Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

vi3ka
16. sep 2010

@michaelabj zajtra sa vidíme v nemocnici, ak si ešte neporodila 😀

michaelabj
16. sep 2010

@vi3ka no nazdar. no pockaj, ci ta vobec vezmu. nieto miesto.

Ja som este cela, ale keby ste videli co tu bolo dnes, ta by ste odpadli... Rano o 8 boli 4 porody naraz, z toho 3 skoncili mimoriadne na operacke. Okrwem toho do obeda dalsie 3 porody a kedze sestonedelie je plne, tak zeny po porode nosili naspat ku nam.
Takze tu mame pomiesane cakatelky, operantky, aj uz po porode... Total chaos...
Do toho prisla jedna kocka na prijem a nwemali ju kde dat, tak cakala na vysetrovacke asi 2 hodiny... Musel prist primar a niekoho kto uz bol zrely pustit domov.
Do toho vsetkeho vydaj stravy, chaos na chodbe, navstevy... No riadna zurka :DDD fakt.

Tak co este ides? :DDD

vi3ka
16. sep 2010

@michaelabj ejha, tak možno ma nenechajú na chodbe niekde. ci panečku, ta čo sa všetky rozrodili? 😅 ja by som bola radšej keby som nemusela ísť ležať, ale ta čo narobím. ked musím, tak musím. a to som chcela potom na pôrodnici nadštandardnú izbu, ale ta teraz neviem neviem. a šak možno kým porodím, tak nejaké pustia domov nie?
keď som ja bola posledné 4 dni v nemocke, tak som bola sama na 3posteľovej izbe a aj ďalšie 2 izby boli voľné a teraz neviem neviem..... no uvidíme 😒 🙂

medyna
16. sep 2010

@vi3ka
@michaelabj baby, neblaznite, ja mam ist v nedelu na prijem do BJ nemocky..... tak to je celkom mozne, ze ma poslu domov ???? 😕

vi3ka
16. sep 2010

@medyna no moja aj ja som veľmi zvedavá, ako zajtra dopadnem. ci panečku, ked nič, tak nič a ked tak poriadne že?

medyna
16. sep 2010

@vi3ka no, presne, tak drzim prsty, aby ta neposlali naspat, a potom aj mna 😉

michaelabj
16. sep 2010

@medyna myslim ze do nedele bude klud... Dakoho vyhodia a hotovo. V nedelu sa ku nam hlas! Ja som na izbe c.2

michaelabj
16. sep 2010

@medyna zajtra napiseme novinky... Hladaj tu potom

michaelabj
16. sep 2010

@vi3ka a teba tu kto a na jaku gutu posiela na vikend... Preboha to bj lekar na ambul.nevie ze tu sa cez vikend nic nerobi?

vi3ka
16. sep 2010

@michaelabj no to aj ja som pôvodne rozmýšľala, že načo tu budem cez víkend, keď aj tak nič nespravia, no ale doki povedal, že už som riziková (kvôli krvi, dnes som mala veľmi vysoký tlak aj kvôli tým ozvám, čo som ležala a bla bla), že tu nejde len o mňa ale hlavne o bejby. povedal, že už zajtra by sa mali pokúsiť začať vyvolávať pôrod, takže neviem, uvidíme. už keď som prežila teraz pobyt v nemocke, tak prežijem aj toto. potom aspoň na 5 rokov pauza a môžem ísť znova 😀 😀

macikjm
16. sep 2010

juj baby....nezavidim vam toto...ja som tiez bola po porode odvezena naspet na gyndu, lebo na sestonedeli nebolo miesto, ale tam to je s babatkom O NIČOM...chodila som hore dole medzi novorodeneckym a gyndou...isla som na sestonedelie po 2 dnoch, po mensom cirkuse.... 😅 a po dalsich 2 kooooonecne domov.... 😵 drzim vam palce...

ale ako tak citam, tak miska to zvlada velmi dobre...ten cirkus na odd....mas moj obdiv...pre mna bola hospitalizacia nocnou morou... 😅 asi profesionalna deformacia... 😀

medyna
16. sep 2010

@michaelabj ok, budem sledovat ake nove spravicky hodite 🙂 Inak, ako je to tam s internetom? To mas nejaku svoju datovu kartu , alebo sa nedajboze da dakde napojit?

michaelabj
16. sep 2010

@vi3ka, @medyna no tomu nechapem. Napisala som tri prispevky, potom na restartlo a teraz su fuc...
Citali ste ich niektora?

michaelabj
16. sep 2010

nejako mi to tu blbne...

medyna
16. sep 2010

@michaelabj hej, myslis to, ze si na izbe c. 2 a ze zajtra das vediet, ze ako to tam vyzera? Ci nieco ine?

vi3ka
16. sep 2010

@michaelabj no nejaké tri tu sú, neviem, ktoré konkrétne myslíš.

michaelabj
16. sep 2010

@macikjm jaj no dakujem za uznanie, ale mas pravdu. Po dvoch dnoch som sa prestala zaoberat tym, ze so mnou nic nerobia a ze tu len vylihujem. Vedela som ze sa mi mamka postarala o starsieho a ze manzel ma tolko aktivit ze ani nezbada ze nie som doma :D

povedala som si ze ma tu panbozko uz len pre daco poslal... A tak som si ziskala vnutorny klud. Takzy trening, ale este tu podporujem aj oststne baby aby nestresovali... Len kto bude mna v den D, neznam...

Az do dnes... Ked primar dnes na vizite nepovedal "o tyzden" ale "zajtra vysetrim a rozhodneme" tak ma hned chytila hnacka :DDD
Som baaars zvedava na zajtra...

michaelabj
16. sep 2010

tie prispevky su uz ok...

A pripojenie na net tu jasne ze nie je.
Mna manzelicek vybavil wifi vysielacom a na mobile mam plnohodnotny net (nokia n97 mini) aj skype aj facebook, takze takto zahanam nudu. Vdaka mu. Cmuk 🙂

ked budes mat wifi pripojenie na nb alebo mobile signal poziciam 🙂

macikjm
16. sep 2010

@michaelabj drzim palce.... 😉

danka82
18. sep 2010

@michaelabj ahojky..tak ako to tam vyzera..uz ste vsetky porodili, ze sa neozyvate? 🙂 ak ste este 2v1, tak drzim palce..je v nemocke este stale tak plno, ci sa to tam uz preriedilo?

medyna
18. sep 2010

@danka82 aj ja cakam na info, kedze zajtra sa mam hlasit..... 😉

michaelabj
18. sep 2010

@medyna @danka82 ziadna panika,
po stvrtku je tu relativny pokoj.
Vierka vi3ka je uz tu je tiez este 2v1.
Je nas tu stale dost, najma na porodnici a sestonedelne izby su stale este asi plne, ale uz sa tu pouvolnovali miesta, takze medyna v pohode...

Mne budu davat z nedele na pondelok vyvolavacku a ked zaberie tak sa pokusime o nornalny porod (bez epiduralu kvoli jazve :S)
Ak nezaberie pripravia ma na sekciu.

Vierke davaju vyvolavacky, ale zatial je cela.

Toz takto to vyzera s nami.

danka82
18. sep 2010

@michaelabj jaaj,,tak to vam drzim palce dievcata,aby ste to mali cim skor za sebou...ja sa tiez chystam rodit bez epiduralu,tak dufam, ze to zvladnem 🙂 ..ale este par dni mam cas...tak to budem na vas mysliet a ked bude nieco nove,tak daj vediet..drzte sa tam

medyna
18. sep 2010

@michaelabj dik za info, drzim palce 🙂

daniku
20. sep 2010

@michaelabj haloooo sledujem vas a coze sa deje, ze nepodavas hlasenie? 😀

cmuky82
21. sep 2010

baby aj ja som rodila v Bj mam odskusanu gyndu aj novorodenecke 🙂 velmi vam drzim palceky a dajte vediet ako ste dopadli

blondinka42
24. sep 2010

@impka no ja som si na tu zasitu ranu nestriekala vobec nic ani mi nepovedali ze si mam nieco striekat tak dufam ze to bude ok.

daniku
24. sep 2010

@blondinka42 pockaj ty uz mas babo? ved ti to pise ze iba cakas 🙂
ale v principe vraj staci cista voda, lebo sa to zbytocne nevysusuje

blondinka42
25. sep 2010

@daniku no ano rodila som tri tyzdne skor a bol to super zazitok :D

blondinka42
25. sep 2010

@cmuky82 a ako sa ti pacilo na novorodeneckom,ja som bola velmi spokojna,aspon nieco poriadne je v bardejove.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre