Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

lizatko1009
6. jan 2010

ja som porodila v sobotu o pol 10 a nic nebolo volne tak som bola v porodnom boxe musela som cakat kym vypisu prepustiace spravy aby som mala volny flek a o 1 som uz ola na izbe.

ejasmeja
6. jan 2010

tak byt v porodnom boxe by mi mozno az tak nevadilo, ale kam byma dali, keby prisl nejaka dalsia zena rodit? na chodbu? 😒 😅

lizatko1009
6. jan 2010

nie tam su 3 porodne boxy 😀

ejasmeja
6. jan 2010

no ano, ale co ak zacnu rodit š zena naraz??? 😲 😀

ejasmeja
6. jan 2010

malo tam byt 3 zeny naraz

lizatko1009
6. jan 2010

MI NEBOJ TOTO SA NESTANE 😀 URCITE BUDES MAT FLEKA A CIGANKY SU AZ NA KONCI 😵

ejasmeja
6. jan 2010

😀 no dobre, dobre, len bay to nebola ta gynekologia, kde by som nemohla mat babo pri sebe. to by som tazko znasala...

ejasmeja
6. jan 2010

ale pri mojom stasti, sa TOTO kludne moze stat! 😀

lizatko1009
6. jan 2010

nie neboj sa urcite nie len vo leta sa ti narodi ked bude horuco a v nemocniciach je riadne teplo. 😵

ejasmeja
6. jan 2010

hej? fuha! tak bude babo lezkat naholaka! 😀 a ja sa budem chodit ochladzovat do sprchy! 😀 teda ale to by sa asi nemalo, vsak?

lizatko1009
6. jan 2010

no v sprche som vela travila casu 😀 ale vezmi si aj zapky do sprchy, a neviem ako s babatkami, ale zo zaciatku mal skoro vzdy studene ruky.

ejasmeja
6. jan 2010

tak potom mu to teplo az tak vadid snad nebude! dufam, ze nikoho nenapadne robit prievan!
a ja som myslela, ze asi studena sprchy by sa takto tesne po porode nemala, vsak? ci je to jedno?
lebo ja tiez budem v sprske asi casto 🙂

lizatko1009
6. jan 2010

tak ja som bola v sprche denne aj 10x ked ma to tam velmi stipalo. 🙄 no mali sme aj otvorene okna, ale jeden den poprsalo taaak fajne bolo a najhorsie boli navstevy ked sa nasackovali a potom tak horuco ze sa nedalo vydrzat, a vsetko sa len dole potilo a masaker stipalo. ty si prvorodicka?

ejasmeja
7. jan 2010

fuha! tak to si ma nepotesila... ale da sa tam ist niekam do parku, alebo tak?
ano, je to moje prve babo.

lizatko1009
7. jan 2010

smeja to da sa su tam lavicky, ale nikto nechodil vonku, lebo ked budes mat babo na izbe tak ako?

ejasmeja
7. jan 2010

aj s babom predsa 🙂 supnem ho do satky a ide sa! 🙂

lizatko1009
7. jan 2010

nie cosi takemu malickemu najlepsie spinkat na posteli a este ked bude teplo fuuuu, ale aj na novorodeneckom boli otvorene okna dokoran a prievan netaky. aj som si raz maleho ukradla z novoroneckeho, lebo vedla neho lezalo povracane cigancatko 😉

ejasmeja
7. jan 2010

🙂 tak ved v satke pre babatka sa nosia deticky od narodenia a ked si sadneme niekam do tiena, urcite mu bude lepsie, ako v prehriatej izbe s prievanom. a mne tiez 🙂

ejasmeja
7. jan 2010

a ty si nemala babo pri sebe? ci tak na striedacku?

lizatko1009
7. jan 2010

prvu noc nie az na druhu ale na 4 den rano mu zistili ze ma slabu zltacku tak som ho musela odniest na krv, ty si nevidela maleho mala som vcera album 😉

ejasmeja
7. jan 2010

nie, nevidela som, vcera mi blbol konik a vobec sa mi nedali pozerat fotky

ejasmeja
7. jan 2010

inak pomohli ti s kojenim babatka? islo ti to hned?

lizatko1009
7. jan 2010

tak jedna co bola so mnou na izbe co porodila uz skor tak ona bola hystericka tak revala ze jej neide mlieko a mala jej place a jej mala tak skriekala co nas zobudila kazdu pol hodinu, ale iba den bola s nami no ja soms tym problem nemala ani to tak velmi nebolelo mlieko pride tak na 3 den och uz 3 noc si aj trosku poplakal lebo bol hladny a nic a ty musis prikladat aby ti vytahal taku tekutinu aby ti prislo mlieko tak uz som isla s nim na novorodenecke tam mu dali tu sladku vodu a zaspal, rano prisla vizita a my spime, len nechcel spat v postielke, ale spal pri mne na posteli a teraz krasne spi v postielke, aj som tu noc citila take napatie v prsnikoch aj dost horuce boli a rano mi uz prislo mlieko a maly pil ako za ligu 😀

ejasmeja
7. jan 2010

😀 pekne!
citala som, ze aj ta prva tekutina je pre babo velmi dolezita

lizatko1009
7. jan 2010

jj aj mne to povedali aj ked uz plakal, ze bol hladny ziaden prikrm mu nechceli dat, a cumlik ani neukazovat a to bolo spravne.

ejasmeja
7. jan 2010

tak to je ozaj dobry pristup! dufam, ze sa to nezmeni k horsiemu! iba ak k este lepsiemu! a aj s porodom by sa to mohlo polepsit, aby sa dlo rodit v roznych polohach, ktore vyhovuju zene a aby sa epizotomia nerobily zbytocne rutinne

lizatko1009
7. jan 2010

ved jasne uz som dala fotky nejake maleho mozes kuk 😉

murinka
7. jan 2010

ahoj ejasmeja.ja som, vydata v PO ale rodila som v BJ lebo pochadzam nedaleko bj a aj dr.mam tam.a som maximalne spokojna a aj ked budem tehu druhykrat som rozhodnuta pre bj-skveli doktori,sestry....................a to som nemala zaplatene ani halier 😎

ejasmeja
7. jan 2010

lizatko! krasne babo! ozaj je zlatunky! som nadsena! 🙂

murinka, dakujem za dalsiu pozitivnu reakciu. to ma utvrdzje v rozhodnuti ist rodit radsej do BJ. v PO nie su dobre referencie

lizatko1009
7. jan 2010

smeja dakujem ved aj tvoje bude krasne uvidis. 😀 a co chces viac dievca alebo chlapca?

murinka a ku komu chodis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre