Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

aksniteb
19. dec 2011

@solinkarka Lucka ak chceš, ja ti jedno môžem dať 🙂 kúpila som tiež podľa toho zoznamu a až teraz, keď vás čítam, som si pozrela, že sú tam fakt dve. Takže ak chceš, podarujem.

solinkarka
19. dec 2011

@aksniteb jeeej tak predsa sa niekto nasiel 😵 a co ta to stalo? aby si nebola ukratena o peniazky 😉

aksniteb
19. dec 2011

Tak či tak by mi to ostalo, peniažky nechcem 🙂 ak chceš, nechám ti to u Paučina u sestričky, v piatok mám poradňu.

solinkarka
19. dec 2011

@aksniteb jeeej aj ja mam v piatok poradnu 😀 na kolku si objednana? 🙂

aksniteb
19. dec 2011

@solinkarka idem o pol druhej, si až po mne?

solinkarka
19. dec 2011

@aksniteb ano ja idem az na tretiu

aksniteb
19. dec 2011

@solinkarka tak ti to tam nechám, pýtaj si to u sestričky 🙂

solinkarka
19. dec 2011

@aksniteb jeeej dakujem si strasne zlata 🙂 a ake je tvoje meno? aby som vedela od koho si to pytat 🙂

22beba
19. dec 2011

joj som strasne rada ked tu citam tie prispevky o cadci ukludnilo ma to 🙂

lucyja13
19. dec 2011

A ta yal klyzma je co?

evka4
20. dec 2011

@lucyja13 je to nieco ako klystir.

lucyja13
20. dec 2011

Takze tomu mam rozumiet, ze je to nejaka vodicka s aplikatorom? Videla som to v zozname do porodnice,len som nevedela, ci je to nejake laxativum,alebo co.

evka4
20. dec 2011

@lucyja13 ano, je to taka flasticka s aplikatorom 🙂ked si to donesies do porodnice, bude dobre, ked nie, tak ti sestricky daju obycajny klystir.

lucyja13
21. dec 2011

@dominika_sk
Dnes mi pisal primar, som sa pytala na ten epidural a napisal,ze je k dispozicii 24/7

dominika_sk
21. dec 2011

@lucyja13 no pred mesiacom nebol, tak pochybujem. no ale možno už maju anesteziologa.

lucyja13
22. dec 2011

@dominika_sk Tak nechapem,ale pisal, ze je k dispozicii stale.Dokonca i ked som tam volala, tak mi sestricka povedala,ze tak ako je uvedene na stranke, cize 100E cez dennu sluzbu a 150E, ak ma prist anesteziiolog z domu.

miriamm11
26. dec 2011

ahojte, baby rodili ste niektora u Mudr.Durmisa v Cadci???? ako by ste ho ohodnotili?? neviem sa rozhodnut pre porodnika, info z prvej ruky by sa hodilo 🙂 dakujem

laurka15
26. dec 2011

ja som rodila u neho 2-krát 🙂)) môžem len pochváliť!!! 100 % spokojnosť, pomohol, poradil, úplne kľudný.... povzbudil............ fakt perfektný prístup!

laurka15
26. dec 2011

@miriamm11 ja som rodila u neho 2-krát )) môžem len pochváliť!!! 100 % spokojnosť, pomohol, poradil, úplne kľudný.... povzbudil............ fakt perfektný prístup!

brmbolcek
26. dec 2011

@laurka15- ja som rodila u zastupcu primara DR:Kyska a bola som uplne spokojna , nemam ziadnu negativnu staznost ani skusenost a celkovo v Cadci som bola spokojna 🙂 zelam ti vsetko dobre 🙂

solinkarka
28. dec 2011

Baby bude vadit ked nebudem mat zo sebou podprdy na kojenie? 😒

nena62
28. dec 2011

Ja som rodila v auguste..a bola som spokojna..až na primára všetci uplne super...sestričky na jiske mile..starali sa...aj na normalnom oddeleni...bolo tam super...

zuzu805
28. dec 2011

@solinkarka nie nevadi ani ja som nemala až neskor som si ich kupila...

ja som mala pri porode dr.Rehaka Martina a som bola uplne spokojna aj zo sestričkami na oddeleni,,aj na novorodeneckom je tam super

janka9898
30. dec 2011

ahojte takd nes som sa vratila z hospitalizacie z nemocky a jedine co ma zarazilo ze telka funguje len v urcitu hodinu a na urcitu dobu cuze asi 3hod doobeda a 3poobede inak ani obraz ani zvuk a ze pribor je na podpis🙂))))))
ale inak pristup sestricie super tak ako si topamatam z prveho tehu🙂) 😀

angelin84
30. dec 2011

Pekný večer, aj ja som sa vrátila pred pár hodinkami z nemocnice v CA...nemám žiadne výhrady, krásne prostredie, telka síce nejde stále, len ako píše janka9898, ale napr. keď som bola v nemocnici v ZA, tak tam bol len jediný telkáč na chodbe a taký maličký, že som naň videla len z metra 😉Aj WC na každej izbe, no ja som bola spokojná a chcem tam ísť aj rodiť 🙂...sestričky boli super, najväčšie "riaditeľky" a "šéfky" boli upratovačky 😀...pri mne mal službu primár a bol veľmi, veľmi milý a ústretový. Snáď to ale záleží aj od nálady, podľa toho čo niektoré píšete 😅.

majca424
30. dec 2011

@angelin84 @janka9898 sranda, tak dnes sa nás odtiaľ vrátilo asi viac 😀 😀 😀
tiež sa nemôžem sťažovať na vôôôbec nič, ale ta telka ma vytočila ked som mala rozpozerany film a zrazu to vyplo 😀 😀 😀

laurka15
31. dec 2011

@majca424 s tou telkou je to zaujímavé, pretože ja, keď som tam bola v septembri, tak išla non-stop.... hm

majca424
31. dec 2011

@laurka15 ja tiež ked som tam bola ešte cez leto išla stále, ale teraz podla mna majú nejakú poruchu alebo čo, lebo ked to vypadlo, sestričky to museli chodiť nahadzovať niekde do podkrovia či čo to, takže sa nečudujem ked to vyplo o pol noci, že to už nešli nahodiť 😀 ale akože to vôbec nevadí, nikde inde v nemocke nie su telky na izbách takže aj tak luxus 😉

angelin84
31. dec 2011

Presne tak, oproti iným pôrodniciam je to naozaj luxus. Podľa mňa je to len o nastavení telky, lebo vždy to napísalo, že treba niečo zmeniť, aby sa telka nevypla, podľa mňa to bolo niečo ako zámka. Neverím, že by sa to vypínalo náhodne 😉...ale aj to WC na izbe bol pre mňa luxus, kedže v MT, kde som rodila prvýkrát je len jedno na chodbe pre všetkých, samozrejme na nadštandarde je to asi iné, ale ten žiaľ nie je zadara 😎...ja som rozhodnutá, ak to okolnosti dovolia, tak pôjdem do CA. V MT ma odrádza to, že ja som prvýkrát prenášala 12 dní a už som bola z toho na nervy. A aj to ma chceli ešte poslať domov😖

janka9898
1. jan 2012

ano to wc a sprcha pre dve izbi je super vec len mna nastvala telka ked sme chceli pozerat panelak a aono to akurat vyplo no co uz hlavne ze babatka su zdrave a v brusku este 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre