Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

petruldo
1. feb 2012

a ešte som našla aj toto http://www.okgyn.sk/?menu=personal

nena62
1. feb 2012

@sasena033 držím palce,ale lekári su tam všetci dobrí....

bonitab
1. feb 2012

Ahojte. Som zo Ziliny a rozhodujem sa, kde rodit. Mozte mi poradit, ci v Cadci alebo v ZA?

adrika214
1. feb 2012

@bonitab to je uplne jedno aj cadca aj zilina je fajn, len cadca je krajsia, ja keby som byvala v Ziline rodila by som v Ziline....A samotny porod si aj tak vytrpis sama 🙂 a miesto bude v tej chvili nepoctatne..

liliana363
2. feb 2012

poradkyňa pri dojčení v Cadci
Ivana Rechtoriková
0905913466, ivanarechtorikova@gmail.com
Certifikovaná poradkyňa: áno
Volajte: Pondelok - Streda 9:00-18:00 Piatok 9:00-18:00
E-mailové poradenstvo: áno (odpoveď do 3 dni)
Osobné poradenstvo: áno - za poplatok

sasena033
2. feb 2012

tak dnes som bola pozriet v CA sic esom dlhhhhho cakala kym som sa dostzala na rad ak primarovi...ale je fajn.....takze budem chodi tam raz do tyzdna amedzi tym s arozhodne co dalej..dufam,ze vsetko dobre dopadne 🙂

majca424
2. feb 2012

Neviem čo všetci vidia na prerobenej a super modernej nemocnici, s telkou na izbe, super polohovateľnou kozou a neviem čo všetko nové, ked pristup, s ktorým som sa stretla ja ma totálne odradil... a nepomohli ani oranžové, ani zelené, ani žlté izby! čo som si tam ja zažila asi všetkých, môžem fakt tak odporučiť Dr. Rehákov - oboch!! Toť môj názor a skúsenosť 😉

sasena033
3. feb 2012

@majca424 ano to som pocula aj ja ze Rehakovci obaja su velmi dobry.... 😉 ale inak je to tazko na koho natrafis.....asi nie kazdy ma svoj den...aj ked vzd ypocujem same dobre ohlasy aj co s a lekarov tyka...nikdy nevyhovies vsetkym... 😉 mne vobec nejde o tu telku ani o nic moderne jednoducho chcem aby sa o mna niekto normalne postaral....na rozdiel od nieklokych inych nemocnic(skusenost)

janica123456
3. feb 2012

Ja sa tiež pridávam k tým,čo nepresvedčilo ani pekné prostredie,ale správanie primára zatienilo celú krásu,to je zasa moja skúsenosť

majca424
3. feb 2012

@sasena033 Tak Ti prajem aby si natrafila na niekoho super ako sú oni 😉 A načo ideš teraz chodiť každý týžden do nemocky? 😕 na CTG?

sasena033
3. feb 2012

@janica123456 myslis ty ze nemas dobre skusenosti z primarom???

@majca424 no mam konzultacie s dr...a pojdem tam na monitor a kedze chcem tam rodit tak az ma ma kazdy tyzden po dkontrolu keby sa nieco nezdalo alebo nastane ten spravyn cas az mozeme ist rodit 🙂

ja.nu.la
3. feb 2012

Ja som z Čadce a rodila som v MT. Tak som bola nadmieru spokojná. Aj s vybavením aj s personálom. Bolo to tam na veľmi vysokej úrovny. Sestričky, doktori, pôrodné asistentky. No super.
@bonitab Ja som z Čadce a rodila som v MT. Tak som bola nadmieru spokojná. Aj s vybavením aj s personálom. Bolo to tam na veľmi vysokej úrovny. Sestričky, doktori, pôrodné asistentky. No super.

sasena033
3. feb 2012

@ja.nu.la aj ja som prve rodila v MT tiez som bola spokojna,.,,... 🙂 teraz vyskusam CA a budem vediet porovnat

ja.nu.la
3. feb 2012

@sasena033 toto, ja ak bude všetko ok, a nebude to tak dorýchla ako pri prvom tak budem asi tiež v CA. V CA v pôrodnici som bola asi 2hod. Akurát si menili služby a vzhľadom na moj stav boli dosť nechcem povedat vystresovaný ale isto sa bali. ako aj ja. Nemožem povedať nic zle na personál. Sestričky, doktori boli zlatí. Postarali sa o mna v ramci mozností a pre lepšiu vybavenosť JIS novorodeneckeho ma radsej prevážali do MT. Rodila som 31tt. Pri druhom budem aj ja porovnávať. Potom tu napíš svoje dojmi. Ktorá je lepšia ;)

sasena033
3. feb 2012

@ja.nu.la veru aj ja som lezala v MT jiske po sekcii 😉 takz eurcite ked sa vratim domov tak napisem

ja.nu.la
4. feb 2012

@sasena033 No som zvedavá. Ale podla mna su obidve pôrodnice na velmi vysokej urovny tak aj v CA to bude OK. všetko záleží na personále. 🙂

janica123456
4. feb 2012

@sasena033 arogantný,drzý ,pôsobil na mňa dojmom,"nezaplatíš-nemáš"

sasena033
4. feb 2012

@janica123456 no ja som z neho mala opacny dojem..mne ho odporucil j moj gynekolog 😉 dolezite ze je dobry odbornik 😉

filiatko
4. feb 2012

hmm tisic ludi, tisic chuti 🙂 pridavam sa k odpovedi janica123456. Ved ktora z Vas co Vas odporucil vlastny gynekolog, mala gratis porod, alebo operaciu u pana primara? 😝

sasena033
4. feb 2012

@filiatko no ale mne o ti eprach ynejde..ak nepzaplatim jemu zaplatila by som mojmu len operuje v DK xo je pre mna daleko.....chcem hlavne aby sme boli s malickoui ok...prvy porod som neriesila..v MT sa tiez o mna straali bez platenia....ale tarz sa bojim kedz epúrvy porod bvol SC a teraz chcem spontanne 🙂

majca424
4. feb 2012

@sasena033 tak to som zvedavá ako dopadneš, keď chceš spontánne - potom daj vedieť ako si dopadla... 😉

Ale príde mi to divné platiť niekomu popredu za niečo, čo je vlastne jeho povinnosťou sa o každú mamičku dobre postarať...

sasena033
5. feb 2012

@majca424 dakujem dam vediet...ja som sa snim o peniazoch vobec nebavila....a nic do predu s anikdy nedava...ked ta odrodi a a chces potom nieco riesit tak nech s apacis..... mi sme sa nedohadocvali....kolko a kedy... takz euvidime 😉

zuzu805
5. feb 2012

@sasena033 ahoj držim palce tak budeš mať Tamarku jeej aj ja mam Tamarku🙂
mna odrodi dr.lRehak Martin a bola som velmi spokojna aj z porodnimy asistentkami velmi mile boli a aj všetci doktori ,doktorky tam boli fajn ..z panom primarom som tu česť nemala takže ho nepoznam...

nena62
5. feb 2012

@janica123456 presne si to vystihla,súhlasím...

sjuzik
5. feb 2012

ja sa len chcem podelit so svojimi skusenostami. mam 3 deti, vsetky som odrodila u doktorov/doktoriek, ktorí/é uz v nemocnici nepracuju. tak sa totiz povrava, ze ti lepsi doktori uz odtial vsetci radsej odisli. dnes je skor nahoda tam natrafit na dobreho doktora. cest tym vynimkam. s panom primarom som sa nikdy (mozno nastastie) nestretla. hovorim nastastie, lebo som veru nanho ziadnu chvalu este nepocula. skor opacne.

filiatko
6. feb 2012

@sasena033 dufam, ze s pozitivami na pana primara, sme ta neako nedolakali!urcite je tu kopec zien, ktore odrodil, ak su tu pridajte i Vy vasu skusenost!!aby sasena mala na to poriadny nadhlad, aby vedela ako sa rozhodnut! 😉 Ja osobne som sa modlila az ma nerodi, pretoze som nanho rovnako napocula nic dobre, prave naopak ako pise sjuzik.Odbornik urcite asi je, ked je primarom,ale jeho pristup k pacientkam,a mozno i k dalsim,no neviem... Kazdeho je slobodne rozhodnutie komu sa zveri do ruk, no a asi najlepsie je ked ides rodit a nevies o nikom vobec nic, pretoze mas nie radost, ze prisiel tvoj den D, ale mas naopak strach 😒 A ak by som Ti mohla poradit, zasla by som si radsej za panom Korbasom, clovek s velkym Č 😉 , takties i Tavac, alebo Rehak Martin,novych nepoznam 😒 Rehak Jan mi prisiel namysleny a dolezity PAN doktor....

sasena033
6. feb 2012

@filiatko dakujem za info- 😉 ved uvidime ....dr korbas mi robil sono a velmi prijemny je.. 🙂 v piatok tam idem na monitor tak som zvedava ako s adohodnem...ci to nechame na nahodu a kto bud emat sluzbu ma odrodi a bude 😉

majca424
6. feb 2012

@filiatko fuuu, no ja som zase ani s Dr. Tavacom nemala moc dobrú skúsenost, mne skôr on príde ako dôležitý pan doktor, ktorý drží s primárom za každú cenu a sadli si spolu ako ....... nejdem tu písať ten výrok 😀

majca424
6. feb 2012

@sasena033 veď ked porodíš, určite budeš mať aj ty mnoho skúseností, tak sa o ne s nami podelíš a vytvoríš si vlastný názor 😉

majca424
10. feb 2012

@sasena033 tak čo, ešte nič? 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre