Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

dominika_sk
1. jan 2012

@janka9898 panelak? veď tam ide iba markiza 😕

dominika_sk
1. jan 2012

@janka9898 jaaaj, a telka išla nonstop, nam na izbe dokonca vkuse a nič sa nevypnalo.

janka9898
2. jan 2012

@dominika_sk nie ide tam markiza tv doma aj tv joj takze tak ja som tam bola este aj v septembri a to isla iba markiza tusim a isla stale ale teraz ide aj joj aj tv doma ale nejde stale ale ved hlavne je ze su deticky pekne v brusku a je im dobre🙂

majca424
2. jan 2012

podľa mna je jasné, že tu telku nevypínali naschvál 😀 podľa mna ide fakt len o nejakú poruchu, ktorá môže byť už teraz opravená a ani o tom nevieme... takže tak 🙂

lucyja13
4. jan 2012

@lucyja13 Dostala som novy e-mail z CA, vraj EPI iba v dennu sluzbu. Tak nechapem, nejako sa nevedia dohodnut.

tinuska2011
4. jan 2012

ahojte ja som rodila v CA 24.12. bola som so vsetym spokojna,pristup,prostredie super.Rodila ma Dr.Polakova velmi mila DR. trpezliva,ochotna poradit no uzastna osobka.Stravila som tam 4 dni,ale stretla som sa len s prijemnym a milym pristupom personalu ochotnym vzdy poradit cez DR.,sestricky,upratovacky.........

monikax12
5. jan 2012

Ahojte mamičky chcem sa opýtať čo je doktor Maňák tak k jemu sa treba objednávať na nožičky alebo tam stačí prísť hocikedy,ďakujem 🙂

kubinca
5. jan 2012

@monikax12 my sme tam sli len tak, bez objednania, akurat sme mali sprievodny listok od nasej Dr.

laurka15
6. jan 2012

@monikax12 stačí prísť s lístkom od doktorky, dokonca my sme tam boli iba s kartičkou poistenca. netreba sa objednávať, je tam pre miminká každý deň po 13.00 okrem štvrtku. 😉

ivka2903
8. jan 2012

Ahojte maminky 🙂 Prosím Vás, nemáte niektorá k dispozícií zoznam vecí do pôrodnice v Čadci? hľadala som na internete, ale nemôžem to nikde nájsť.. Som vďačná za každú radu 🙂 Ďakujeeeeem....

brmbolcek
8. jan 2012

@ivka2903 aoj skus si kuknut 🙂 www.nspcadca.sk/gynpor/

brmbolcek
8. jan 2012

@ivka2903 a este si mozes kuknut tu 🙂 http://www.porodnicacadca.sk/
zelam vsetko dobre 🙂

ivka2903
8. jan 2012

@brmbolcek Ďakujem za odpoveď 🙂 som pozerala, ale sú tam len všeobecné informácie o oddelení.. oni mali stránku www.porodnicacadca.sk, ale z nejakého dôvodu tá stránka teraz už nefunguje, tak sa k tomu neviem nikde dopracovať... :(

ivka2903
8. jan 2012

@brmbolcek 🙂 a tebe tá stránka porodnicacadca.sk funguje?

brmbolcek
8. jan 2012

@ivka2903 - ona urcity cas fungovala ale potom prestala .... tak asi nefuhguje opat.....
ale ak si precitas v prvych strankach tohoto fora tak urcite najdes co hladas , maminky pisu co je treba do porodnice 🙂 urcite si to najdes 🙂

ivka2903
8. jan 2012

@brmbolcek
super 🙂 Ďakujem za info 🙂 idem sa do toho pustiť.. 🙂 Pekný dník

brmbolcek
8. jan 2012

@ivka2903 , neni zac aj na buduce 🙂 kludne sa pytaj sme tu od toho 😉 😉 😉

zubrienka5
9. jan 2012

@angelin84 aj ja som rodila pri paučinovi minuly rok,, a urcite si ho zajednam aj k ďalšiemu pôrodu. Dokázal mi vybaviť aj epiduralku a to bolo o niečom inom.

zubrienka5
9. jan 2012

@ivka2903 neviete mi povedať, či bude pracovať paučin ešte na pôrodnici v čadci, keď tam neni na tých stránkach v zozname?

Inak sa monitory dajú robiť aj priamo u paučina na ambulancii, stoji to nejaké eura, ale aspoň som mala príležitosť sa ho povypytovať v klude na veci okolo pôrodu. Ke´d slúži a neoperuje, robí niekedy exkurzie na pôrodnom sále. Ja som bola tak podvečer aj s manželom a ešte dva páry.takže som vedela, čo a ako... 😉

angelin84
10. jan 2012

@zubrienka5 Myslím, že áno, keď som tam ležala minuý týždeň, bol v rozpise služieb. Niekedy na konci januára. Možno je tam už pomenej, ale je. Teraz som akurát prišla od neho a z toho vyplynulo, že tam normálne robí 😉 CTG u neho stojí 7 euro. Ja idem v sobotu 🙂Vyhovuje mi, že nemusím toľko cestovať a hlavne čakať ako teraz v CA skoro tri hodiny na chodbe 😒 Aj keď to chápem, majú toho dosť 😕

angelin84
10. jan 2012

@zubrienka5 Je pravda, že mi dnes povedal, že epidurál dávajú len v dennej smene. Inak dajú, pokiaľ to vie dotyčný pôrodník "vybaviť" u kolegu anesteziológa 😎 ...ale vraj sa nemám na to spoliehať, že šanca dostať epi po 15.00 je minimálna ☹

ivka2903
10. jan 2012

@zubrienka5 o paučinovi, žiaľ, nemám informácie, lebo ja som u dr. durmisa. Ale ak je tam písaný v rozpise služieb, určite sa bude dať u ňho vybaviť aj samotný pôrod 🙂

@angelin84 Z tej epidurálky som nahnevaná.. veď my nerozhodujeme o tom, kedy na nás pôrod príde, tak prečo nám to nemôže pichnúť aj niekto v nočnej službe? že do 15:00h? to je smiešne...

angelin84
10. jan 2012

@ivka2903 Hm, bohužiaľ, to mi dnes povedal ☹ ani ja som sa nepotešila, lebo sa určite netrafím pri mojom šťastí do toho, keď on tam bude mať službu. Ale zase Durmis je tam skoro stále, keď je primár a máš väčšie šance 😉...a aj keby nebol, stačí, že sa prihovorí u anesteziológa a určite to pôjde 😎...mne to Paučin odôvodnil tým, že anesteziológ skrátka nestíha 😖

ivka2903
10. jan 2012

@angelin84 no ja si osobne myslím, že anesteziolog by prišiel aj mimo službu, ale budeš ho musieť plne zaplatiť.. neviem, či to nevychádza okolo 200 eur (ak si dobre spomínam, čo som čítala na ich stránke). ale ak sa nebude dať, tak ti držím palce, aby si to do tej 15tej stihla 😀

fraufrt
10. jan 2012

ahojte, coskoro budem pacientkou-rodickou v Ca a chcela by som sa opytat, ci je este stale moznost zapozicat si monitor dychu. Pred cca 2 rokmi som tuto sluzbu pre babo vyuzila a chcela by som i teraz. Vtedy mi to ponukli na novorodeneckom. Neviete ako je to teraz?

angelin84
11. jan 2012

@ivka2903 Ahoj, pýtala som sa doktora aj na to, ani korunky bohužia nerozhodujú...áno, je tam rozdiel 50 euro, teda denná smena 100 euro a po dohode 150 euro, ale že dohoda vo väčšine prípadov nula bodov, aj mi písala jedna mamina tu na MK, že sa to nedalo, aj keď by zaplatila, čo by aj tak musela samozrejme ☹

ivka2903
11. jan 2012

@angelin84 moje nervy, tak v tom prípade veru neviem.. ale určite sa preto netráp, veď nejako ten pôrod už len dopadne a hlavne už bude bábätko na svete 🙂 hlavne treba byť v pohode a možno tu epidurálku ani potrebovať nebudeme 🙂 hlavu hore 😉

majca424
11. jan 2012

@fraufrt jasnačka, ešte stále je ta možnosť, že ti ho zapožičajú 😉 Núkajú to tiším aj samé sestričky, ale keby nie, určite sa spýtaj a oni požičaju 😉

monikax12
11. jan 2012

@laurka15 ahoj ako on tam doobeda nie je?

monikax12
11. jan 2012

ahojte mamičky je tu teraz nejaká mamička prihlásená ktorá je z CA alebo z okolia? Potrebujem sa niečo na rýchlo opýtať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre