Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

jerino
1. okt 2011

@janicca a čo som sa ťa tu ja nahladala by si neverila 😀 aj som napisala akejsi inej babe 😀 ,tohoto nsmejka davam strašne rada lebo ma take zuby ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubinca
1. okt 2011

@tinuska2011 ano je, nasa mala sa " solarkovala" 4 dni 😀 babo vtedy nosia len na papanie, inak je stale pod svetlom, a na ockach ma obväzovy fač, taka muška ... 😅

dzejnina
2. okt 2011

@veronicka1901 ahoj ak možem poradit podla mna je zbytocne kupovat drahe plienky do porodnice, kludne stacia aj tescove,lebo ze si ich tam donesies neznamena ze ti babo budu do nich balit,takisto aj vlhčene obrusky.. oni balia babetka do plienok ktore maju prave otvorene a nie vsetky mamicky kupuju pampers,ved to uvidis ked si budes drobca sama prebalovat ze nema plienku aku si doniesla...

janka9898
2. okt 2011

@veronicka1901 netreba brat drahe plienky presne ako hovori mamicka predomnou ja som kupila tie najdrahsie a ked som babo odbalovala tak malo obycajnu tu igelitovu tesko plienku tak som bola dost sklamana vlhhcene obrusky odo mna nechceli ale iba plienky a rybaciu masticku.-)

veronicka1901
3. okt 2011

Dievcata, ste zlate, dakujem za rady. No bavlnene, isto kupovat nebudem, tie by vysli draho. Premyslam, ze mozno kupim tie z DMky, vychadzaju pomerne vyhodne. Masticku kupim rybaciu 🙂.

zuzu805
3. okt 2011

@d_anica ako sa mate?
ešte nič ja mam zajtra poradnu tak snad už sa niečo pohlo 😖
už by som to chcela mať zasebou 😉 😉

janka9898
3. okt 2011

@janka9898 tak aj tie z dmky mozu byt presne 40plienok ale to urcite vies 🙂))

janka9898
3. okt 2011

@veronicka1901 tak aj tie z dmky mozu byt su cenovo vyhodne a kvalitou celkom fajn taky stred i ked ja kupujem kvalitne plienky v polsku a za super cenu

adusased
3. okt 2011

@tinuska201 ahoj , tu lampu maju, aj moj maly pod tym bol, sa nam predlzil pobyt kedze zltacku ´´chytil´´ na 4. den 😀

adusased
3. okt 2011

@kubinca 😀 ozaj take musky 😀

zuzu805
5. okt 2011

@pauli1 ako sa mate??
dufam že všetko dobre dopadlo 🙂

chomik
5. okt 2011

@janka9898 Okná som umyla deň pred termínom a šnúra našťastie nebola, ale u mňa by tie okná aj tak asi nemali žiaden vplyv, lebo som počas tehu cvičila gravid jogu a pri viacerých cvikoch sa dvíhali ruky nad hlavu...

chomik
5. okt 2011

@adusased Že mušky, som sa skoro rozplakala, keď mi ho priniesli chrústika malého, zabaleného ☹ Ale musím sa pridať k pochvalám na pôrodnicu - super personál aj vybavenie, ja som bola maximálne spokojná 🙂

adusased
5. okt 2011

@chomik no mne bolo tiez luto maleho, ale asi sme len boli precitlivene este 😀

d_anica
8. okt 2011

@zuzu805 Ahoj 🙂 nas vcera pustili z porodnice, to hovori za vsetko! maly isel skor o 10 dni, takze uz sa spolu tesime doma...

janka9898
8. okt 2011

@d_anica gratulujem a popis nam priebeh porodu a ohladom personalu i ked ja som tam uz rodila ale mnohe mamicky to ocenia samozrejme ked bude viac casu.-))

denis006
10. okt 2011

@d_anica ahoj, prosím ťa ako to funguje v CA....viem , že treba priniesť plienky, obrúsky a masť na zadoček....Všetko si odovzdala sestrám? Alebo si si niečo nechala pri sebe? Lebo teraz keď môže byť mimi na izbe s mamičkou, tak si ho môžeme aj prebaľovať a neviem či ešte zobrať z domu viac plienok a aj obrúskov?

martinkatinka
10. okt 2011

@denis006 -ak možem , odpoviem aj ja 😀 sestričky ti vezmú len polovicu, druhú si necháš pri sebe a keď máš malinké na izbe, prebalíš si ho sama...zvyčajne ak sú dve na izbe, dohodnú sa a jedna dá celé obrúsky a celú mastičku a tak im z každého vlastne ostane...aspoň my sme to tak riešili

denis006
10. okt 2011

@martinkatinka ďakujem za radu, aspoň nemusím brať všetkého 2x. 🙂

zuzu805
10. okt 2011

@d_anica no to gratulujem ja som stale 2 v 1 dnes termín no nič sa nedeje 😒

solinkarka
11. okt 2011

Je tu niekto kto v poslednej dobe rodil v tejto porodnici? mala by som otazocku 🙂

d_anica
11. okt 2011

@janka9898 Tak porod som mala ukazkovy a tak rychly, ze sme sa nestihali cudovat. Rodila som v noci a zrovna som bola jedina mamicka. Personal bol uzasny, porodna asistentka velmi prijemna, povzbudzujuca, ale nie vtierava, doktor takisto super. Ked som sa nieco spytala tak ochotne komunikovali. Z rutinnych ukonov mi spravili len holenie, klyzmu nestihli a pytala som sa doktora ci ma bude nastrihavat, tak povedal ze uvidi podla potreby, nakoniec som porodila bez nastrihu. A to mal maly 3,7 kg. Po narodeni mi ho hned dali na brusko, este neumyteho. Rovnako na oddeleni boli uzasne sestry, nenasla sa ani jedna protivna, vsetky velmi ochotne a na novorodeneckom tak isto. Ja som bola velmi spokojna, isla by som tam rodit zas a s cistym svedomim doporucujem!!! 🙂
@solinkarka ja som tam rodila zhruba pred tyzdnom 🙂

d_anica
11. okt 2011

@zuzu805 Uf, no to ti nezavidim 😒 moj sa narodil 10 dni pred terminom, nastastie, prenasanie musi byt des... Drzim palce aby sa ti to spontanne rozbehlo!!!

zuzu805
11. okt 2011

@d_anica ti otiekla plodova voda?alebo si mala kontrakcie?
a ktoreho dr si mala pri porode?

d_anica
11. okt 2011

@denis006 Plienok som vzala 40, vacsiu cast som odovzdala, mensiu polovicu som si nechala, takisto som odovzdala jednu masticku a balik obruskov a jedno mensie balenie masticky aj obruskov, take to promo co som dostala s nejakym tym predporodnym kufrikom, som si nechala. Ja som lezala na rooming in strane, tam sme si prebalovali sami, ale ked bolo treba tak prebalili aj oni, na tej druhej strane nosia miminka len na kojenie a prebaluju oni.

solinkarka
11. okt 2011

@d_anica na ich stranke v zozname co treba do porodnice som nasla yal klyzma...to si mam kupit v lekarni a potom donesiet ci ako? 🙂

denis006
11. okt 2011

@d_anica oddelenie rizikovej gravidity mám omrknuté som tam od 3. do 6. tento mesiac ležala.
ďakujem za info

d_anica
11. okt 2011

@solinkarka ano, kupuje sa to v lekarni, ale je to na predpis, mne to napisal gynekolog. Ale nestihli sme to v porodnici vyuzit, takze mam cele balenie nedotknute, akurat som rozbalila a precitala letak, ak mas zaujem poskytnem 😉

solinkarka
11. okt 2011

@d_anica a co stoji taka vec?

d_anica
11. okt 2011

@denis006 ano? tak to sme tam boli v rovnakom case, akurat na inej strane chodby 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre