Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzic1
13. mar 2009

Lienocka ja mám 23 a svokrovci pochádzajú obidvaja z korcháňa ale žijú na Rakovej. No a doktor to bol Kyška. Aký je to doktor?? Na prvý dojem strašný flegmatik 😀
Inak krásne počasie máme čo?? Som dnes ráno vstala a kukla z okna tak som skoro porodila 😅 Neznášam sneh a som si myslela, že keď pôjdem rodiť, tak už bude teplo a takto ma to stále hnevá to počasie 😠 😠

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienocka2
19. mar 2009

Ahojte dnes tu nikto není? 🙂

danka5
19. mar 2009

ahoj lienočka,
keď ťa tu máme, tak sa ťa spýtam, aj keď mám ešte dosť času:
Ako to funguje v čadci. mám si doniesť vlastné nočné košele a župan? Kedysi v ZA /pred 10 rokmi/ sme nemohli mat vlastné /dostali sme také erárne, tvrdé a dotrhané/
Aké množstvo čoho budem v porodnici potrebovať. Po10 rokoch si už nič nepamätám. Dík.

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ginepra
20. mar 2009

Ahoj lienocka2.
Ako je to s babom, ked ho mas pri sebe - musis mat so sebou vlastne potreby na prebalovanie a kupanie? Alebo kupu sestricky a na prebalovanie mi daju plienky z tych co si prinesiem? Je dietatko pri mne aj vo dne aj v noci ci len cez den?
Inak ked som rodila druhe dietatko pred dvomi rokmi v Cadci tak som si vypytala vynimku, aby som ho mohla mat pri sebe, lebo pri prvej dcerke mi bolo za nou strasne smutno. Tak to bolo super, dali mi postielku a cez den az skoro do polnoci som sa mohla z malickeho tesit. Som strasne rada, ze uz rooming-in v Cadci funguje a ze je to tam vynovene. Myslim si, ze si to maminy za tie vykony zasluzia vsade 😉.
Dakujem

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ginepra
22. mar 2009

Diky moc.

danka5
22. mar 2009

lienočka: díky za info

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
susica
24. mar 2009

ahojte dievcata,prosim poradte mi.
stale sa neviem rozhodnut medzi Za a cadcou. Kazdi hovori, ze cadca je daleko zo Ziliny....ze mam lepsiu Zilinu.ale ja by som radsej cadcu.
a naozaj je to tam take super,aj ked nemam ziadneho znameho doktora,a pridem tam prvy krat a to hned rodit?dakujem

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanam
25. mar 2009

Ahoj susica, tak ja som podobny pripad ktory sa nevie rozhodnut medzi ZA a CA. Ale co som sa pytala znamych mam aj takych co rodili v CA aj takych co v ZA a vychadza mi to zatial na tu CA. Znama by mala rodit mesiac predo mnou v CA tak uvidim co mi este potvrdi, ale som skor rozhodnuta pre CA, pretoze pocuvam, ze je tam vraj lepsi personal a na tom asi najviac zalezi. Tak zatial tolko. Ozaj a kedy rodis? Mozno sa tam stretneme 😉 . Papa

susica
25. mar 2009

ahoj hanam..
no myslim ze ta predbehnem,termin mam 14.04.takze uz mi vela casu nezostava,ale som skor rozhodnuta pre CA,pocujem strasne dobre ohlasy na tu porodnicu a naozaj nie je nic dolezite ako ustretovy personal....takzeb na 99 % CA.

hanam
25. mar 2009

Tak to uz budes mat onedlho za sebou. Nuz ja si este pockam. Teraz sa uz trapim s opuchnutymi nohami a to neviem co to bude do porodu. V kazdom pripade prajem dobry porod a ked budes vediet o CA aj ty viac napis svoje dojmy. Papa.

susica
26. mar 2009

jasne, napisem...dufam,ze vsetko dobre dopadne..a budeme mat coskoro zdrave deticky pri sebe 😎

zuzic1
27. mar 2009

Už trikrát som bola na pásy v pôrodnici v CA, vždy iné sestričky a doktory a zatiaľ všetci super, keď budem mať po pôrode, tak napíšem, či to tak bolo stále 😉

Lienocka ako sa máš?

hanam
27. mar 2009

Urcite zuzic1 napis. Budeme cakat na spravy, hlavne tie co to mame este daleko. Prajem pekny porod a len dobrych ludi co pomozu. Papa.

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka5
27. mar 2009

ZUZIC1: máte vybraté pekné meno! milá zmena po všelijakých anglických menách. Mám jedného kamaráta Kamila a jednu kamarátku Kamilku. Ale už dávno som sa nestretla s týmto menom u bábätka.

zuzic1
27. mar 2009

No lienocka uz sa neviem dockat kedy po tom pôrode budem mať, ale malému sa najak nece, ale už mi doktorka povedala, že ak do utorka 31.3. neporodím, tak že už ma pošle do pôrodnice. Fuuu som nechcela vyvolávačky, ale ak to inak nepôjde... Chcem byť na veľkú noc doma 😨

Danka5, no my sme s manželom prešli všetky mená a jediné na ktorom sme sa zhodli a ktoré nám pasuje k priezvisku je práve Kamil. Celá rodina to ofrflala, ale je to málo používané meno a okolo seba mám teraz samé Kristián Sebastián a to me nechceli. Takže si ma potešila, že aspoň niekomu sa páči 😒

zuzic1
27. mar 2009

No a lienocka tak tá pôrodnica je fakt pekne prerobená, úplne sa tam cítim príjemne. A doktory, čo mi kontrolovali ctg boli Kyška, Rehák a potom zasa Kyška a sestričky neviem mená ale vždy boli iné a všetky zatiaľ v pohode, aj keď niektoré sa na prvý pohľad zdali také drsné 😀

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ginepra
28. mar 2009

Ahoj Zuzic1, ja mám termín 1.4. a tiež že zatiaľ nič sa nedeje... Ja som aj celkom rada, lebo som si v kľude pochystala, poupratovala a viac sa venujem deťom, keď teraz nechodím do roboty. Aj keď sa mi horšie hýbe, čakám, kedy sa bábo samo bude pýtať. Keby sa aspoň známi toľko nevypytovali, či už neidem rodiť. Zdá sa mi, že sú netrpezlivejší ako ja 🙂 .

katterinka
31. mar 2009

Ahoj hanam, pozeram, ze ti porod tiez vychadza na leto. Citam prispevky na porodnicu v Cadci a viacejmenej som tiez rozhodnuta pre Cadcu. Chcela by som sa tam ist pred tym este pozriet.....len neviem ci to funguje tak, ze tam prosto len tak pridem a okuknem to? Alebo je potrebne sa nejako nahlasit. Nevies mi poradit? Inac ako si priberas?

andrea09
1. apr 2009

Katterinka je možné sa pozrieť bez nahlasenia 🙂

marcela79
3. apr 2009

Milé žienky, dúfam že sa k vám môžem pridať. Ja som rodila 3krát, v Čadci. Mala som rizikové tehotenstva. Minulý rok som bola práve v tomto čase v pôrodnici. Počas tehu som tam bola 4 týždne. Moja skúsenosť je viac ako pozitívna. Tá zmena oproti minulým rokom je veľmi viditeľná. 😵 Všetci boli naozaj fajn 🙂

ginepra
7. apr 2009

caute
tak to mame za sebou. Nakoniec Gabriela-Sofia (este pocas kontrakcii smskami sme sa vyberalii s muzom meno, on chcel Gabrielku po meme ja zasa Sofinku) prisla na svet vcera o 16.04. Napoludnie som prisla tu do porodnice na prijem ako prenasajuca mamicka, otvorena som bola len na 1 cm. Dali mi tabletku, do 14.30 takmer nic, potom pustili plodovu vodu a za hodinu bola mala na svete. Bez EDA, bez manzela. Na C-cku kde je rooming bolo full plne, tak som mala byt na Bcku bez malickej. Tak som sa dala radsej na nadstandardku, sice sa priplaca 800 na den, ale usetrili sme na epiduralke a na pritomnosti manzela 😉 hlavne to babo som chcela pri sebe a maju tu obmedzenu kapacitu izieb s detickami. Inak izby, prostredie, personal super.

lienocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre