Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka no ja nechcem ale maly sa uz pýtal tak lezime v nemocke

solinkarka
6. nov 2011

@matomajka a v ktorej nemocke si?

matomajka
6. nov 2011

v Martine našťastie

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka v MT našťastie

solinkarka
6. nov 2011

@matomajka tam ta dali? ci ty si sama tam isla?

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka bola som v CA tyzden a potom sme vybavili prevoz sem kvoli babatku

solinkarka
6. nov 2011

@matomajka a v CA si bola spokojna?? a ako sa teraz citis?

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka v CA som bola veľmi spokojná,krásne prostredie super personál...teraz celkom dobre aj ked kazdy den mám obavy

solinkarka
6. nov 2011

@matomajka a teraz si zavreta ci ako to s tebou vypada?

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka noooo..asi tak,že krčok uplne skrátený a otvorená na prst..dufam,ze vydrzime

solinkarka
6. nov 2011

@matomajka ☹ joj tak drzim palce nech co najdlhsie...aspon 2 tyzdne minimalne

matomajka
6. nov 2011

@solinkarka dakujem krásne

dominika_sk
7. nov 2011

nejde nahodou niektora v stredu na prijem do čadce? 😔

ajkaslniecko
7. nov 2011

😉 Ahojte, ktorá tu má termín 12.12. a chystá sa rodiť v Ca.?

veronicka1901
8. nov 2011

@ajkaslniecko: Ahoj, ja mam termin 11.12. a budem rodit v CA 🙂.

ajkaslniecko
8. nov 2011

@veronicka1901 tak to sa tam možno stretneme. Dokonca aj moja suseda má termín 11.12. 😀 . Ja som rodila v Ca pred dvomi rokmi a bola som spokojná tak dúfam, že sa nezhoršili.

veronicka1901
8. nov 2011

@ajkaslniecko: Nezhorsili urcite, ja som tam lezala tri dni minuly tyzden a vsetko bolo super, samozrejme okrem stravy ako vsade 😀. Tak to by sme sa teoreticky mali stretnut, len mozno sa niektore babatka vypytaju skor 🙂.

ajkaslniecko
8. nov 2011

@veronicka1901 uvidíme čo si na nás tie škvrňatkápripravia. Ja som zvedavá na tu vynovenú pôrodnicu. Ja som ešte rodila v starej, ale oddelenie už mali pekné. Dúfam, že tentokrát na porodnej sále nebudem tak dlho pri dcérke (12 hod.) 😒 No aspom, že som nemala také strašné bolesti.

beatrisss1
9. nov 2011

Ahojte🙂 ja sa chcem spytat, tie co to uz mate za sebou v Ca🙂 ,ako je to s koselou pri porode..viem ze musim mat 2 kojenecke kosielky, len ma zaujima ci na porod vam daju erarnu, nemocnicnu, alebo si musim obliect svoju.Pytam sa preto, lebo mam dve nove a nechcem ani jednu z nich nejako znicit,tak by som si zohnala nejaku pouzitu🙂dakujeeeem🙂))

sisanka
9. nov 2011

@beatrisss1 neboj daju ti ich 😉 mne dali aj na druhy den este jednu,ze az mam cistu a nedospinim svoju,ked tak viac krvacas...

beatrisss1
9. nov 2011

@sisanka hej? tak super, to som rada🙂)) dik

minuska8882
9. nov 2011

ahojte baby nechystá sa niekto do čadce okolo 25. až 27. novembra?... majú ma preventívne hospitalizovať tak na 5 dní... tak či zobrať karty 🙂

beatrisss1
9. nov 2011

@sisanka este som sa chcela spytat,ako je to napr.s pitim kavy, caju -ak ano aky, ci mozem akykolvek a vodu,len neperlivu ? Co vobec je a co nie je povolene..dufam,ze kava aklasicke ovocne caje pit budem moct🙂dik

sisanka
9. nov 2011

@beatrisss1 🙂 podla mna pit si mozes co len chces..ale co sa tyka po porode ked budes chciet kojit tak radim vodu neperlivu,caje ake chces a kava neviem,ja som si v tehu odvykla od kavy tak mi potom uz vobec nechybala...ale na ranajky budete dostavat bielu kavu-je dobra na mlieko 🙂

beatrisss1
10. nov 2011

@sisanka dakujem🙂

miculienka
10. nov 2011

@beatrisss1 - pyžamy si zožeň aj viaceré , mne tam bolo hrozne horúco a strašne som sa potila , tak som košeľu každý deň menila , inak mali tam baby aj pyžamá s gaťami , ako fajn, ale ak máš vetrať ranu po šití a ležať naholo pod perinou , tak sú lepšie košele s tými gombičkami v predu aby si ľahko vybrala cicík alebo také tie špeci na kojenie 😉 , no a na podporu dojčenia treba veľa piť , hlavne čaju , niekomu zaberajú hroznové šťavy - vraj aj vinea a tá s coop jednoty zelená hroznová ako vinea ale treba si ich nechať odbublať no a už spomenutá melta - caro a pod. kávy , no a čo budeš môcť piť pri dojčení zistíš sama po čase - reakcie na bábätku 😉

beatrisss1
10. nov 2011

@miculienka ano, ja mam uz kosielky tie na dojcenie, i ked radsej by som privitala to kojenecke pyzamko, ale vraj su z toho neni nadseni lekari..A jasne, tomu rozumiem,ze sama zistim co, bude pre mna dobre pri dojceni, ja len ze pred porodom ci nebudem mat zakaz pitia napr.kavy, ktoru by som si aspon raz denne dala a cajik teda kludne aj nejaky ovocny hej? tak super,dakujem za info🙂pa

miculienka
10. nov 2011

@beatrisss1 - je tam na chodbe aj automat na kávu , ja som bola aj pred pôrodom chvíľu v nemocke a chodili si kočky na kávičku , ja ti neviem , ja kávu nepijem , ale ak nebadáš nejaké extra zmeny , tak si asi môžeš dať , samozrejme už tesne pred pôrodom nebudeš môcť , z čakačky ťa už nepustia a ak si čosi ľogneš , tak to jedine vodu zo sprchy , ale pokiaľ viem, tak je povolený hroznový cukor , jedlo nie , nápoje netuším, ale niekde dobre dozadu to tu písala dr. Margušová , že čo sa môže , ak sa ti chce , tak pohľadaj alebo jej napíš a opýtaj sa 😉 , držím palušky , nech ti pôrod dobre dopadne

zuzulienkah
11. nov 2011

Ahojte babuľky.Nejdem Vás čítať,toľko nemám času.Som tu medzi Vami prvýkrát a chcem sa spýtať.Bola niektorá z Vás v Jablunkove na 3D? Chcela by som ísť,tak sa chcem spýtať,že aké sú objednacie doby a koľko sa platí?Tuším 600Kč.Ďakujem Vám za rady. 🙂 A ešte marguska je MUDr. Margušová?

zuzu805
12. nov 2011

@zuzulienkah ahoj ja som bola na 3D v jablunkove treba tam zavolať a objednaš sa ..on Ti povie kedy ma volny termin..
velmi super pan dr tam bol pri tom ultrazvuku.platila som 600kč.
da sa aj fotka cd. a z čadce to je len kusok 🙂 nieje to vobec daleko .
ano je to pani doktorka!
(ak by si chcela mam aj čislo )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre