Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

chantal21
19. jún 2010

-impka Co ja viem aktualna cena pri vybere porodnika je v bardejove 167 eur

chantal21
19. jún 2010

Chcela by som poradit baby ku komu mam ist v bj nemocnici ked chcem vidiet tie priestory kde budem rodit?

lizatko1009
20. jún 2010

@medyna nasla si nieco? jasne mozem hodit nejake fotky staci napisat ako ich chces 😉

impka
20. jún 2010

chantal - tych 99 eur za vyber porodnika - to mi dali v bj rozpis cien na papieri schvaleny prednostom.
Odkial mas info o 167 eurach?
Ked chces vidiet priestory, chod priamo do porodnice, popros sestru nech ti to tam ukaze, su mile a ochotne, nam vsetko poukazovali, este aj izby, v ktorych boli cerstve mamky s ich dovolenim, samozrejme porodne boxy, novorodenecke, proste vsetko a potom sme sli za sluzbukonajucim lekarom a vsetko sme sa ho povypytovali, co sme chceli vediet, tiez velmi ochotny a pristupny bol. Drzim palce.

chantal21
20. jún 2010

IMPKA
MAMINA SEGRA RODILA V APRILI A TEN ZOZNAM MI DALA TIEZ A TIE CENY SU PREPISANE ZE SA VYBER PORODNIKA ZMENIL NA 167 EUR A MANZEL PRI PORODE NA 20 EUR A TO BOLO UZ V APRILI

chantal21
20. jún 2010

IMPKA TAK AJ SA POJDEM KUKNUT DUFAM ZE MA PUSTIA,VELMI MA TO ZAUJIMA AKE SU TAM PRIESTORY CHCEM MAT PREHLAD UZ JAK TAM BUDEM ABY SOM VEDELA CO A KDE JE.DIKY ZA RADU

daniku
20. jún 2010

tak o takej cene za porod som este nepocula 😒 je to veeeela, ci len mne sa zda? no ked tak rozmyslam, ja som na porodnici nebola vobec, az ked ma tam poslali z oddelenia, ma tam odprevadila sestricka a isla som tak jak taky puk 😅 len som kukala ze kde ma to vedie 😖 lepsie je vediet jak to tam vyzera. pokukajte si baby 🙂

majsan
20. jún 2010

ahojte ja som z bj ale zijem v zahranici a tu sa neplati nic ani vyber porodnika ani otec pri porode.tu su radi ked otec vidi kolko si zeny musia vytrpiet.preto nepochopim ze slovensko este aj na tom zaraba

chantal21
20. jún 2010

@majsan u nas na slovaci je este nejaky divny system ja mam pocit ze clovek furt len nieco plati ako zdravotne a pod.a prd platne ked si vacsinou vsetko hradime samy.Smutne

majsan
20. jún 2010

aj moja kamaratka je tehotna a zistili je riziko downovho syndromu a dost ma prekvapilo ze musi ist na vysetrenie do kosic som nasrata na riaditela petka kedze ma dost penazi pre seba na 3 milionovy byt a auta a nestara sa aby konecne nieco urobil aj v bj.poznam ho kedze bol nas sused. 😠

majsan
20. jún 2010

a este vsade sa musi cakat nastastie ja som nic take nezazila tu vo svajciarsku su dost rychly co sa tyka vysetreni .

impka
21. jún 2010

chantal - tak to teda riadne nevysili!!! pravda, ja mam ten papier z marca, vtedy sme tam boli. uuuuf, je to dost vela!
Inak porodnica aj sestonedelie je velmi pekne, nove a utulne. ja som mala veeelmi dobry pocit.

lizatko1009
21. jún 2010

baby ked budem mat viac casu tak stiahnem fotky a hodim tu, aby ste videli tie co este nevideli 😀

medyna
21. jún 2010

@lizatko1009 daco som pozrela, este som aj poprosila jedneho znameho, nech sa tam povypytuje (teda v nemocnici v BJ, kedze tam pracuje)...
Som viac-menej rozhodnuta, aj priatelova mama hovorila,ze vsade lepsie rodit ako v tu v PO. To fakt nechapem, preco ma presovska nemocnica, nielen porodnica, take hrozne meno, to tym lekarom, co tam pracuju nevadi? Neverim, ze vsetci su nevsimaví a nevrlí, iste sa nájdu aj vyminky..... 😒

medyna
21. jún 2010

vynimky, malo byt .... 😉

lizatko1009
21. jún 2010

@medyna tak v po ked som bola ked teta rodila no otrasne tam vyzeralo na tych izbach aj v porodnom boxe otrasne kachlicky az zozltnute na wc-ku neskutocny smrad a otrasna zelezna koza a to prostredie na porod na zaplakanie, az strach tam byt.

lizatko1009
21. jún 2010

zajtra hodim foto teraz sa idem dalej ucit 😖

cmuky82
20. júl 2010

@lizatko1009 tak kde su tie fotky? 😀

lizatko1009
20. júl 2010

@cmuky82 stala sa taka vec, ze stratila som pamatovu kartu v mobile 😉

cmuky82
21. júl 2010

@lizatko1009 nevadi ja uz som to videla nazivo v maji 😀

lizatko1009
21. júl 2010

@cmuky82 a ako sa ti pozdavalo? 😉

cmuky82
21. júl 2010

@lizatko1009 vsetko bolo OK bola som spokojna, len mi bolo dlho rodila som az 10 dni po termine a tak som musela este tyzden lezat na gynde 😖 , ale na novorodeneckom to uz bolo fajn 😉

lenkafab
21. júl 2010

@chantal21---ahoj, tak o tych 167€ som pocula aj ja,ale to ked sa ide oficialne cez papiere a nemocnicu....mame termin 12.11.2010, chodim ku Brnusakovi...jednoznacne chcem rodit pri nom....kamoska pri nom teraz rodila a nevedela si vynachvalit....ja som do piateho mesiaca chdila k inemu lekarovi, ale ten ma tak zanedbal, ze mi hrozil potrat v piatom mesiaci...prvorodicka, tak to clovek tak nevie....ale dr.Brnusak ako som tu uz citala doktor s velkym D. teraz sa sice vratil s dovolenky, tak mi nevedel presne povedat, ale bude sa otvarat predporodny kurz priamo v nemocnici....uz tam maju pripravenu taku miestnost, len nevedel blizsie info...inak tvrdlo mi brusko, tak som bola na magneziovu injekciu a sestricky su bombove...ja mam sice svoju sestricku, ale aj ostatne boli super a to som tam bola iba chvilku...a dr.Brnusak bol ochotny ma zobrat ako pacientku po jednom telefonate a z dna na den...dal mi na seba cislo, ze mu mozem volat kedykolvek....premyslam o epiduralke, nadstandardnej izbe a boxe...teraz tam prerabaju wc, sprchy su vraj uz nove....a co ja viem tak tam chodia rodit zeny z Humenneho, Vranova, Kosic.....skratka Baby Friendly Hospital....svagrova moja rodila v Presove v monobloku, bola som za nou hned po porode, ale humus-kentus...spinava nemocnica a taky personal, zeby keby som bola majitelkou, tak im ani vyplatu nedam....ze vraj uz lepsia je stara presovska nemocnica....ale ja som rozhodnuta jednoznacne pre Bardejov...tak budem rada, ked sa dozviem co najviac...ked budem vediet napise.....hej a inak chodim na 3D sono do Presova, tak dr.Brnusak s tym nema vobec ziaden problem, este si s ochotou pozrel fotku maleho, ktoru nam tam urobili a tren moj doktor predtym skoro z koze vyskocil, ze neverim jeho ultrazvuku...

cmuky82
22. júl 2010

@lenkafab a ty si odkial? ja som z PO a tiez som bola rodit v BJ 🙂

lenkafab
22. júl 2010

ahoj, ja som z okolia Bardejova....preco?

lenkafab
22. júl 2010

@cmuky82 ahoj, ja som z okolia Bardejova....preco?🙂

cmuky82
22. júl 2010

@lenkafab len tak 🙂 Moje dve kamosky z PO tiez boli rodit v BJ. Ja si myslim, ze lepsie ako PO je to take mensie utulnejsie. A co sa tyka sestriciek tak vacsina bola fajn, ale boli aj take... 😠

blondinka42
22. júl 2010

ahojte.ake mate skusenosti s epiduralkou v bardejove?nebol problem aby vam ju pichli,lebo ja som pocula ze niektorym zenam odmietli dat tak neviem od coho to zavisi....a v cene epiduralky by mal byt aj ten nadstandartny box nie?aspon tak som sa docitala.a ten box to je co za box v com je vyhodny.

cmuky82
23. júl 2010

@blondinka42 ja ked som isla rodit tak sa ma pytali ci chcem epi potom ma dali na ten nadstandartny box. Nadstandartny preto lebo je tam telka 🙂 . S epi urcite nebudes mat problem jedine, ze by si mala nejake vazne zdravotne problemy 😉

vi3ka
23. júl 2010

ahojte žienky, otázočka: budem samozrejme rodiť v bj nemocnici a chcem sa spýtať, ak to viete, či môže byť manžel pri mne až do pôrodu? nechce ísť priamo k pôrodu, ani ho nútiť nebudem, nie každý je taký statočný tatko, ale či by mohol byť pri mne dovtedy. a či to budú brať ako otecko pri pôrode, alebo nie. ak mi viete poradiť, budem rada 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre