Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

veronika3485
14. jan 2014

@betunka39 veď aj mne dali malého na prsník,no predtým ho asi na minútku alebo menej,nevnímala som nejako čas zobrali a keď ho priniesla sestrička mal na sebe prehodenú plienočku.

destinka30
29. jan 2014

@bubbles neviem aky je pri porode ale je to moj gynekolog a je velmi dobry gynekolog

svetlusska
21. feb 2014

@bubbles neviem aky je pri porode, mam ho ako lekara a je uplne perfektny (menila som uz asi 3)...myslim ze pri porode je urcite tiez vyborny 🙂

08222
8. máj 2014

ahojte som v 23.tyzdni a rada by som rodila v Bardejove som z okolia Sabinova a neviem ako na to aj sa chcem opytat ci sa tam chysta niektora z mojho okolia a priblizne v mojom termine

sissi_
12. máj 2014

@08222 ahoj, sice rodim uz o mesiac, no som na tom podobne ako ty - zo SB a rodit planujem v BJ. Na porod tam mozes kludne prist aj bez ohlasenia, alebo si dohodni konkretneho porodnika vopred. Po dohode cez telefon si mozes prist prezriet aj porodnu salu alebo v pripade zaujmu aj navstevovat predporodny kurz, na ktorom sa mozes stretnut s personalom porodnice. Inak, existuje tu aj skupina Pôrodnica Bardejov, mozno tam najdes niekoho aj s podobnym terminom

zenabla
6. jún 2014

@08222 AHoj, to máme takmer podobný termín. Ja som síce od SB, ale žijem v Ke a v prípade pôrodu by som asi išla tráviť posledné dva týždne k svokre, ktorá býva 12 km od Bj. Ozaj, nemáte obavy, či to stihnete?

08222
7. jún 2014

@zenabla nebojim sa ze to nestihnem ved porod tak rychlo nezacne a vypocitam si to podla kontrakcii ale skor si myslim ze pojdem na sekciu kedze som po konizacii ale chcela by som si zazmluvnit lekara tak uvidim co mi odporuci on 😉

bubbles
11. jún 2014

chystate sa niektora teraz alebo v juli na porodnu pripravu? ci vobec otvoria kurz, dnes som volala, tak som len druha 🙂

harpisko
24. sep 2014

Ahojte nevedeli by ste mi poradiť ohľadom bardejovských pôrodníkov? Teraz chodím na kontroly ku Mudr. Jozefovi Brnušákovi, ale mám pocit, že vzhľadom na veľký počet pacientiek v čakárni ma dosť odflákuje, nikdy tam nie som viac ako 5 minút no a proste nemám ten pocit, že sa mi dostatočne venuje...a nejako som sa dostala k Mudr. Kataríne Ľuníkovej, vraj je to veľmi zodpovedná, šikovná lekárka..Tak teraz neviem či mám k nej prestúpiť, s tým, že by som pri nej už aj rodila...Budem vĎačná za každú jednu reakciu 🙂 Ďakujem kočky 🙂

anucikh
13. okt 2015

Ahojte zienky 🙂 som prvorodicka a chcela by ssom vas poprosit o radu a skusenosti.Byvam v Presove no chcela by som rodit v Bardejovskej porodnici.Gynekologicku mam tu v Presove, posledný mesiac ak dobre tomu rozumiem budem chodit do poradne uz do tej porodnice pre ktoru sa rozhodnem cize v Bardejove, chcem sa opytat ako mam postupovat ked tam potom ten posledny mesiac mam chodit do poradne a aj by som tam chcela rodit, treba sa vopred objednat alebo zavolat ako to potom prebieha.Ten posledný mesiac ked sa chodi do poradne ako to tam prebieha ?Dakujem

monikoka
16. okt 2015

Ahoj anucikh..ja som pred porodom a tiez som z PO a rozhodla som sa pre BJ..v 36tt som tam bola prvykrat..zistila som si co a ako..sla som vo stvrtok bez objednania (zapisuje sa poradie) za mudr. Pavlom Brnušákom..dnu som vysvetlila, ze som z PO a chcem tam rodit..vysetril ma, sestricka predtym urobila CTG. Potom som sa ho pytala, ci mam chodit kazdy tyzden tam alebo mozem k svojej tak o tyzden som sla k svojej a potom znova k nemu v 38tt. To som sla uz v utorok, lebo pondelok az stredu od cca 12h ordinuje on (aj ked su tam napisani ini dr.) a ma iba tehotne. A potom znova v 39tt som sla k nemu. A teraz uz len cakam, ak nepride porod sponatnne tak v pondelok idem k nemu do poradne naobed a tak ma hospitalizuju. Sestricka je v pohode aj ked sa velmi neusmieva🙂 a dr. je dobry, taky flegmos, vysvetli ti vsetko..On ma ambulanciu v budove napravo od bufetu na 4. poschodi🙂drzim palce🙂

anucikh
17. okt 2015

@monikoka ahoj, dakujem ti velmi krasne, som rada ze si mi napisala a hlavne poradila.Este sa chcem opytat ci si dr. Brnušaka objednavas cize zaplatis k porodu?Rozmyslam aj ci si zaplatit aj ten samostatny box pri porode a dvojlozkovu nadstand. izbu so samostatnych soc. zariadenim?Drzim ti prsty nech ti porod pojde lahko a krasne bez problemov ,tebe a dietatku zelam vela zdravicka 🙂 este raz dakujem

monikoka
18. okt 2015

@anucikh ahoj, nebudem si ho platit, lebo som pocula ze tam su dobri odbornici a neoplati sa, ale to je moj nazor..neviem co obsahuje nadstandardny box, pretoze teplu sprchu, fitloptu a partnera tam mat mozes a mne povedal ze ak si vezmem radio tak aj hudbu si mozem pustit, takze neviem aky je rozdiel🙂 ja by som chcela izbu jednotku potom po porode, aby osm v pokoji mohla byt s babom, ale aj dvojka je podla mna ok..dakujem a aj tebe prajem pokojny a laskyplny porod🙂

katja19
25. nov 2015

Ahojte,ja som rodila v Bj v auguste. Mala som dohodnuteho MUDr. Brnusaka,ale bohuzial,bol v tom case na dovolenke. Rodila som pri MUDr. Tvardzikovej, je to skvela zena a vyborna lekarka. Je velmi mila a citliva,velmi mi pomohla. Ak by som rodila znovu,tak urcite pri nej.

lukamka
5. feb 2018

Baby zaujímajú ma skúsenosti z posledných dvoch rokov, zaujíma ma možnosť výberu polohy, odmietnutie nastrihu, dotepany pupocnik, okamžite priloženie bábätka na hruď, nevyvolavanie a neurychlovanie... Bardejovska nemocnica je veľmi chválena, tak verím, že sú za prirodzene pôrody.

mayla90
7. jún 2018

Ahojte mate niektora MUDr.Katanika?

ivakat248
23. jan 2019

m

zuzika19
28. nov 2019

Maminky, nenajde sa u niekoho kontakt na dr.Katanika? Dakujem

miirka22111989
9. jún 2022

@mondo77 tak toto je strašne starý príspevok ale ja mám za sebou 2 sekcie v bardejovskej porodnici a to je rok 2022 a od toho čo píšete sa nič nezmenilo.presne ako pisete tie čo nemali probem vychvaľuju, ale ja som tam pri prvej ležala 3 tyzdne a pri druhej 2 tyzdne a veru, ak nemate zazmluvneného zaplateneho lekara, ani po vas nešteknú, ste im uplne ukradnuté

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre