Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

dzejnina
6. júl 2011

ahojte chcem sa spytat kedy sa plati ten poplatok za to ked chcete mat otecka pri porode,alebo kde sa mam na to informovat?

ewka1
6. júl 2011

ahojte aj ja budem rodit v cadcanskej nemocnici... som prvorodicka tak som zvedava 🙂

katkak88
6. júl 2011

@nena62 po mne neziapali.............ale niektore sestricky boli hnusne............to som teda zvedava že aké to tam je 😎 😎

nena62
6. júl 2011

@katkak88 teraz super...všetky sestričky sú zlaté a milé...a lekaári s ktorými som sa ja stretla.

katkak88
6. júl 2011

@nena62 potom som zvedavá, že či sa tam stretneme 🙂 🙂 ...............možno budeme spolu na izbe a ani nebudeme o tom vedieť 😀 .....................a nechceš si davať epiduralku?

katkak88
6. júl 2011

@nena62 a ozaj si už pobalená?ja ešte nie................a ani veci pre malého ešte nemám.................ty si kupovala niečo nové alebo máš po malej???

nena62
6. júl 2011

@katkak88 vieš čo som si povedala,že ak som prežila prvý pôrod,prežijem aj druhý...a pretože mám nízky tlak tak mi to lekár aj zatrhol,keď som sa tam len informovala...a ty?Ty máš tiež termín 10.8,však?a druhy maš aky?

nena62
6. júl 2011

@katkak88 ja ešte niesom...stále mám čas🙂 aj nove niečo kupujem,len tak po troške...a dačo mam aj po malej...

katkak88
6. júl 2011

@nena62 hej to mám prvý.............a druhý mám 14.08.2011......a ty??

katkak88
6. júl 2011

@nena62 ja si tiež hovorím že mám ešte čas...................ale to stíhame

nena62
6. júl 2011

@katkak88 ja mám druhy 11.8...uvidíme...

nena62
6. júl 2011

@katkak88 a budeš mať niekoho pri pôrode?

kubinca
7. júl 2011

ahoje, ja som tiez bola prvorodicka, na pasy som zacala chodit od 36tt, niektore sestricky aj trosku pomohli aby boli tie zaznamy lepsie... ked som sla druhykrat na pasy tak si ma tam nechali na pozorovanie od utorka do piatku, a v piatok som dostala vyvolavacku... bolo to sialene rychle, o 15:00 mi zacali silnejsie kontrakcie a 16:40 uz bola mala nasvete 🙂 lekari a sestricky na porodnici boli super...otecko bol pri porode, a velmi si pochvaloval, a hlavne ja som bola rada ze bol primne, platilo sa 30eur a zaplatili ste to az po porode, ja som chodila aj na predporodnu pripravu tak to bolo v cene kurzu... ak chcete dat odobrat pupocnikovu krv mozete sa rozhodnut aj priamo pri porode.... izby ako v hoteli, kazde rano sme dostali nove podlozky, aj take tie nemocnicne vlozky... strava mi tam chutila, a bolo toho aj strasne vela, som to nestihala ani jest 😀 sestricky na sestonedeli mi aj pomohli s prvym prilozenim, na novorodeneckom poukazovali ako prebalovat, ako sa strarat o pupcek, pred papanim a po papani vam babo zvazia aby ste vedeli ci vam uz pije.... my sme si ten pobyt aj trosku predlzili lebo mala dostala zltacku, 4 dni ju davali pod svetlo, a nosili mi ju len aby som ju nakojila... pri odchode vam aj prepichnu uska ak chcete....
nemozem sa fakt nanic stazovat 😉 ak sa chcete este nieco spytat rada odpoviem
drzim vsetkym palce aby ste mali porod co najlepsi a hlavne aby boli drobcekovia zdarvi 🙂

m_o_n_c_a_k
7. júl 2011

@nena62 a chodi sa raz do tyzdna??

nena62
7. júl 2011

@m_o_n_c_a_k áno....

m_o_n_c_a_k
7. júl 2011

@nena62 ok dakujem :DD

nena62
7. júl 2011

@m_o_n_c_a_k nieje začo🙂

chomik
7. júl 2011

@kubinca Ahoj, mňa by napríklad zaujímalo, či si rodila v nemocničnej košeli alebo vo svojej 🙂 viem, že je to nepodstatný detail, ale reku, že sa radšej spýtam 😉 ale je super, že máš takú dobrú skúsenosť, hneď sa menej obávam...je super, že si mala taký rýchly pôrod, nastrihávali Ťa?

adusased
7. júl 2011

@kubinca prosim ta ja by som sa ta chcela spytat, ty si dostala vyvolavacku a uz si bola v termine? lebo ja som po termine, zajtra mam ist do CA tak by som to uz najradsej mala za sebou 🙂 vyvolavacku ti davali ako injekciu, alebo tabletku? inak to si na prve dieta mala ozaj rychlo, drzte sa aj s drobatkom nech ste hlavne zdravi 🙂

dzejnina
8. júl 2011

@kubinca takže stači ked manžel pride so mnou a povie že chce byt pri mne a oni ho pustia? ja na pripravu nechodim..

martinkatinka
8. júl 2011

@adusased - vyvolávačku dávajú po termíne, dajú takú tabletku zo spodu, vtedy, keď ťa pozerá primár, už hore na oddelení...potom ideš ešte na izbu a máš sa ozvať, keď prídu kontrakcie...nachystaj si veci na porodnú sálu, manžel nech ostane čakať pri recepcii, mne to zabralo za dve a pol hodiny...

martinkatinka
8. júl 2011

@chomik - na sálu ideš vo vlastnej košeli, ale ak potom chceš, dajú ti nemocničnú... je lepšie si ju dať podľa mňa...
@dzejnina - stačí, ak príde a povie, že tam chce byť ... aby ťa dali do samostatného boxu, ak tam bude viac rodičiek...

chomik
8. júl 2011

@dzejnina Na prípravu v CA sa aj tak chodí až od 30tt, ale zrejme to máš z KNM ďaleko...ja tiež stále váham, či chodiť alebo nechodiť (som v 29tt), do CA to mám cca 20 km, ale zas si hovorím, že budem mať aspoň príležitosť dostať sa z domu 😀

dzejnina
8. júl 2011

@chomik viem ze od 30. ale mne sa akosi nechce na take nieco,mozno keby som mala s kym chodit,ale takto... mame este aj dost robotky okolo chalupky tak to chcem vyuzit kym mozem🙂 a vies co budes mat?

chomik
8. júl 2011

@dzejnina Ešte nie, za 2 týždne mám utz tak sa možno dozvieme...veď ja tiež stále váham, či sa mi tam bude chcieť chodiť a tak, ale zatiaľ to vyzerá, že sa asi prihlásim...aj kvôli spoznaniu prostredia, ale aj ako som spomínala, aby som sa dostala z domu 🙂 ...ale ak by som nemala k dispozícií auto, tak by som ani neuvažovala

dzejnina
8. júl 2011

@chomik a odkial si?

chomik
8. júl 2011

Stará Bystrica

chomik
8. júl 2011

@dzejnina A Ty si odkiaľ?

pauli1
8. júl 2011

@chomik s melonikmi bláznim aj ja. prave teraz si ho vychutnávam. prave vás čitam a musím sa pridať k vám, že veru ani ja sa neviem rozhodnuť či chodiť alebo nechodiť na predprípravu. možno tiež keby som mala s kým, asi by som aj chodila kedze som prvorodička.

pauli1
8. júl 2011

kočky čo vy na to ? poradíte nám tie čo ste chodili ?oplatí sa tam chodiť alebo ani nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre