Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

zuzanqa123
24. máj 2012

@majca424 20.07.2012 mam termin :D

majca424
24. máj 2012

@zuzanqa123 tak držím palce, nech je všetko tak, ako si predstavuješ 🙂

zuzanqa123
25. máj 2012

dakujem pekne :DD

miruska24
28. máj 2012

Ahojte, idem zajtra prvý krát na CTG záznam a neviem o ktorej je najlepšie tam ísť? A mám ísť aj na pľúcne vyšetrenie. Čo tam vyšetrujú a o ktorej je najlepšie ísť tam?Dlho sa tam čaká? Ďakujem. Prajem pekný dník.

tamona
28. máj 2012

@miruska24 ahoj ja tam zajtra tiez idem, ale uz tretikrát, väčšinou tam chodím doobeda okolo 11 tej a nebýva tam skoro nikto... :D

miruska24
28. máj 2012

@tamona Tak sa tam možno stretneme 😀 a nevieš ako to je s tým pľúcnym? Kedy sa tam oplatí ísť?

mima1311
28. máj 2012

@miruska24 ja mam taku skusenost , ze som tam bola doobeda , dala som sestricke karticku, preukaz tehotensky a ona za chvilku vysla a mala som tam razitko a cupkala som domov 😀na pasy som chodila rano , tiez som nikdy necakala ....

miruska24
28. máj 2012

@mima1311 diky, tak dúfam, že to aj ja rýchlo vybavím zajtra......

tamona
29. máj 2012

@miruska24 No mňa nikto na pľúcne neposielal, čakám druhé dieťa a ani pri prvom som na pľúcnom nebola... 🙂

kajka114
29. máj 2012

ahojte !ja som rodila v cadci pred 10 mesiacmi a prepacte ze vam naburavam temu ale ja som sa do cadcce prestahovala pred 3 mesiacmi a nikoho tu nepoznam tak touto cestou by som si chcela najst niekoho na kocikovanie🙂 🙂

mery333
3. jún 2012

Touto cestou by som a chcela veľmi pekne poďakovať p. primárovi MUDr. Durmisovi za profesionálny a ľudský prístup. Napriek tomu, že išlo o tretí CR všetko dobre dopadlo a tešíme sa z krásnej dcérky. 😵 Srdečná vďaka patrí aj sestričkám na novorodeneckom oddelení. Všetkým mamičkám môžem len a len odporúčať. 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
3. jún 2012

@kajka114 Ahoj, ja kočíkujem po Čadci každý deň, kľudne sa pridaj 🙂

kajka114
3. jún 2012

A ty si z cadce?a kade kocik9ujeis?
@milankovazuzana

milankovazuzana
3. jún 2012

@kajka114 áno, priamo z Čadce, kočíkujem po ob och parkoch, cez pešiu, popred DK, tu ani nieje kde.

kajka114
4. jún 2012

@milankovazuzana aha no tak ak bude zajtra pekne by som sa pridala a ty chodis sama? 🙂

milankovazuzana
4. jún 2012

@kajka114 úplne sama, ja som tak zvyknutá 🙂

kajka114
4. jún 2012

@milankovazuzana jaj no tak ak co ja ti zajtra napisem kedy tu budes?

milankovazuzana
4. jún 2012

@kajka114 ja mám PC zapnutý od rána až do 15. hoďky, potom chodíme von, doobeda sme v materskom cent re, ale občas tu nazriem 🙂

kajka114
4. jún 2012

ty chodis do toho centra ja som tam tiez chcela ist ale netusim kde to je🙂
@milankovazuzana

milankovazuzana
4. jún 2012

@kajka114 zajtra Ti všetko poviem, vysvetlím

kajka114
4. jún 2012

@milankovazuzana ok tak ja ty potom zajtra napisem🙂a sa dohodneme🙂

milankovazuzana
4. jún 2012

@kajka114 jasné, tak zajtra 🙂

kajka114
5. jún 2012

@milankovazuzana tak ja dnes nepridem strasne prsi🙂

milankovazuzana
5. jún 2012

@kajka114 Jasné, no my ideme tak či tak, lebo sme tak naučení, plášť na kočiarik a ja na nohy gumáky a ide sa 🙂

m_mirka
25. jún 2012

ahoj, je tu niekto, kto rodil nedavno v Cadci alebo mu to vychadza tak ako mne teraz na leto?

22janulienka22
25. jún 2012

@m_mirka ahoj, ja som rodila nedávno v ca 🙂

22janulienka22
25. jún 2012

ahojte baby 🙂 chcela by som sa s vami podeliť o svoj nezabudnuteľný zážitok z pôrodu 🙂 rodila som v čadci, ako prvorodička, čo sa týka doktorov, žiadne ovácie tu písať nebudem, neviem, či som mala smolu na arogantného doktora a to už ani nehovorím o náladovom primárovi 🙂 ale mala som pri sebe dulu a môžem každému, kto ide rodiť a zvažoval túto možnosť, odporučiť aby neváhal a k pôrodu si ju zobral. Nepotrebovala som žiadnu epiduralku, bolesť sa mi zdala minimálna, čakala som niečo omnoho horšie a epiduralku som mala v zálohe, ale s prítomnosťou duly šlo všetko hladko a takmer bezbolestne 🙂 mala som pri seba aj manžela, napriek tomu, že na internetovej stránke píšu, že akceptujú len jednu osobu pri pôrode, nikto nemal žiadne námietky, sestričky boli naozaj milé. Dula mi pomáhala po psychickej a fyzickej stránke masážami a inými uľavovými technikami. Aj napriek tomu, že pôrod postupoval rýchlo, porodila som za štyri hodiny, doktor ma chcel dať 30 minút pretým, ako sa narodila malá, na sekciu, lebo sa mu zdalo, že sa pomaly otváram. Vďaka dule som do 30 minút porodila spontánne a takmer som sa nestihla vyštverať na kozu 🙂 naozaj vrelo odporúčam, ak by mal niekto záujem, kľudne dám kontakt, ja si ju k dalšiemu pôrodu určite zoberiem znova 🙂

miruska24
25. jún 2012

@m_mirka Ahoj ja čakám, termín mam 9.7. a kde bývaš?

m_mirka
25. jún 2012

@22janulienka22 a nemala si problem s EPI v zalohe, ci si rodila pocas dna? Ja si totiz tiez chcem dat, len neviem ako s mam dohodnut s anesteziologom/mi, aby boli ochotni dojst aj mimo pracovneho casu.

m_mirka
25. jún 2012

@miruska24 Ahoj, ja mam termin az 1.8., ale chystam sa tam buduci tyzden na monitor, tak zistujem ako to tam chodi. Nevies, objednava sa tam dopredu aelbo staci prist? A robia aj ine vysetrenia ako monitor, lebo este 6.7. idem klasicky ku svojej dr. A som zo Ziliny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre