Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

beatrisss1
14. sep 2011

No pekne.) ja som zo ZA,skoda ze si neni blizsie no.) a mozno , ze sa stretneme🙂 to hej

beatrisss1
14. sep 2011

@balaziovatinka
a inak na Ca ma odradza len to, ze moznost podavania epiduralky je casovo obmedzeny, to je dost divne,tak stale este premyslam aj nad MT

balaziovatinka
14. sep 2011

@beatrisss1 Ja nerozmyslam nad epiduralkou takze mi je to prakticky jedno ....dufam ze to vydrzim 🙂 takze ked tam stretnes blondinku ktora bude kricat .. asi to budem ja 😀 😀 😀

veronicka1901
14. sep 2011

Dievcata, co rodite v decembri, chystate sa na predporodnu pripravu? Mozno sa stretneme, aj ked ja som tyzden za vami 🙂.

zuzu805
14. sep 2011

@pauli1 už by som to mala rada za sebou asi ako každa,🙂
tak potom daj vedieť ,či maš dievčatko alebo chlapčeka 🙂

pauli1
14. sep 2011

@zuzu805 chlapček na isto, samuel, ale už 2 krát sa mi snívalo že sa mi narodilo dievčatko- to by bola sranda 😀

zuzu805
14. sep 2011

@pauli1 ani nehovor 🙂
ja už mam všetko ružove a ak bude chlapček to bude sranda 😀 😀

zuzu805
14. sep 2011

@d_anica aj v taške už mam veci no len pre seba pre babo manžel donesie podla počasia 😉

d_anica
14. sep 2011

@zuzu805 ja sa pobalim zajtra, tentokrat uz naozaj 😠 veci pre babo si asi aj my nechame doniest, som rozmyslala co prenho na seba, lebo v zavinovacke ho do autosedacky nedam, tak asi len dupacky, svetrik a zakryjeme nejakou dekou...

zuzu805
15. sep 2011

@d_anica už asi by si mala 😀

chomik
15. sep 2011

@pauli1 Tak držím palce, aspoň sa nemusíš báť pôrodu a tlačenia, uspia Ťa a keď sa zobudíš, tak bude Samko pri Tebe 🙂 🙂 Ja dúfam, že moje zlatíčko si pekne počká do termínu, ja ho teda určite von nenáhlim 😀 Konečne som ako tak porobila, čo som potrebovala, tak nech ma nechá aspoň 10 dní užiť si materskú, lebo keď sa narodí, tak na spánok a oddych asi môžem zabudnúť 😉
@d_anica Ja som si zbalila tašku, až keď si ma po CTG nechali jednu noc v nemocnici a priateľ ma balil cez telefón 😀 keď som si predstavila, ako by mi nakupoval popôrodné vložky alebo ako by zbalil veci maličkému, tak som radšej zbalila všetko hneď ako ma pustili 😉

dzejnina
15. sep 2011

ahojte aj ja uz som doma z Cadce,nakoniec som skoncila na cisarskom,takže nic moc☹ bola som uspata a po prebudeni bolest hrozna ale co,hlavne ze uz sme doma a vsetko dobre dopadlo...

zuzu805
16. sep 2011

@dzejnina hlavne že ste domka a všetko je ok držkajte sa . 🙂

d_anica
16. sep 2011

@chomik Tak my sme sa nakoniec hecli a vcera som sa pobalila, aj miminko 🙂 akurat sa obavam, aby to teraz nedopadlo ako s dazdnikom, ked ho vlacis tak nezaprsi a nezaprsi 😀

dzejnina
16. sep 2011

@zuzu805 presne tak,dakujeme🙂

chomik
17. sep 2011

@d_anica Ja som asi jedna z mála mamičiek, ktorým by nevadilo ani krátke prenášanie 🙂 Mne sa tehotenstvo páči a teraz, keď som konečne doma, tak mám čas aj trocha odpočívať...a keby mi nakoniec pôrod museli vyvolávať, tak by sa ho mohol zúčastniť aj priateľ...a vôbec - ešte nemám pocit, že by som bola na pôrod pripravená (aj keď to asi nebudem ani v termíne 😲 )

d_anica
18. sep 2011

@chomik mne sa tiez tehotenstvo paci, len sa uz neviem dockat kedy budem mama 🙂 ja teda neviem ako sa da na porod pripravit, proste sa to snazim brat prirodzene! spravny cas bude, ked si miminko povie, dufam ze to bude vediet a nebudu potrebne ziadne vyvolavacky 😖 akurat by som bola radsej keby to bolo trosku skor, ako trosku neskor... 😉

ginepra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika26
20. sep 2011

@d_anica - ja som bola naozaj veľmi veľmi spokojná. Všetko super, až na jednu sestričku na oddelení, ked som mala veľa mlieka tak mi chytila prsník ako keby išla kravu dojiť, ale nakoniec sme sa na nej dobre pobavili 😉 ale vtedy toho mali veľa, bola noc a veľa pôrodov a ona sama na celom poschodí. Inak ja môžem čadcu len a len odporúčať 😎 😎 😎

ginepra
20. sep 2011

Vyjadrujem pôrodnici v Čadci a jej personálu veľké ĎAKUJEM a musím povedať, že sa tu o nás skutočne veľmi dobre postarali. 🙂

magdal1
21. sep 2011

@ginepra mozes napisat blizsie s cim si bola spokojna 🙂

minuska8882
23. sep 2011

ja sa tiež chystám rodiť v čadci... môžete mi povedať mená nejakých dobrých sestričiek?... mi tam robí mama, tak som zvedavá či patrí k tým milým 🙂

d_anica
23. sep 2011

tak my sme si boli v Cadci polezat na dva dni, kvoli zlemu CTG zaznamu, ale uz sme doma 🙂 aspon mame pripravu na porod. Urcite sa tam vratime aj rodit, ak stihneme, bola som spokojna 🙂

d_anica
23. sep 2011

@minuska8882 ja si mena nepamatam, ale vsetky sestricky ktore som za dva dni stretla boli mile 🙂

minuska8882
23. sep 2011

@d_anica no včera mala dennu.. taká blondínka na krátko ostrihaná.. inak držím palce aby ste boli zdravý a všetko prebehlo v poriadku..

zuzu805
23. sep 2011

@d_anica kedy si od tial prišla? ja včera bola som tam 6 dni ležala som na 5 izbe..

d_anica
23. sep 2011

@minuska8882 dakujeme 🙂 tak pani sestricku si pamatam 😵
@zuzu805 mna prepustili dnes rano, ale boli sme len od stredy poobedia 🙂 bolo nas tam teda hodne,si to podla izieb nepamatam, ale ja som bola na 10, jasnozlty zupan 😀

zuzu805
23. sep 2011

@d_anica aha no neviem veru ktora si to bola 😀 :-/

d_anica
23. sep 2011

@zuzu805 nuz ja sa nedivim, tiez si pamatam len jednu dve baby, s ktorymi som na monitore lezala... ale hlavne ze sme uz doma a zdravi

veminka
25. sep 2011

@beatrisss1 ja som z Ca a išla som kvoli epiduralke do Martina a to som rodila už druhe, takže na porovnanie Martin oveľa lepšie!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre