Pôrodnica Bardejov

lari
22. apr 2007

Ahoj babky, máte skúsenosti s rodením v bardejovskej porodnici?Ako to je s výberom porodníka?A je možné ísť si vopred pozrieť porodnú sálu?

marrtinka11
7. apr 2010

ahojte chcela by som vediet kolko sa plati za manzela ked chcem aby bol so mnou pri porode?

cmuky82
7. apr 2010

macikjm vdaka 🙂

lizatko1009
7. apr 2010

marrtinka za manzela pri porode s plati 20€

a inac baby dnes som bola v porodnici, kamoske sa narodilo bejby, tak mam nejake foto z nadstandartnej izby, keby niekto chcel, tak sa ozvyte. a nadstandart kde su 2 postele stoji na den 200sk a kde len jedna na den 300sk, ja som este v SK 😀

macikjm
7. apr 2010

cmuky... 😉
no pekne...pobyt tatika uz stoji 20 eur...pred rokom stal este 500sk...si to pekne zaokruhlili... 😀 😠 a ze prechodom na euro mali ostat ceny rovnake... 🙄

cmuky82
8. apr 2010

macikjm uplne s tebou suhlasim 😉 ja mam pocit, ze odkedy je euro si mozem dovolit nejako menej 😠

cmuky82
10. apr 2010

neviete kolko kusov jednorazovych plienok mi treba do porodnice?

ivka1603
10. apr 2010

Ahoj cmuky82.....do porodnice ti staci cely balicek (ten najmensi) plienky 2-5kg...cca 30ks...co neminies v nemocke, to ti potom vratia na cestu domov 🙂

cmuky82
10. apr 2010

ja mam jeden taky balicek, ale tam je len 26 ks tak neviem ci bude stacit. A treba aj latkove plienky? Nevies ci balia na siroko?

cmuky82
10. apr 2010

ivka a ty ides teraz rodit do BJ?

ivka1603
10. apr 2010

cmuky82: Nie, rodim o par dni v trnavskej porodnici 🙂 Do BJ by som to mala veeelmi daleko 😀 , ale mam velmi pekne spomienky na bardejovske kupele🙂
Ten balicek 26ks by mohol stacit, ak nebude, MM ti donesie dalsie 😎 Zober si aj latkove plienky, prave na to balenie nasiroko, aj ako podbradnik vyuzijes (ja mam nachystanych 5 plienok)...a nezabudni na vlhcene utierky na ritku 😉
Myslim si, ze toto su take zakladne veci, ktore by mali vyzadovat v kazdej porodnici, nezalezi na meste...Pa,pa

macikjm
10. apr 2010

cmuky...
v bj mi netrebalo nijake veci pre ninku na oblecenie, maju erarne, dokonca aj plienocky na balenie nasiroko...ja som sice mala svoje...ale vyuzivala som ich ako podbradniky...ale ked chces, mozes si aj svoje obecko doniest... plienociek som mala ani neviem kolko... deticky po porode sa cistia, takze plienociek trebalo neurekom...ale ako pise ivka, donesu ti...a obrusky vlhcene...to treba..

cmuky82
13. apr 2010

baby vdaka 🙂

blondinka42
4. máj 2010

ahojte chcela som sa spytat ako je to stou epiduralkou v bardejove,kedy ju treba objednat?plati sa zanu hned alebo az po porode?

lizatko1009
4. máj 2010

blondinka, prides na porodnu salu a popytas si ju a budes ju mat a zaplatis az po porode stoji 4000sk

impka
24. máj 2010

zienky, casto tu spominate mudr. brnusaka, lenze oni su dvaja.... Ktory je ten, co je taky ospevovany ? 🙂

erca1106
25. máj 2010

Ahojda terajšie a buduce mamičky...tak prosim Vas ako to vlastne je ? ☹ je dobre si v Bardej,nemocnici zarezervovat doktora? 😨 ja už teraz neviem čo vlastne mam robit...

lizatko1009
25. máj 2010

pavol brnusak a jozef brnusak, ten pavol je porodnik ja som pri nom rodila je super a ku jeho bratovi chodim na gynekologiu.

impka
25. máj 2010

Vdaka za upresnenie! Ja by som si ho chcela zajednat na porod. Lizatko, on je taky, ze aj pristupi na nejake alternativy pri porode? A Erca, ja som pocula aj tak aj tak, vraj ked si zena zajedna lekara/ku, moze sa stat, ze porod budu chciet vyvolat, aby bol napr. v ramci sluzby toho daneho lekara, ale myslim, ze vsetko si treba vyjednat a bude dobre. Ja by som si lekara inak asi nezarezervovala, ale som z KE a mam nejake komplikacie, takze chcem aby ma aj poznal a sledoval tie posledne tyzdne....

lizatko1009
26. máj 2010

impka ake mas na mysli alternativy? tak vies, ze ked si nejakeho lekara zajednas, tak uz maju nejaku povinnost a nemaju to moc v laske, potom nemozu nikam odcestovat hoci kedy to moze prist ani vypit a tak. ja som si chcela zajednat brnusaka a tak mi to vyslo, ze rano menil sluzbu tak som rodila pri nom a zadara 😀

impka
27. máj 2010

tak to ti vyslo pekne! tie alternativy, to som myslela napr, ci je pristupny napr. neprestrihnut pupocnu snuru hned ale az ked dotepe... ale to su take detaily, skratka ci sa s nim da dohodnut aj na takychto nestandardnych veciach? Alebo ma bude povazovat za nejaku vyrastenu hippiesacku? 🙂

daniku
27. máj 2010

impka asi by bolo lepsie porozpravat sa s nim dopredu, povedat mu aku mas predstavu a on ti povie co je, alebo nie je realne. a hlavne preco napr. nie, aby si mala jasno. mne napr. povedal ze nech somnou manzel radsej neide ku porodu( asi sa bal ze budem este viac stresovat), manzel sa nevedome dovalil, vyvaleny ze co mu nevolam ze uz idem do boxu, brnusak prisiel a pohoda, este sa smial ked som muza posielala prec ked sme uz isli rodit.cize teoreticky sa s nim asi da dohodnut si myslim

impka
27. máj 2010

mila prihodka 🙂 ok, vdaka daniku

adapo
5. jún 2010

ahojte kočky, ja som rodila v bardejove, ale nie som odtiaľ. môžem povedať, že som bola spokojná a druhé bábo by som chcela rodiť tiež tam. mesiac pred pôrodom som tam chodila na prehliadky ku dr. brnušákovi a myslím si, že je super. dá sa s ním dohodnúť, vie poradiť a je strašne ochotný. v podstate aj ostatní dr. tam boli ok. pri pôrode bol manžel, mala som aj komplikácie, takže som si dala aj epidurál, tam je to možné kedykoľvek na rozdiel od niektorých iných nemocníc. okrem toho sme dali odobrať aj pupočníkovu krv, takže tiež ok. my s manželom môžeme túto nemocnicu odporučiť, aj keď nie všetko bolo 100%, hodnotím tak na 90%.

dagi331
8. jún 2010

ahojte ja som tiez rodila v bardejove pred 5 rokmi a teraz cakam druhe babatko a tiez by som chcela rodot v bardejove,lebo som tam bola velmi spokojna pri porode mi bol brnusak pavol a chcela by som ho mat aj teraz pri tom druhom vie mi prosim vas niekto poradit,ze kolko asi tak berie ak si ho vypitam ku porodu?dakujem

adapo
8. jún 2010

ahoj dagi, my keď sme sa boli dohadovať na pôrod, tak v čakárni bol vyvesený cenník za asistenciu vybraného pôrodníka pri pôrode. nepamätám si presne, ale bolo to asi 4-5 tis.sk. , ale môže sa stať, že v deň pôrodu bude mať lekár službu a vtedy je to na tebe. je to každého osobná vec, aj keď nič nedáš, je to ok.

dagi331
8. jún 2010

ahoj dakujem za odpoved sak ano ja viem ja som ho mala pri prvom porode zadarmo,ale to som mala len stastie,lebo mal akurat sluzbu vies.

impka
11. jún 2010

pre dagi: ja som s dr. brnusakom bola vcera, tiez ho chcem pri porode. je fakt strasne mily, prijemny a ochotny. Platba za vyber porodnika je 99 eur aj dake drobne - to je aktualne.

medyna
15. jún 2010

ahojte, som z PO, ale uvazujem, ze pojdem rodit do BJ.... pocula som vo vacsine len dobre referencie na porodnicu (na rozdiel od tej presovskej)... Len sa chcem opytat, ci mi niektora neviete poradit, kedy alebo akym sposobom, sa tam treba nahlasit, ci ma nechaju prezriet si porodnicu a ako je to s objednavanim izieb /napr. nadstardardnych/, ci sa vobec daju objednat....
diky za odpovede.... 😉

lizatko1009
16. jún 2010

@medyna ked si z po chod do tej temy porodnice bj a tam boli kocky z po co rodili v bj, boli aj pozriet si nemocnicu vsetko im vysvetlili, tak skus, izby sa objednat nedaju, nemozes si objednat nadstandartku napr. na 6.7 a porod budes mat o 2 tyzdne nemozu drzat prazdne izby, ked uz budes tam a bude volna, tak ta tam daju, ja ked som rodila pred rokom v auuste nemali ani volnu izbu tiez som chcela nadstandartku, dali ma ku 2 babam a ked sa uvolnila nadstandartka tak som ju mohla mat ja, len uz som nechcela, vyhovovali mi mlade kocky na izbe, aspon som sa nenudila mala som s kym pokecat aj pomoct ked nieco trebalo, mam aj nejake fotky z nadstandartnej izby kamoska nedavno rodila, tak som si trosku pofotila 😉

medyna
18. jún 2010

@lizatko1009 dakujem za info, skusim daco v tej teme konkretne popozerat 😉
A fotecky nejake by si nemohla prilozit? Nech si to porovnam s PO. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre