Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

lenkka81
27. sep 2011

Ahojte baby aj ja sa chystám do Cadce...po jednodnovej hospitalizaii v Ziline moje rozhodovanie bolo velmi, velmi rýchle...Nepríjemné prostredie, dolezité sestričky a sanitárky este viac, na lekárov nemozem povedat viac menej nic zlé, ale uz len to prostredie ušmudlané a staré neposobí moc dobre na buducu mamicku.

pauli1
27. sep 2011

@lenkka81 tak sa tam možno aj stretneme. ja nastupujem na hospitalizáciu štvrtok 29.9.

lenkka81
28. sep 2011

Ahoj Pauli...no mená mas vybraté krasneee, ja mám 9mesacné krsniatko Lianku, no mne lekár povedal, ze do Cadce beru az 5 dni po termíne, takze uvidím ci dovtedy nic, ale mne to vychádza az v cca stredu bud. týžden 🙂 a ty kedy mas termín presne, ides rodit normalne, ci cisarsky?

zuzu805
28. sep 2011

@lenkka81 držkajte sa baby aj mne sa to kratí no už sa teším kedy budem mať štastlivo potom
držkajte sa . 🙂

pauli1
28. sep 2011

@lenkka81 dakujem, ja mam od začiatku termín 3.10 ale najnovšie mi povedali 30.9., a ako pojdem rodiť to neviem. mala byť sekcia a nakoniec to bude asi normálne.zajtra už idem ležať, ale nie som ešte otvorená, takže ťa možno aj do stredy počkám 😀

veronicka1901
28. sep 2011

Dievcata, prosim Vas, ake plienky beriete do porodnice (je pisane 40 ks jednorazovych alebo 10 bavlnenych). Ked chcem zobrat jednorazove, aku velkost? Jednotku alebo newborn? Dakujem 🙂.

zuzu805
28. sep 2011

@veronicka1901 ja beriem tieto
PAMPERS Active Baby mini Economy Pack 3
6kg, su balene po 60ks aspon tie čo som kupila 🙂

jerino
28. sep 2011

Ahoj Paulinka tu je jarka kadernica 😀 😀 😀 to ťa tu musim najsť ked chcem vedieť ako sa maš,a či už je drobec na svete?tak ešte nieje ale už sa ti to krati??? 😀 😀 😀 straaaaaaašne moc držim palce a potom daj vedieť či to je teda chlapček alebo dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pauli1
28. sep 2011

@jerino ahoj Jaruš, no ja už idem zajtra ráno, som riadne vyklepaná. ma to byť chlapček Samko ale nikdy nevieš naisto 😀 . a ty ako sa máš ? a čo Vladko? 🙂

jerino
28. sep 2011

jeeej to som šťastna s tebou 😀 budem na teba myslieť ,tak možno pojdeš rodiť aj normalne ako si pisala,ale vieš čo nebojkaj sa da sa tovydržať a je to ten najnadhernejší pocit na svete čo može žena zažiť emocie idu na plné obratky 😀 A manžel ide u porode?moj bol a nevie si tovynachvaliť može byť už porodna asistentka do slova 😀 .my sa mame dobre už sme taky bugriškovia že by si neverila idem ho zožrať milačika mojho nadherneho 😀 😀 😀 😀 😀 ,...držkaj sa vela síl prajem !!!! a aj všetkym ostatnym babenkam čo vas to čaka!!!! 🙂

lenkka81
28. sep 2011

@pauli1 ahoj no to som prekvapená, lebo mne povedal lekár ze cadca berie 5 dni po termíne...takze tak, asi si tam zajtra zavolám 🙂 ved jasne ze by som to chcela mat vsetko uz za sebou a nie cakat este týžden

lenkka81
28. sep 2011

@zuzu805 dakujem moc moc uz by som to rada mala za sebou

chomik
28. sep 2011

@lenkka81 Podľa mňa to závisí od lekára a každá žena je asi posudzovaná individuálne, ja som mala termín v utorok a do nemocnice mám nastúpiť na vyvolávanie už v piatok ☹

chomik
28. sep 2011

@pauli1 Takže aj Ty ideš nakoniec rodiť normálne? A to tak rozhodli v Čadci alebo Tvoj dr. zmenil názor? Tak by sa nám možno obom tá príprava na pôrod zišla, ja som to tiež nakoniec nechala tak 🙂 ale si hovorím, že snáď mi sestričky povedia, že ako dýchať 🙂 držím zajtra palce, idú Ti pôrod vyvolávať? Alebo prečo nastupuješ už skôr? Ja dúfam, že nám sa do piatku pôrod rozbehne sám, skúšala som už rôzne čaje aj okná umývať, zajtra dám asi druhé kolo 😀 Tak sa tam držte zajtra, nech vám to dobre dopadne 🙂

jerino
28. sep 2011

@chomik ahoj nemusiš sa bať v čadci su naozaj užasní všetci, poradia ochotne ja som tiež prípravu nemala a počas porodu som všetko velmi rychlo pochopila 😀 oni ti chcu pomocť a aj pomožu len musíš robiť to čo ti budu hovoriť a všetko bude hrať tak ako má . Všetci si zaslužia obrovske DAKUJEM lebo su naozaj úžasní a ked ti daju batožtek do naručia no by si im ruky nohy bozkal 😉 .Držím palce!!! a apropo všetky tieto ukony som tiež absolvovala okna,čaje,cvičme v rytme 😀 a nakoniec aj tak vyvolavačka 😀 😀 😀

veronicka1901
29. sep 2011

@zuzu805: Ahoj Zuzu, dakujem pekne, kupim teda tie aj ja 🙂.

zuzu805
29. sep 2011

@veronicka1901 nieje zač 🙂

laurka15
29. sep 2011

ahojte,
ja som už druhý krát rodila v čadci, máme teraz doma 2-týždňové bábätko a musím naozaj povedať, že pôrodnica čadca je na perfektnej úrovni, všetci sú veľmi milí, aj sestričky aj doktori, prístup fantastický, prostredie fantastické, ešte aj aupratovačky sú tam perektné ! 🙂)) a čo sa týka pôrodu, tak tie sestričky sú tam veľmi nápomocné, povedia čo a ako, tak aby Vám ten pôrod prebehol čo najlepšie a najľahšie 🙂)) tiež som nemala žiadnu prípravu a zvládla som to za "pochodu" ako sa hovori 🙂)) takže Vám všetkým držkám palce 🙂))

janka9898
30. sep 2011

@chomik ej ale okna neumyvajte v poslednych mesiacok sposobuje to omotanie pupocnika okolo krku a je to aj statistikami potvrdene lebo ked zena v poslednych tyzdnoch dviha dlho hore ruky tak je tak podtlak ktory dokaze potom babu ublizit pozor na to
ale cadca porodnica super v maji tam rodim zas🙂))

evka4
30. sep 2011

@janka9898 ahoj, dovolim si ti oponovat, mne sam gynekolog povedal, ze nech kludne tie okna umyvam... bola to dokonca jeho rada, ked som chcela skor porodit 🙂

ju11i
30. sep 2011

chcem sa spýtať, ako je to v Čadci s cisárskym. Tiež pri zašívaní nechajú v reze do druhého dňa hadičku na odvod čistkov z maternice?

tinuska2011
1. okt 2011

ahojte kocky,chcem sa spytat,ci v CA na novorodeneckom odd.je tzv.modre svetlo,ked ma babo po narodeni zltacku?Dik za info 🙂

evka4
1. okt 2011

@tinuska2011 ano, je 🙂

janka9898
1. okt 2011

@evka4 ved to kazdeho nazor ja som iba povedala ze co statistiky napr moja kamoska bola na 3d vseto vporiadku a o tyzden umyvala okna presne aby rychlejsie porodila a maly mal tiez omotanu pupocnu snuru ono je to individualne hlavne aby boli babatka zdrave ci s oknami alebo bez nich.-))))

martinkatinka
1. okt 2011

@ju11i - ja som drenáž nemala, lebo som aj tak veľmi krvácala a nevedeli to zastaviť...
@tinuska2011 - áno, je tam to svetlo, je to taký "inkubátor", kde bábo ožarujú... my sme žltačku nemali, al na novorodeneckom som to videla...

martinkatinka
1. okt 2011

@janka9898 - ja som okno umyla a malý nemal obtočenú šnúru... ani predtým, ani potom... ale je to asi individuálne...

janka9898
1. okt 2011

@martinkatinka tak tak je to individualne ja som len pisala ze co som ja citala.-))))

jerino
1. okt 2011

@ju11i ano nechavaju

janicca
1. okt 2011

@jerino no aha ho na koho som tu natrafila 🙂

renka1801
1. okt 2011

@janicca ahooooj maminka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre