Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

majca424
17. nov 2009

magdal1 - sa mi zdať že si nejaká strašne múdra, už to normálne nemôžem čítať čo tu píšeš

magdal1
18. nov 2009

Mam uz dve deticky , skusenosti a predstavu ako by som rada priviedla na svet tretie dietatko, takze hladam vhodne prostredie a podmienky. TAkztiez ma zaujima ako ostatne zeny-matky vnimaju porod, opateru babatku.
Ako vnutorne spracuju svoj porod. 😉

betyna8
20. nov 2009

dnes sme boli okuknut porodnicu v Cadci,je to tam velmi pekne a novucke.Momentalne tam az tak plno nieje a ani nebol ziaden porod,tak sme videli porodne saly aj boxi a aj miminka na novorodeneckom 🙂 tak aspon vieme,kam sa chystame a sme spokojni 🙂

erikaireland
21. nov 2009

ahojte.....ja budem rodit v cadci o tyzden,tak drzte palce🙂)

majca424
21. nov 2009

držííím, držííím, až Ti všetko dobre dopadne 🙂

jaroe
22. nov 2009

ahojte, necitala som celu diskusiu, prosim Vas je v Cadci mozne rodit aj v inej polohe ako poleziacky?

magdal1
23. nov 2009

Ano maju polohovatelne kresla 🙂

jaroe
23. nov 2009

a to kreslo sa da napolohovat aj do sedu? Tak, ze nohy su nizsie ako zvysok tela?

mata1826
23. nov 2009

Ahoj erikaireland: Jasnačka že budeme držať palce strašne móóóc. Potom daj vedieť ako to dopadlo. 🙂

katherine27
23. nov 2009

Ahojte kočky, prosím o info..rozhodujem sa pre pôrod medzi Martinom a Čadcou, chcela som vedieť či sa dá v Čadci zajednať pôrodník, alebo nie..resp. ak áno koho by ste mi doporučili.

cipriska
24. nov 2009

ahoj dievcata, pustili vas volne si okukat porodnicu v cadci? budem rodit v polovici februara a chcela som sa tam ist pozriet.dakujem

zuzub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdal1
25. nov 2009

cipriska- ano porodnica sa da pozriet, ziaden problem.

betyna8
25. nov 2009

cipriska,na stranke cadcanskej nemocnice je aj kontakt na lekarku,s ktorou si mozes dohodnut termin,kedy tam chces ist kuknut a oni ti to tam poukazuju.My sme mali stastie,nebol vtedy ani jeden porod,tak sme videli saly,boxy a aj izby.

cipriska
25. nov 2009

ahoj betyna a magdal, dakujemi za info, musim tam zajst.drzte sa

katherine27
25. nov 2009

zuzub diky za info, idem mu skúsiť napísať, počula som na MUDr.Paučina len to dobré, práve jeho by som chcela

majca424
25. nov 2009

ano, pôrodnica sa dá pozrieť, ale nechápem na čo by som išla pozerať pôrodné sály, lebo myslím, že keď budem mať bolesti a pôjdem už rodiť, tak mi bude asi jedno ako vyzerá tá pôrodná sála, akú má farbu.... no neviem... 😒 😀

betyna8
25. nov 2009

majca, nehovorim,ze by som neprezila,keby som tu porodnicu nevidela dopredu,ale takto viem,ze je to tam pekne novučké a viem kam idem.A netýka sa to len porodnej sály,ale skor izieb a podobne. 😉

minka21
26. nov 2009

cawky majca🙂 ako sa mate?miminko rastie?mne vcera dr povedal ze asi dievcatko🙂)) juchuchuu, inak som si polezala par dni na v nem,lebo som krvaccala,a je to tam super prerobene,vsetko novucicke,ale porodnicu som nevidela.len vzdy rano okolo 5tej bolo pocut zhora plac babatiek🙂

inak neviete kolko stoji ked chcem mat izbu sama?

lienocka2
26. nov 2009

Ahoj minka skus pozrieť na stránku NsP Čadca máju tam cenník koľko sa za čo platí. pa

magdal1
26. nov 2009

35 euro na den je nadstandart

minka21
26. nov 2009

35 eciek???ttyyy kokso,to dostanem aj masera? to preco dali take drahe? na zzz stranke pisu ze 200,ale to je asi este stare

magdal1
26. nov 2009

je, bola som tam pred par tyzdnami a pytala som sa na cenu nadstandartu

betyna8
26. nov 2009

ja si myslim,že skoro všade je taká cena za nadštandartnu izbu, v ziline stoji tiež tolko,je menej vybavená a sprchy su spoločné na chodbe, v Čadci je to asi na vyššej úrovni

lienocka2
27. nov 2009

minka 21 kukni tu mas tu vsetky ceny http://www.nspcadca.sk/gynpor/ 🙂

ginepra
27. nov 2009

cauko minca
ja som platila na den za nadstandardku myslim okolo 27 eur v aprili t.r.

janka804
30. nov 2009

Ahojte aj ja som rodila pred časom v Cadci,naozaj je to tam veľmi pekne, spravanie sestričiek sa mi veľmi pačilo, no vyhrady som mala k novorodeneckým sestričkám , niekedy som sa sama bala sa ich na niečo opýtať. Ked tu čítam tie pekne komentáre na dr. Paučina, nie veľmi sa s nimi ztotožňujem, moj porod sa vliekol veľmi dlho a nato , že som už raz rodila, myslela som si, že moj druhy porod bude kratší a hlavne menej bolestivý. Dr. paučin ma nechal tak dlho trápiť až kým neprišiel druhý lekár a rozhodol o cisárskom reze, až ten ukončil moj strach o maleho.Myslela som si, že doktor , ktorý mal pri porode toľko rečí,ako dr. Paučin, mi aj v pripade nutnosti urobí cisársky rez, až neskor som zistila, že ma operoval nie dr. Paučin ale prave ten druhý lekár,ktorý ma nato kvalifikáciu, ktorú vraj dr. Paučin nemá.Som šťastná, že malý je v poriadku. Ak budem rodit nabuduce vyberiem si porodnika, ktorý je schopný sa rozhodnúť hned a nečakať až kým za neho rozhodne niekto iný.

marguska
1. dec 2009

Myslím, že doktorovi Paučinovi krivdíte 😠 .Viete, ked sa o vás niekto stará a snaží sa vám ulahčiť porodné bolesti a napriek tomu porod nepostupuje ideálne,ked pri vás službukonajuci lekár vyčerpá všetky možnosti ako priviesť porod k zdarnemu koncu bez ujmy na zdraví vašom i vašho dieťaťa,tak potom lekár.ktorý príde po nom už má len jednu možnosť-urobiť Cisársky rez. Ale vo vašich očiach bude váš spasitel,že za 30 minut ukončil vaše mučene.Skuste sa nad tým zamyslieť s odstupom času a verím, že nebudete vidieť Dr.Paučina ako mučitela.Okrem ineho,Dr.Paučin má oprávnenie robiť Cisárske rezy, má plnohodnotné vzdelanie a nemusí čakať,kým ho niekto vymení 🙄
Lekári nie su žiadni kuzelníci,každe rozhodnutie musia tisíckrát zvážiť,správne sa rozhodnuť,lebo ked spravia chybu,nedá sa to vrátiť spať a skusiť inu možnosť,tak nebudte nevdační a nesťažujte im to 🙂

surviver
1. dec 2009

marguska suhlasim 🙂 Ale u nas často lekari tahaju za kratši koniec,žial...uspech si všimne malokto,ale ak sa niečo nevidari hned sa to medializuje a mam pocit ,že v poslednej dobe je to ako hon na zdravotnikov...nehovorim,že nie su aj lekari,ktori,by sa mali nad svojim konanim zamysliet,ale verim,že väčsina sa snaži robit svoju pracu v ramci možnosti čo najzodpovednejšie...

janka804
1. dec 2009

marguške: ja nechcem nikomu krivdiť, ale myslela som si, že ked som sa už ,,odvďačila" vopred, že sa o mna postará, až do konca.To je len moj nazor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre