Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

kuliskovalucia62
30. aug 2011

@zuzanageratova
nie nie ja som lezala na opacnej strane na trojke izbe.ja som tiez uz potom radsej chodila po malu sama aj som ju tam niesla.ale naskor som zistila ake su tam sestricky a ked som vydela ze tam je ta protivna chodila som si po malu sama alebo som poprosila tu druhu sestricku nech mi ju donesie ona.

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 No to preto.tam ich nosia len na kojenie vraj aby nerusili mamicky co este len pojdu rodit..ja som tam lezala 3dni pred porodom ties na 3 🙂 ale v marci 2010

kuliskovalucia62
30. aug 2011

no ja som tam lezala od 13.7.2011 do 25.7.2011 a dost mi to tam uz liezlo na nervy uz som chcela vypadnut.a ty si odkial ak sa smiem spytat?

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 ak si myslela mna tak skalite..no ja som tam bola od 3.3-do 5.3 a 6.3 sa mi narodila mala a potom este3 dni a tes som toho mala dost..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

jaj tak tam sme boli teraz na tom koncerte a tak ja som tam bola skoro 2 tyzdne v kuse lebo mala dostala silnu zltacku tak bola na infuziach ☹

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 no aja byvam kusok od anfika. 🙂 chudatko 😒 dufam ze uz je vsetko v pohode.no mne dostala zltacku az doma ale len slabu..v piatok som upitala primara nech ma pustia ze ja rodit isto este nepojdem tak ma pustili v piatok poobede.a v sobotu poobede som uz bola nazad...potom si ma pol hodky doberal ..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

hej hej uz je teraz v poriadku uz rastieme a talk aspon mal zabavu s teba a kolko ma tvoja mala?alebo maly??
a mozem sa spytat aj ty si mala po sestonedeli problemi s mocenim??

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 No mam bambulku ma rok a pol ale chceme druhe babo..ja som mala hladky porod mala mala 3650g tak ani nie no tie prve dni neboli bohvie co ale vela som pila tak sa to ustalilo..zo zaciatku som mala take palenie pri moceni alebo sa mi strasne chcelo cikat ale ked som sla na wc tak nic..kamoska mala tasky porod a este teras ma problem z udrzanim mocu..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

ja som mala dobry porod len ja ked cikam tk ma to pali

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 mne sa to tak po tyzdni ustalilo...nemoze ta palit sitie?doktora si sa nepitala?

beatrisss1
30. aug 2011

@zuzanageratova ok..dakujem pekne za rady🙂vela stastia🙂

zuzanageratova
30. aug 2011

@beatrisss1 nemas za co 🙂 aj vam vela stasia potom sa pochval z drobcekom 🙂

veronicka1901
30. aug 2011

@m_o_n_c_a_k: Ahojky, no zatial nejakych 8 kg uz 😒.

kuliskovalucia62
30. aug 2011

@zuzanageratova
no ja som sa nepytala lebo mna to v nemocnici nepalilo mne tie stehy vypadali este v porodnici a ku doktorke idem az v pondelok

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 este na napadlo nemohlasi nachladnut?

kuliskovalucia62
30. aug 2011

no mohla myslis ze to moze byt tym?? 🙂

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 urologicky caj skus..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

dobre dobre dskujem za radu.

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 no najcastejsie je to tym skus ten urolog caj popit mne to pomohlo ked som sedela na schodoch ani som necitila zimu a potom som mala bolesti pri moceni akoby ta niekdo vnutry ziletkou rezal..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

no presne ten isty pocit mam aj ja a inak ked si isla prvy krat k doktorovy po 6 tyzdnoch nebolo to drasticke??

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 moze to byt aj zapaleny mechur neviem skus ten caj ak by ti nechutil tak aj nejaky ovocny len vela pi nech sa to precisti..ak nepomoze tak chod k lekarke..

kuliskovalucia62
30. aug 2011

dakujem dufam ze tie caje mi pomozu a do pondelka budem v pohode

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 no tak nebolo to 2krat prijemne 😖 no ja by som to prirovnala klasickej prehliadke ako uz mas za sebou len to ze som mala este tu maternicu taku ubolenuked mi stlacal brucho ale neboj nic strasne...ja som po 3 tyzdnoch uz ani nevedela ze som rodila len sem tam ma brucho bolelo...

kuliskovalucia62
30. aug 2011

mna nic neboli ja sa len bojim tej prehliadky

ginepra
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 asi myslime vsetky tu istu 😉 Ja mam pevne rozhodnutie, ze chcem mat babo non stop stale pri sebe, verim, ze to bude mozne. Urcite kazdy robi svoju robotu ako vie, ale mama je predsa len mama 🙂 Ved sme boli v kuse spolu 9 mesiacov a teraz ho mam nechat vrieskat kdesi na novorodeneckom? Tak to teda nie. Vzdy mi bolo za malymi smutno, ked mi ich odnasali (rodim stvrty krat). Neprajem si ani TBC ockovanie, minule mi dcerku zaockovali bez mojho suhlasu. Pritom ako hovoria mnohi sami lekari, tato vakcina sposobuje viac problemov ako uzitku 😝

kuliskovalucia62
30. aug 2011

hej hej ja som si ju tiez nechcela dat ockovat a zaockovali mi ju a teraz sa jej na tom plieckku ako keby zapalilo a ma to zahnisane ja sa len bojim aby to nebolo nic zle, ☹

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 neboj ked si prezila tu prvu prehliadku tak toto prezijes 😀 pockaj na 1 sex po porode 😀
😢

zuzanageratova
30. aug 2011

@kuliskovalucia62 nam to ties hnisalo to bude ok.

kuliskovalucia62
30. aug 2011

preco to bol az taky zly sex???az tak to boli?? ☹

kuliskovalucia62
30. aug 2011

fu ani necies ako mi odlahlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre