Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

angelin84
23. jan 2012

Takže teraz v piatok som sa opäť vrátila z nemocnice, už tretíkrát za posledný mesiac. Samozrejme z CA 🙂 Už sa tam normálne cítim ako doma, poznám všetky sestričky, lekárov a už aj podaktorí mňa 😉...Teraz som zase mala bolesti, ale po pár dňoch prešli. Opäť sa nemám na čo sťažovať. Cítila som sa tam fajn, samozrejme, nie ako doma, ale aj tentokrát som mala dobrý pocit z celého pobytu a prístupu. Tak hádam tam pôjdem už len rodiť 😵

aksniteb
23. jan 2012

@angelin84 držím palce, nech tam ideš už len pre miminko 🙂

angelin84
23. jan 2012

Ďakujem, ja v to pevne dúfam 😉 Už je hlavne pohoda v tom, že teraz už môžem rodiť 😵

marcove
25. jan 2012

Ahojte, chcem sa spytat ci mi neviete poradit ktory z anesteziologov v Cadci je ochotny prist z domu mi pichnut epideual, pripadne ake mate vy skusenosti. Dakujem 🙂

sasena033
30. jan 2012

ahojte 🙂
prosim Vas tie ktore ste rodili v CA..aky tam je dobry lekar??? chcem sa tam ist pokukat a zaroven by som si nejakeho vybrala.... 🙂 prvy porod bol SC teraz je mozne z emozem ist aj normalne...a keby nahodou nejaka komlikacia tak ukocncia SC 🙂 dakujem

sasena033
30. jan 2012

tak som volala s primarom Durmisom..... 🙂 mame sa zastavit...a dohodneme sa 🙂 ale po tel.bol dost neprijemny,.,,,mate s nim niektora skusenost,

prahaxx
30. jan 2012

@sasena033 je dobry, velmi dobry, preto ma straasne vela prace, zvlast v pondelok rano 🙂 a vsetci stale nieco chcu 🙂))

sasena033
30. jan 2012

@prahaxx no mame ist tam vio strvtok 🙂 tak som zvedava..ale rodit ma moze hocikto kto bude mat sluzbu,ale som zvedava na jeho pristupo

laurka15
30. jan 2012

@sasena033 ja som u neho rodila 2-krát a odporúčam 😉 😉

paloma29
30. jan 2012

Ahojte, aj ja som prve rodila sekciou a teraz v stredu idem na prijem , rodit druhe 😀 , hovorila som z primarom tiez kvoli tomu ze ako teda bude druhy porod a zatial mozem rodit normalne, ked ma jazva neboli odstup mame 3 roky.....ale som aj nachystana na sekciu keby nahodou nieco nebolo v poriadku ,takze mam aj predoperacne vysetrenia......my budeme mat male babetko, tak ze na prirodzeny porod by to bolo idealne, tak uvidime ako dopadneme ....a inak vsetci lekary su tam super...len ked chces nieco vediet musis sa hodne pytat 🙂

sasena033
30. jan 2012

@paloma29 jej ty si pripad ako ja 😉 a ides na prijem v den TP??? a budu cakat kym dostanes boelsti a rodit normalne,?? alebo budu vyvolavat??? ja tiez ide na predoperacne keby nieco,.,.a mas aj vybveneho dr??? ci kto bude mat sluzbu.. 😉 inak mne dr tiez povedal z enemoze mat viac ako 3800gja by som tiez chcel normalne rosit..a primar ta aj nejak pozeral alebo ako usudil??? no mne pri prvom tiez hovorili z ebude mat 3500g a mal 4100 ups 😅

sasena033
30. jan 2012

@paloma29 este prosim ta samozrejme drzim palce aby sa ti to podarilo spontanne a bez komlikacii...a ked budes moct daj o sebe vediet ako to dopadlo dakujem 🙂

paloma29
30. jan 2012

sasena033 , no zajtra idem este na jednu poradnu a na prijem mam ist 1.2 to jest v den TP,obidva terminy mam v jeden den 😀 .....no ked som s nim hovorila tak vravel ze by bolo dobre keby sa to same rozbehlo ,ale to u nas nehrozi 😀 ....takze ja pocitam z vyvolavackou......doktor mi je jedno, oni su tam vsetci zlaty, hlavne nech sa o nas dobre postaraju .....no mne pred dvomi tyzdnami povedali ze vazi 2650g, takze smoulinka 😀 , a za tie dva tyzdne uz toho asi moc nenabrala, budem rada ak bude mat aspon 2700g, hlavne ale aby bola zdravucka.....No mna sa stale pytali aj na poradni ci ma neboli jazva, ale jazva uplne v pohode zatial ,uvidime co bude az bude treba rodit, ako to jazva zvladne.....a dakujeme krasne, jasne dam..... 😉

22janulienka22
31. jan 2012

Ahojte baby, viete mi niektorá poradiť dobrú detskú lekárku v čadci, ktorá berie nových pacientov? My síce u nás v Oščadnici doktora máme, ale mám taký pocit, že má už aspoň 100 rokov a do dôchodku sa mu stále nechce ísť a niečo ako moderná technika mu nič nehovorí 🙂 preto by som chcela radšej niekoho iného.

nena62
31. jan 2012

@sasena033 ja mám s primárom skúsenosť a nie moc dobrú.

brmbolcek
31. jan 2012

@sasena033- aj mne sa do usi dostalo nie moc dobre o nom ...
ale su aj maminky , ktore su s nim naopak spokojne ....

drim palce aby ti to dobre dopadlo 🙂

sasena033
31. jan 2012

@nena62
@brmbolcek no uvidime mam ist k nemu len aby sme sa dohodli co bude a kedy... 🙂 ale pocitam ze ma odrodi ten co bude mat sluzbu...same chvaly som pocula a ndr Rehaka.....

brmbolcek
31. jan 2012

@sasenka033- kazdy je tam fajn, hlavne aby porod presiel v poriadku a bezbolestne 🙂 mna rodil zastupca primara dr.Kyska 🙂 drzim palceky 🙂

miculienka
31. jan 2012

@sasena033 - a ktorého Reháka z troch ? 😀 😀 ale všetci sú dobrí 😉 , podľa mňa je jedno , kto ťa z ca dr. odrodí , každý je odborník , len povahy sú iné , ale väčšinou fajn 🙂

sasena033
31. jan 2012

@miculienka myslim Jana,,???? 🙂 no aj sa veru bojim,...ale tak nejako von musi vyjst..len som zvedava na kho natrafim....a este nevies nahodou kao je to na novorodeneckoM??? 🙂 z malym som mala problemove ekojenie nechcel s aprisat stale zapaly kojila som len mesiac..teraz by som s achcela toho vyvarovat..nech mi vsetko ukazu

sasena033
31. jan 2012

@brmbolcek kyska dobry pocla som..len z euz tam ni eje ci co to...ani na ich starnmke nieje napisany ☹ kamaratky rodil a super bez nastrihu....z ev ZA si otvoril ambulanciu

miculienka
31. jan 2012

@sasena033 - 🙂 mńa rodil jeho brat , novorodenecké - sú tam aj fajn sestričky , oni chodili po izbách ke´d sa kojilo a pomáhali , len ja som zažila asi 3 tie setričky a každá mala iný systém , mne zas malá málo ťahala - ani veľmi nemala čo , lebo sa mi neskôr spustilo mlieko , ale doma som to všetko zvládla aj sama , najlepšie by bolo mať laktačnú poradkyňu , ktorá by ti všetko ukázala , pokiaľ viem , v nemocnici takú nemajú , ale ak by si mala nejaký problém , tak radšej si potom nejakú nájdi , alebo ktovie, možno sa už aj sestričky z novorodeneckého polepšili 😅

nena62
1. feb 2012

@sasena033 Rehákovci sú super....aj mudr.Korbaš...ja som bola po cisarskom reze síce pred troma rokmi a mala som isť rodiť normálne,ale jazva ma velmi bolela,pán primár mi nadal,že to nič nieje,ked má ta jazva bolí..potom chvalabohu nastupil na smenu jeho zástupca Kyška,užastný človek,urobil mi ultrazvuk a zistil,že mám jazvu velmi tenku,pri normálnom porode by mi praskla,aj maternica a mohla by som zomrieť...hned ma brali na dialšiu sekciu...takže ja mam s primarom velmi zlu skusenosť.Držím palce...

sasena033
1. feb 2012

@nena62 no ve djasne 100 ludi 100 nazorov.....ja len ze som s anim dohodla na konzultaciu on mi povedal ze on rozhoduje ako budem rodit....myslela som z ektory lekar bude mat sluzbu tak ten rozhodne.... co so mnou ..no kysku mali kamosky a nadmieru spokojne,lenze uz tam nepracuje ☹ kamoska mi ma zohnat nanho cislo tak uvidime

lucia2312
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia2312
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasena033
1. feb 2012

@lucia2312 bojim s aaby si pan primar nemyslel z echcem u neho rodit..ja som len nevedela stych dr koho si mam vybrat tak som voalal primarovi 🙂 len z echcem kuknut porodku a aby sme sa porozpravali.... 🙂 len on mi kazal prist len stvrtky z eje tam.. aja som zstila ze sa mi stvrtky tento ani buduci neda..teraz neviem co mam robit ci zavolat tam inym doktorom a dohodnut termin s inym....ale on bude vediet a ci s anenahneva ked zrazu pridem k niekomu inemu,. 😅

lucia2312
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brmbolcek
1. feb 2012

@sasena033- ano Dr. Kyska si otvoril svoju gynek.ambulanciu 🙂
niekedy je lepsie ked to neplanujes ako ked si to naplanujes 🙂 inak su tam fajny ludia aj prostredie 🙂

petruldo
1. feb 2012

No podľa tohto linku, a mojich info (staré asi 2-3 mesiace), MUDr. Kyška robí v Žiline pod Dr. Oravcovou http://www.zzz.sk/?profil=1356

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre