Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

nika898
20. mar 2019

@zuzanalaura2015 primar v Cadci je velmi mily a chapavy clovek. Ked mu povies co prezivas myslim ze ti vyhovie. 😉

danzy
17. máj 2019

@zuzanalaura2015 zeptej se primo tam, za to nic nedas, nebo sve dr. Ja predpokladam ze se nepriklani k sekci, nebot bohuzel se prave ona vzpominana kvalita nenocnic hodnoti mimo jine podle pomeru prirozenych porodu za kazdou cenu 🤨

marayaka
24. mar 2020

Sono nožičiek v Čadci počas virusu prosim ako to tam teraz funguje?

agimami
24. mar 2020

Ahojte baby, budem rodit v ca, vcera som mala termin, porod sa zatial nerozbieha, prvy porod bola sekcia pred 5 rokmi. Teraz mam mat velke babo a sekciu mi nechcu spravit aj ked uz mam po termíne. A ja sa zacinam bat. Ked si vyziadam sekciu skor tak predpokladam ze mi tam nevyhovie nikto ci ake mate skusenosti? Pretoze oni mi povedali ze ma kludne nechaju prenasat aj 10 dni. Hrozne sa bojim ze maly zbytofne len priberie a ja tak velke dieta nevytlacim a budeme mat obaja zle nasledky. Prijala by som tu sekciu. Dakujem za rady, odpovede a skúsenosti.

zuzanalaura2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erus94
2. máj 2020

@zuzanalaura2015 môžem poprosiť aj ja správu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre