Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

lina11
21. okt 2013

Ahojte , my to už tiež máme za sebou , malá už má 6 týždňov a pôrodnicu v Čadci naďalej odporúčam...rodila som už tretie dieťa v CA a úplne v pohode ...nový primár je veľmi profesionálny,ochotný a hlavne sa zaujíma čo je veľmi sympatické a poteší to..ale aj ostaný lekári sú podobný..medzi nimi aj MUDr.Bielešová...strašne zlatá osoba..aj sestičky sú v pohode ...a novorodenecké oddelenie sa tiež zmenilo k lepšiemu...veľmi dobre komunikujú aj s prvorodičkami...
Maminky , ktoré ešte len čakajú na pôrod....Veľa veľa šťastia a hlavne žiaden stres dopredu... 🙂

salo
22. okt 2013

@ulu465 prosim ta, ako sa volal ta dr.co si s nou mala taku negativnu skusenost? Dakujem

ulu465
22. okt 2013

@salo nemenovala som schvalne kedze ta lekarka tam uz nepracuje...Podla mna jeden z naj lekarov je Dr. Martin Rehak 🙂

ulu465
22. okt 2013

@salo Jedna mamina-prvorodicka co vedla mna lezala, tu ani nenastrihol a pocula som uz od viacerych ze striha len vynimocne , skoda ze som ho nemala pri porode, mozno by som sa nastrihu bola vyhla...kedze v CA strihnu skoro kazdu 😖

ulu465
22. okt 2013

A k tomu tlaceniu mi na brucho pri synovi nemam slov, maly mal ozvy v poriadku, ani zakliesneny nebol, takze myslim ze nebolo kam sa ponahlat....Ako mi tlacili na brucho tak mi sli vsetky tlaky do hlavy, mala som popraskane cievky na tvari, krku a ramenach plus krvne podliatiny na ocnych bielkach este 3tyzdne a to mam dioptriu na jednom oku 6,5 takze som sa potom nabehala este po ocnych vysetreniach ci mi to neposkodilo zrak...Plus ako sa mi sestricka hodila na brucho tak som odpadla takze ma aj fackovali....
A teraz pri dcerke mi porod vyvolavali kedze podla nich som uz 10dni prenasala, po jej narodeni sa ale zistilo ze mala este dobre dva tyz.cas, pediatricka bola vtedy aj nahnevana ci su ti doktori normalni, ked mala ozvy a prietoky v poriadku....

salo
22. okt 2013

@ulu465 tak to mi je luto, ze mas taketo zle spomienky na porod☹ A som rada, ze ta dr.tam uz nepracuje, kedze za chvilu sa tam chystam zase rodit. Ja som mala pri prvom dr.Margusovu a bola super, tiez ma nenastrihla, maly mal len 2750 g.

ulu465
22. okt 2013

@salo no zle...velmi ale s tym uz nic nenarobim 😖 Margusovu, tu asi nepoznam...nie je to taka blondina? Tak super ze nestrihala, zrejme sa aj teraz tomu vyhnes 🙂 Drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne a nech ste s babom v poriadku 🙂

salo
22. okt 2013

@ulu465dakujem. nie, ona je ciernovlasa🙂 ktovie na koho teraz narazim, snad sa tomu zase vyhnem, dufam, ze aj druhe babo bude taky drobcek🙂 Aj ked ja som si zase ,, uzila,, s hemeroidami. Neviem ako je to po nastrihnuti, ale toto mi prislo este horsie. Este niekolko dni po porode som nevedela ani sediet ani lezat ani chodit a toto ma.urcite ani teraz neminie☹

chiaraanna
25. okt 2013

@salo neboj sa nastrihu ani to necitis pri tych bolestiach ja som pri oboch bola nastrihnuta a ok racej nastrih na 2-3 stehy ako by ma malo dotrhať (ale aj nemusí) zaleži aj ake je velke dieta a iné ...Hemeroidy som mala pri prvom tam somm rodila 22h. a to bola šupa :(,nakoniec išiel zvonom ☹ a druhe pomalicky vyskocilo samo 😀 ale asi kazde telo je iné ...ked ma zašívali tak som si čitala časopis mama a Ja 😀 😀 držím palce 🙂

salo
25. okt 2013

@chiaraanna to si dobra, ja som mala len 2 stehy co som sa natrhla. Jeden vonkajsi, jeden vnutorny a jojkala som jak ma to stipalo🙂 citat by som isto nezvladla 😀

chiaraanna
25. okt 2013

@salo Ahoj. Unavena som bola s takeho dlheho porodu,ale co som mala pritom robiť,tak som sestricku poprosila ci by mi ten casopis podala a .. PODALA-bola ochotná :Deste Dr sam sa zacal smiat ze som prva pacientka co mu pritom čitam.tak som mu povedlaa ze ci tu mam strikovat 😀 😀 😀 nasmiali sme sa statecne 🙂 🙂 možno mi to dobre omrtvil,alebo neviem prečo-ale racej milion šití ako prvy porod-hrôza,trpenie a potom už dobre,ked je batostek nasvete....a druhy porod ok nastrihli ma hned vedla toho prveho nastrihu ..

miska1988135
26. okt 2013

ahojte, chcem sa spytat ci je pravda ze v Cadci nieje novorodenecké odd.. dík

janka9898
26. okt 2013

@miska1988135 a preco by nemalo byt? ved je to tam prerobene uz par rokou cca5rokou tusim a je tam aj novorodenecke

miska1988135
26. okt 2013

neviem, aj ja som si myslela ze tam je. Na tehu joge raz padla taká téma, že nieje. Tiež si myslim ze je to somarina, ved to by tam malo byť, ved je to tam uplne nové. Ale tiež co som dnes citala tak vraj nieje. Chcela som ist rodit tam, ale tak asi už nie..
@janka9898

janka9898
26. okt 2013

@miska1988135 VED TO JE TOTAL KRAVINA A KDE DAJU TIE DETI? nevies?
lebo ja som lezala na oddeleno vedla nemala som maleho stale pri sebe kedze to druhe rooming bolo plne a bolo na novorodeneckom podla mna to je kravina ale ved si zavolaj na recepciu a spytaj sa a urcite ti povedia

zuzadula
26. okt 2013

@miska1988135 ahoj.. v cadci je novorodenecke oddelenie priamo pri gynekologicko-porodnickom oddeleni.. dticky po narodeni beru na vysetrenie priamo tam.. je to len na koniec chodby 🙂.. nie je tam ale novorodenecka intenzivka, takze tieto pripady vozia do ZA, alebo MT

martinkatinka
26. okt 2013

@miska1988135 v Čadci je novorodenecké oddelenie, jeho primárkou je MUDr. Bartošová

martinkatinka
26. okt 2013

@prahaxx jej, už sa ti to blíži, krásne si nám vydržala 🙂

majca424
29. okt 2013

@miska1988135 tak toto ma pobavilo, že pôrodnica tam je, ale novorodenecke nie 😀 😀 😀
čo by fakt robili s tými detičkami??

miska1988135
30. okt 2013

@majca424 si myslis ze ja som po tejto info nebola zaskocena?? Ale známa sa pomýlila. Ona asi myslela to odd kde su choré babatká. Ze koli tomu odd co tam nieje, alebo neaký dolezity pristroj tam chýba, koli ktoremu babo musia premiestnit inde. Ale uz som si zistila ze sú to fámy. Neopýtaš sa, nevieš.

ulu465
13. nov 2013

@chiaraanna ahojky, akeho si mala lekara pri tom druhom porode?

evellin26
14. nov 2013

Ahojte, prosím Vás vedeli by ste mi poradiť ako to prebieha v Čadci v prípade plánovanej sekcie? To tam mám prísť s odporučením od svojho dr a s predoperačnými vyšetreniami a oni mi stanovia termín alebo ako to je? ďakujem pekne 🙂

mentuzka
15. nov 2013

Evelin26 ahoj ano ja som tam bola iba s odporucenim od gyn, s tym ze do porodu si dorobim interne, aro a vysetrenie krvi a mocu, iba som tam prisla sa objednat dr ma zapisala a isla som domov, velmi rychlo som sa vybavila 😉

mentuzka
15. nov 2013

@evellin26 ahoj ano ja som tam bola iba s odporucenim od gyn, s tym ze do porodu si dorobim interne, aro a vysetrenie krvi a mocu, iba som tam prisla sa objednat dr ma zapisala a isla som domov, velmi rychlo som sa vybavila

A dievcata je tu niekto kto bude v porodnici po 24.11.?

evellin26
15. nov 2013

@mentuzka dakujem za odpoved.. a za aku dobu pred terminom ta objednali? Aj ti robili vysetrenia v cadci?

mentuzka
16. nov 2013

@evellin26 , 🙂 to zalezi kedy ta posle tvoj gynekolog,niektore zienky aj 2mesiace vopred,alebo ked uz vedeli ze musia mat sekciu,pre mojho bolo aj 3tyzdne pred terminom skoro, ale som si za tym musela stat pretoze manzel pracuje v zahranici a musel si vybavit dovolenku,a ked som bola v porodnici normalne tam mali takto 3tyzdne vopred uz naobjednavane, na papieri co ma poslal gyn bolo ze on mi dorobi tieto vysetrenia,ja som zo Ziliny,takze som isla tam kde spadam zalezi akeho mas obvodneho aby si vedela kde mas ist na interne ja som sa veru kvoli tomu nachodila a to nemam chodit no skoda reci, no a do cadce som isla len na objednanie,ked mioni stanovili termin az potom ostatne vysetrenia ale to zalezi od tvojho gyn ci ta vysetria v nemocnici v cadci alebo nie, ale ak spadas pod Cadcu tak potom neviem ako to prebieha,dufam ze som pomohla a moc sa nezamotala 😵

evellin26
17. nov 2013

@mentuzka ja uz som objednana na predoperacne od mojho dr..len som chcela vediet kedy sa mam ist objednat do cadce ci aj predtým... tak tam skocim cez tyzden aj s odporucenim od mojho gyn..snad mi urcia nejaky termin.. 🙂

mentuzka
17. nov 2013

@evellin26 urcite ked uz mas od neho papier tak mozes 😉 , a prosim ta kedy mas normalny termin?🙂

evellin26
17. nov 2013

@mentuzka 10.12 mam termin...ale hovoril mi ze sa to robi skor.. tak uvidim.. mam malu kp tak preto... ak by sanahodou otocila tak nic..ale ze ju mam moc zaseknutu takze tak.. uz mam vsetko vybavene uz len do tej cadce mi treba a vobec som nevedela aky je postup ked je planovana sekcia.. a ja chodim do pb ku gyn a byvam v ziline 🙂 takze behacky mam hore dole.. zajtra si tam zavolam kam mam ist sa objednat na sekciu a nech mi povedia viac o tom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre