom som sa ho pytala, ci mam chodit kazdy tyzden tam alebo mozem k svojej tak o tyzden som sla k svojej a potom znova k nemu v 38tt. To som sla uz v utorok, lebo pondelok az stredu od cca 12h ordinuje on (aj ked su tam napisani ini dr.) a ma iba tehotne. A potom znova v 39tt som sla k nemu. A teraz uz len cakam, ak nepride porod sponatnne tak v pondelok idem k nemu do poradne naobed a tak ma hospitalizuju. Sestricka je v pohode aj ked sa velmi neusmieva:slight_smile: a dr. je dobry, taky flegmos, vysvetli ti vsetko..On ma ambulanciu v budove napravo od bufetu na 4. poschodi:slight_smile:drzim palce:slight_smile:
16. okt 2015 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikoka ahoj, dakujem ti velmi krasne, som rada ze si mi napisala a hlavne poradila.Este sa chcem opytat ci si dr. Brnušaka objednavas cize zaplatis k porodu?Rozmyslam aj ci si zaplatit aj ten samostatny box pri porode a dvojlozkovu nadstand. izbu so samostatnych soc. zariadenim?Drzim ti prsty nech ti porod pojde lahko a krasne bez problemov ,tebe a dietatku zelam vela zdravicka :slight_smile: este raz dakujem
17. okt 2015 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anucikh ahoj, nebudem si ho platit, lebo som pocula ze tam su dobri odbornici a neoplati sa, ale to je moj nazor..neviem co obsahuje nadstandardny box, pretoze teplu sprchu, fitloptu a partnera tam mat mozes a mne povedal ze ak si vezmem radio tak aj hudbu si mozem pustit, takze neviem aky je rozdiel:slight_smile: ja by som chcela izbu jednotku potom po porode, aby osm v pokoji mohla byt s babom, ale aj dvojka je podla mna ok..dakujem a aj tebe prajem pokojny a laskyplny porod:slight_smile:
18. okt 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som rodila v Bj v auguste. Mala som dohodnuteho MUDr. Brnusaka,ale bohuzial,bol v tom case na dovolenke. Rodila som pri MUDr. Tvardzikovej, je to skvela zena a vyborna lekarka. Je velmi mila a citliva,velmi mi pomohla. Ak by som rodila znovu,tak urcite pri nej.
25. nov 2015 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok