Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

22janulienka22
6. dec 2011

@beatrisss1 v sobotu boli všetky tri prázdne 🙂 bola som tam...celkovo nebolo veľa izieb obsadených, takže možno budeš mať šťastie 🙂

solinkarka
6. dec 2011

@22janulienka22 ked klik na moju foto tak to uvidis 😀

22janulienka22
6. dec 2011

@solinkarka tak to je už čochvíľa 🙂 držím palce a potom daj vedieť ako to šlo, hádam ma trocha upokojíš 😀

solinkarka
6. dec 2011

@22janulienka22 diky....no dufam ze vsetko pojde ako ma a bude to ten najkrajsi zazitok 🙂 nad EPI si nerozmyslala?

beatrisss1
6. dec 2011

@22janulienka22 a ty si bola co v porodnici? ved o tom to je, ci budu volne, ked som tam bola ja pozriet, boli obsadene

22janulienka22
6. dec 2011

@beatrisss1 bola som si len pozrieť pôrodnicu, pôrodne boxy a tak...podľa mňa sa dá, aspoň ja s tým rátam, tiež si chcem tú izbu zajednať, ked tam pôjdem.

beatrisss1
6. dec 2011

@22janulienka22 Ja som tiez bola na obhliadke..je to tam super🙂

22janulienka22
6. dec 2011

a epiduralku ste pri pôrode niektorá mala? počula som, že to dosť predlžuje pôrod, lebo necítiť bolesti. má s tým niekto skúsenosti?

22janulienka22
6. dec 2011

@beatrisss1 veru je 🙂 ked som vošla do nemocnice, bolo to úplne deprimujúce prostredie a ked som vyšla hore, bola to akoby som sa ocitla úplne niekde inde, nie v nemocnici 🙂

beatrisss1
6. dec 2011

@22janulienka22 presne..celkovy dojem nemocky dost biedny ale hore je to fakt bomba🙂

solinkarka
6. dec 2011

@22janulienka22
@beatrisss1 baby ja som tam este nebola kuk...treba sa s niekym dohodnut ci?

beatrisss1
6. dec 2011

@solinkarka ano s Paucinom, on ti povie kedy ma sluzbu a vtedy ta prevedie.

22janulienka22
6. dec 2011

@solinkarka ja som si to dohodla dopredu, ale netreba...prevedú a poukazujú ti to aj ak prídeš neohlásene...ak tam nebudú mať frmol...pozrieš si boxy, izby, povedia ti aké sú tam ceny, doktori...prostredie je fakt super

solinkarka
6. dec 2011

@beatrisss1 aha a ty si ho ides zazmluvnit k porodu ci?

solinkarka
6. dec 2011

@22janulienka22 a s kym si si to dohodla dopredu?

beatrisss1
6. dec 2011

@solinkarka urcite nie, na to nie su financie a je tam vela dobrych lekarov...aj tak nemas istotu, ze pride a dr.pride az na konci v podstate, odrodia ta asistentky🙂

solinkarka
6. dec 2011

@beatrisss1 no tak sa ho teda na buducej poradni spytam...sa cudujem kedy on stiha tie sluzby ked je kazdy den v ordinacii 😅

22janulienka22
6. dec 2011

@solinkarka so sestričkou a tá ma potom aj previedla po oddelení.

solinkarka
6. dec 2011

@22janulienka22 no to mi je jasne ze z niekym odtial ale ako si sa k nim dopracovala? volala si do nemocnice?

minuska8882
6. dec 2011

@22janulienka22 neboli všetky prázdne... 2 boli obsadené... 🙂

22janulienka22
6. dec 2011

@solinkarka v nemocnici robí moja svokra a tá sa opýtala, kedy môžem prísť, dohodla mi to na sobotu, ale povedali, že môžem prísť hocikedy 🙂

22janulienka22
6. dec 2011

@minuska8882 áno? a sestrička hovorila, že teraz sú izby prázdne, chyba v komunikácii 🙂

minuska8882
6. dec 2011

@22janulienka22 si tam bola v sobotu na prehliatke?

22janulienka22
6. dec 2011

@minuska8882 hej, večer som si to tam bola pozrieť, až viem, ako to tam vypadá a čo môžem očakávať 🙂 a už máte chlapčeka na svete? 🙂

minuska8882
6. dec 2011

@22janulienka22 aha tak včera mohli byť... ja som tam ležala cez víkend... a vtedy tam boli obsadené... ešte zatial nie...

minuska8882
6. dec 2011

@minuska8882 bože ja neviem čítať... tak večer som tam bola... lebo ma prepustili v nedelu... a asi si aj pamätám... vás tam prevádzala p.a. Sakmarová...ja som niesla tanier do kuchynky...

22janulienka22
6. dec 2011

@minuska8882 áno, tak to si ťa tiež pamatám...tiež ma čaká pobyt v nemocnici...moc sa nato neteším...myslela som, že tam pobudnem len po pôrode, ale bohužiaľ vypadá to tak, že sa tomu nevyhnem už teraz 😒

minuska8882
6. dec 2011

@22janulienka22 môžem vedieť prečo?... ja už som tam bola druhý raz... nie je to tam také hrozné, len tam je strašná nuda... možno sa tam znova streneme... ja idem zajtra na rizikové a už si beriem pre istotu so sebou aj tašku,... aby som zas nemusela chodiť hore-dole ako naposledy... 😎

nataly160
6. dec 2011

Ahojte baby, tak aj ja som rodila v Čadci a to dva krát. Prvý krát ešte v starom ale v štádiu prerábky a druhýkrát už v novom. Ale v oboch prípadoch som sa tam cítila fajn čo sa týka personálu. Prvý aj druhý krát ma odrodili mladé doktorky veľmi príjemné, milé, síce pri prvom som mala takú pôrodnú asistentku nič moc /ale bol tam môj manžel/, tak to bolo omnoho lepšie 🙂 Pri druhom už nechcel ísť (neviem prečo 😀 ) A pri tom druhom keď som tam prišla tak tam boli tie isté tety sestričky 🙂 No sranda, ale potom sa vymenili a tie boli omnoho lepšie 🙂

nomika
6. dec 2011

Ahojte chela by som sa spytať na doktora Olšavskeho či mate nejake skusenosti snim ja idem rodiť tiež do čadce a neviem sa ešte rozhodnuť ktory doktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre