Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

katterinka
27. apr 2009

Ahojte a skusenosti s Mudr.Paucinovou nikto nahodou nemate???

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ginepra
27. apr 2009

zuzic1 - BLAHOZELAAAM!

zuzic1
28. apr 2009

Ginepra aj tebe blahozelám 😉 tak sme sa tam úplne tesne obišli 😀

hanam
5. máj 2009

ahoj lienocka ty si mala kysku dohodnuteho? Napis ako to prebiehalo, alebo aku mas skusenost podrobnejsie do IP. Dakujem.

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea09
6. máj 2009

hanam je pomaly jedno koho máš pri porode na zlého doktora alebo sestričku tam nenatrafíš snažia sa ti pomocť ja teras porodila

hanam
6. máj 2009

dakujem lienocka, gratulujem andrea, aky bol porod?

andrea09
7. máj 2009

porod bol super skoro bezbolestný rodila ma doktorka Margušová ani ma nenastrihovala

hanam
11. máj 2009

baby a v akej polohe sa rodi v Cadci? a moze byt partner s vami aj od I doby alebo az neskor?

andrea09
11. máj 2009

hanam pri porode ležíš na porodnej koze a partner može byť po celý čas 🙂

hanam
11. máj 2009

a lezis na chrbte alebo sa pouziva polohovatelne porodnicke lozko?

danka5
12. máj 2009

vraj má byť do leta zrekonštruovaná porodná sála - uvidíme, aké bude nové vybavenie. Predpokladám, že zatiaľ o tom nikto nič nevie.

andrea09
12. máj 2009

ležiš na chrbte ale je polohovatelné 🙂

danka5 možno ty už budeš rodiť v novom ak sa chystáš rodiť v čadci

hanam
12. máj 2009

a polohuju ho, akoze mozes byt nie uplne nalezato? Kurnik ja nechcem lezat uplne na chrbte je to neprirodzene.
nuz o tri tyzdne sa tam idem kuknut tak sa popytam 😉

danka5
12. máj 2009

hanam, tak sa spýtaj aj na to, kedy bude nová porodná sála, a aké bude vybavenie - potom napíš info. /dík/

hanam
12. máj 2009

😎 ok napisem

oalaa
13. máj 2009

ahojte baby.dr.kyska je super. ja som rodila v ZA, pr.v Cadci to nebolo este takto spravene a on tam bol. Prisiel ma pozriet, ale ked prisiel taky chlap, tak som sa pri nom citila velmi bezpecne. no menila sa mu sluzba o siestej a ja som porodila o osmej, takze som ho nestihla, ale rodila som pri dr.Tavacovi. aj ten bol super. bol prijemny, ved dr.pri tlaceni toho vela nenarozprava 🙂 ale nebol odmietavy, skor ludsky. potom mi zablahozelal k zdravemu syncekovi, zasil ma za par minut, vobec som to necitila, pr.ma super napichal a bolo

hanam
14. máj 2009

oalaa dakujem za info 😉

meganka
19. máj 2009

Ahojte budúce mamičky,
tak porodne saly by mali byt prerobene na konci juna, uvidime ci sa to stihne a pokial ide o zariadenie, este sa poriadne nevie co tam bude po novom.

hanam
20. máj 2009

no som zvedava ake to bude 😉

laurickak
23. máj 2009

moja kamaratka rodila nedavno pri dr paucinovi a bola tiez s nim velmi spokojna a chvalila ho. dokonca jej vyvbavil aj epidural , takze porod prebehol v pohode, bez velkeho nastrihu. aj ked len v provyzornych podmienkach porodnej saly ale sestonedelie krasne prerobene- a ludsky personal.. 😀

betyna8
25. máj 2009

lauricka,ja chodim k paucinovi, je fajn a rodit sa tiez chystam do Cadce, ale to mam este kopec casu.Baby ,boli ste niekde na 3D alebo 4D sone v okolí Žiliny?

hanam
2. jún 2009

Nemame nejaku novu maminku ktora rodila v Cadci?

ajka27
2. jún 2009

betyna vraj 4D sono robí aj dr. babjak v žilinskej nemocnici, kamoška tam už bola, len sa s tým nemocnica zatiaľ moc nechváli, tak si skús zavolať alebo ísť na ženské a dohodnúť sa. A vraj 4D ma aj dr. Hartel vo svojej ordinácii, ale nepoviem ti koľko to tam vychádza. Ja som bola ešte v Heliose v Martine, tam to vychádza 67€.

hanam
2. jún 2009

babz odkedy sa chodi ked chces rodit v CA na monitor do nemocnice. musi sa to robit tam?

katkav.
3. jún 2009

Ahojte, rodila som v Cadci minuly tyzden a mozem povedat, ze vsetci boli uplne super.

hanam
22. jún 2009

ahojte rodila ste niektora v Cadci s EPI? Ake vysetrenie ste museli pred epiduralom absolvovat a kedy? Dakujem za info.

meganka
22. jún 2009

Ahoj hanam,
nepotrebujes ziadne vysetrenie, len to musi byt hlavne cez den, v noci to malokody pichaju a nejlepsie je ked je to do 3poobede, kym su tam vsetci lekari, lebo nie kazdy anesteziolog to picha. A dalej musis splnat idste kriteria aj po porodnickej stranke, ale o tom ta bude uz informovat lekar na porodnici 🙂

hanam
22. jún 2009

aha dakujem meganka, takze vsetko sa riesi tesne pred porodom? Ja som myslela ze musim absolvovat aj nejake speci vysetrenie chrbtice a nejake vysetrenia u anesteziologa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre