Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

julincek
11. jan 2012

@monikax12 ahoj, ja som z Čadce, môžem pomôcť. Maca

monikax12
11. jan 2012

@julincek ahoj chcela som sa opýtať,mám ísť s maličkým na nožičky ku dokt.Maňákovi či ako sa volá a je to pravda že on berie bábätká po jednej hodine a okrem štvrtku?

julincek
11. jan 2012

ja som chodila v utorok, ale nevšimla som si či vo štvrtok ordinuje. a chodili sme trochu skôr, potom sa tam nazbiera veľa detičiek.

julincek
11. jan 2012

inak ani Maňák ani sestrička nie sú moc prívetivý,tak sa obrň trpezlivosťou.

helimama
11. jan 2012

@ivka2903 ahoj, zistila si, čo potrebuješ do pôrodnice v CA? Ja som tam rodila v apríli 2011 a pre babenko som potrebovala 20ks jednorázových plienok a vlhčené utierky, oblečko až pri odchode z pôrodnice, podľa ročného obdobia, pre seba všetky doklady - OP, sobášny list, karičku poistenca, tehot.knižku; hyg. potreby, 2 nočné košele, župan, ponožky, prezúvky; hádam to od tej doby nezmenili 🙂

adrika214
11. jan 2012

@ivka2903 len namiesto 20, 30 plienok

laurka15
12. jan 2012

@monikax12 on tam pracuje aj doobeda, ale pre miminká až po 13.00 hod., tak mi bolo povedané 😉

22janulienka22
12. jan 2012

@ivka2903 mne stránka porodnicacadca.sk funguje a čítam tam, že treba 40 pampersiek pre bábo, alebo 5 bavlnených plienok. Aj ked každý má iné info...ktovie, či to máme z rovnakej stránky 🙂

maaryy
12. jan 2012

Ahojky babenky ja idem tiež rodiť do Cadce vraj je tam naozaj ok.Ide z Vas ešte niektora okolo 15.januara??

afra
12. jan 2012

baby, tie co ste rodili v cadci po Vianociach, maju uz opraveny ten pristroj na uska?

ofeliah
12. jan 2012

Ja by som chcela velmi pochvalit pani doktorku Polakovu, pri ktorej som nie tak davno rodila. Strasne mila, trpezliva, ustretova,... Skvely clovek. Ma tu v CA uz aj ambulanciu a myslim ze aj 3D ultrazvuk 🙂

dominika_sk
12. jan 2012

baby, ktore sa chystate požičať si monitor dychu z porodnice? napišem vam moju skusenosť. rodila som v novembri, ešte v oktobri som tam volala, či sa to da a či to treba dopredu nahlasiť, ale tvrdili mi, že až pri odchode. to bolo prvykrat čo som o tom hovorila sestričke. potom, keď som prišla rodiť(rodila som až treti deň od prichodu) som o tom hovorila druhykrat sestričke ! ona stale, že nech sa nebojim, že ich maju dosť, že pri odchode. tretikrat som sa naň pytala, keď už sa maly narodil, a ona zase že keď budem mať spravu, mam si ho pytať. a keď už sme odchadzali, hovorim, že chcem ten monitor ! štvrtykrat ! a oni že bohužial, pani pred vami si zobrala posledny ! 😲 ale že jej mam dať čislo a že o dva dni im pridu ďalšie, že mi určite zavolaju a nakoniec ani nevolali !!! tak si to skuste zariadiť inak, alebo sa nich ani nespoliehajte 😠 😠 😠

aksniteb
12. jan 2012

@afra ahoj, rodila som v CA minulý týždeň a prstroj ešte opravený nemali.

margetakuska
12. jan 2012

ahojte tak ak môžem rada by som sa k vám pridala, ja tiež plánujem rodiť v CA u dr. Tavača, chodím tam aj na monitor, zatiaľ som veeeeľmi spokojná strašne usmievavý kolektív :D najnovšie som sa však dozvedela, že budem musieť rodiť cisárskym (chcela by som len epidurálnu) preto by som sa chcela spýtať či neviete ako to tam funguje.... ďakujem 🙂

minuska8882
12. jan 2012

@aksniteb tak to je haluz ja som rodila pred vianocami a mali ho pokazený... a 27. sme boli na tom vyšetrení a už bol opravený ale pýtali za to 7 eur.. takže si myslím že ten prístroj nie je vôbec pokazený len niekto potrebuje na tom rižovať... lebo to vyšetrenie fakt trvá iba pár minut...

minuska8882
12. jan 2012

@margetakuska ahoj, dr. Tavačom mam výborné skúsenosti. Super doktor. Mne robil cisársky pred 2,5 rokom.. super sa mi jazva zahojila a žiadne komplikácie som s ňou nemala.. a teraz som pred 3 týždňami rodila prirodzene a taktiež super pôrod, a to vďaka nemu lebo väčšinou všetci chceli aby som mala aj tento cisársky iba on stál za prirodzeným a nakoniec sa aj podarilo!

afra
12. jan 2012

@minuska8882 takze je opraveny? Ja uz som z toho blazon :/

minuska8882
12. jan 2012

@monikax12 u Maňáka som bola v utorok... vo štvrtok nerobí, a stačí keď prídeš okolo 11stej... a bábätká by mal brať prednostne, takže my sme ani nečakali... a sestrička aj on bol v pohode... vlastne vo vnutri sme boli možno 5 minut a to aj s obliekaním...

minuska8882
12. jan 2012

@afra no 27. 12. určite bol... a v pôrodnici ti nevraveli kedy tam máš ísť?

margetakuska
12. jan 2012

@minuska8882 🙂 áno on je super je to mamin známy a veľký zástanca prirodzeného pôrodu 🙂 ale mne sa inak bohužiaľ nedá ☹ prosím ťa ako to prebiehalo? mala si celkovú anestézu alebo len lokálnu? a po akom čase ti drobca priniesli na kojenie?

aksniteb
12. jan 2012

@minuska8882 @afra mne povedali v sobotu,keď sme odchádzali, že je pokazený a do správy uviedli, riešiť cez pediatra

minuska8882
12. jan 2012

hm.. tak to rieš cez pediatra... neboj ono sa určite nič nestane ked pôjdeš až na další týždeň

aksniteb
12. jan 2012

@minuska8882 už sme sa ho na to pýtali, keď prišiel pozrieť malú a ideme na vyšetrenie do žiliny

minuska8882
12. jan 2012
afra
12. jan 2012

@minuska8882 rodila som 16.11. a povedali , ze mame volat o 3 tyzdne. Volali sme a ze je pokazeny a nevedia kedy bude opraveny.

tinuska2011
12. jan 2012

@afra pokazeny ho maju na odd.,ale nas poslali na vys.ku sukromnej DR.,kt.si pytala za vys.7eur.Pustali nas 28.12. Na odd.je to bezplatne.

miriamm11
12. jan 2012

@ivka2903 ahoj, ty chodis na poradne ku Durmisovi? nevies ci ma aj svoju ordinaciu?

nena62
13. jan 2012

@margetakuska ahoj..aj ja som bola plánovanou sekciou pre štyrmi mesiacmi.mala som epidularnu anestéziu,a pohoda...anestiziolog bol velmi mliy...a cele to netrvalo dlho...babatko som hned videla,ako ho vytiahli...cely kolektiv bol super...len maličku mi ukazali na jisku nachvilku a potom až o 24 hodin som ju videla,ked ma premiestnili na oddelenie,mne robili cisarsky Korbaš a J:Rehák a super...Prajem veľa šťastia.

angelin84
13. jan 2012

@aksniteb Ahoj, myslím, že sme si už raz písali, a tiež chodíš k Paučinovi. Vidím, že už máš po 😉 ...ja chcem ísť tiež do CA, už som si tam aj dvakrát poležala...chcem sa opýtať, mala si klasický pôrod či sekciu? Ak klasický, tak aj EPI? Lebo mne paučin povedal, že ho dávajú len v dennej zmene 😢

majca424
13. jan 2012

no ten prístroj na uška majú na oddelení pokazený, preto každej mamičke hovoria, že môžu isť hned ako odchádzajú z pôrodnice na toto vyšetrenie k doktorke, ktorá to robí a aj mamičky s týmito detičkami by mala uprednostnovať... ale dávajú aj číslo na tu pani doktorku a pokiaľ viem, musí sa to urobiť do mesiaca ako ma babatko...

@margetakuska a prečo ideš sekciou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre