Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

cayrez
21. aug 2010

@roo no jo.. to radsej ten nezny sexik, ako sprtanie sa vo mne rukou.. brrrr uz len ta kontrola krcka maternice, ci sa neotvaram mi nie je bohvieako prijemna.

balintka
21. aug 2010

@cayrez hod kukuc do internej posty 🙂

cayrez
22. aug 2010

@gabaluk Dr. Paucina odporucam, rozhodne.. je to skvely lekar a prijemny muz. Plati sa.. no ma na svojej stranke platny cennik, ale vsetko ostatne ti hradi poistovna, cize platis len za nadstandard. A musim podotknut, ze ma skvelu sestricku. Je velmi ochotna a mila. Danka.. :o} no jo. tak posud, co a ako, zvaz a sama uvidis.. :o}

gabaluk
26. aug 2010

@cayrez tak už som prepísana k paučinovi. včera som mala u neho prvu vstupnu konzultáciu - maximalna spokojnosť ako s prístupom, tak s ordináciou. už viem, čo je to ten Hemiltonov hmat. Podrobne mi to vysvetlil.vravel, že sa to sa robi pri vyšetreni na poradni ak žena suhlasí a nebolí ju to, ked sa blíži termin pôrodu a dieťatko je dost velké. vylučuju sa do krčka nejake latky-nazov si nepametam a tie začinaju pôrodné bolesti. a vraj je dobre, ked žena dotoho sexuje 😲 pôrod potom ide ževraj lahšie. a ešte niečo s masažami bradaviek, ale to som nepochopila, ako to funguje....vraj sa to používalo vela v čechách, keť tam robil v nemocnici....

akzuzs
26. aug 2010

Ahojte je tu neaká maminka ktorá pred nedávnom rodila v Čadci ???? Ozvite sa mi na IP dík

cayrez
29. aug 2010

@gabaluk gratulujem mojka.. no a ked uz si taka mudra:o} vies, kde budes rodit? Aaa ozaj, chodila si aj na nejake tehotenske kurzy?
som rada, ze si spokojna, ja som tiez a velmi. Po tom vsetkom, co som si zazila, uz nenecham nic v rukach lekarov, ktori sa nezaujimaju, alebo zaujimaju nedostatocne, popripade ordinuju blbosti.

magdal1
29. aug 2010

@gabaluk Hamiltonov hmat – odlúčenie dolného pólu vaku blán pri vaginálnom vyšetrení, ktoré vedie k uvoľneniu hormónov prostaglandínu spôsobujúcich nazrievanie maternicového hrdla.

cayrez
30. aug 2010

No baby.. chodi sem vobec niekto? Tak najdem tu nejaku spolutrpitelku, co planuje porod v Cadci? 😀 ja nehryzieeeem

lela1
31. aug 2010

Akzus,ja som nedávno rodila v Čadci,ak sa chceš niečo opýtať 😉

martinkatinka
1. sep 2010

Ahojte, pridávam sa do tejto témy, pretože som prvý krát tehotná 🙂
V nemocnici v CA som ležala len pred rekonštrukciou po dvoch operáciách, ale vtedy bol aj iný personál. Primárom bol ešte MUDr. Dlugoš, na ktorého spomínam s ťažkým srdcom. Teraz sa to vraj zlepšilo. Bola by som rada, keby pri mojom pôrode bola Dr. Margušová alebo Dr. Kyška. Uvidíme ako sa podarí...
Komfort je tam teraz vraj lepší, predsa len nové sociálne zariadenia, jedálen a podobne... 🙂

kvietok121
1. sep 2010

ahojte baby slubila som ze sa ozvem, v CA bolo super, chcem podakovat vsetkym ludom co tam pracuju, nikdy som taku starostlivost nezazila, stretla som sa tam az s anjelmi ... mna rodil dr. rehak ale on aj ostatni boli super

cayrez
1. sep 2010

@kvietok121 no to je teda paradicka. Myslim, ze zo ZA predsalen pojdem rodit do CA.
Inak dost to podporuje, ked citam taketo prispevky. Uz mam co to odlezane v nemocnici pocas tehotenstva a spokojna som teda vobec nebola. Tesi ma, ked vidim, ze niekde svoju pracu vykonavaju tak ako maju.
Dakujem kvietok a drzkajte sa s drobcekom. :o}

roo
1. sep 2010

@kvietok121 Blahozelam k Matejkovi, drzte sa!

smaragd_
4. sep 2010

@kvietok121 aj ja sa pripájam ku gratulácii 🙂

my sme začali prikrmovať Nutrilonom 😔, dlho som sa voči tomu bránila, no nemám to srdce maličkú nechávať plakať od hladu, kríza je hlavne podvečer a v noci, posledné dni sa nám budí každú hodinu a zakaždým pýta prso a keď netečie, tak veľmi plačká... hmmm, hádam neprídem o všetko mliečko

majca424
10. sep 2010

@kvietok121 jeeeejko, gratulujeeeem 😵

kvietok121
11. sep 2010

@majca424 dakujem

kvietok121
11. sep 2010

@cayrez dakujem a urcite chod do CA myslim ze budes spokojna

kvietok121
11. sep 2010

@smaragd_ dakujem

cayrez
11. sep 2010

@kvietok121 aaa kvietocek, ako sa drzite? Dufam, ze ste zdravi, aj ty aj pokladik . Ozaj, co je pravdy na tom, ze v porodnici v CA nedavaju epidural cez vikendy? netusim, ci je to pravda.

magdal1
11. sep 2010

@smaragd_ skus pozriet https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/vsetko-o-dojceni/
v troch mesiacoch dieta viacej rastie, tak pyta viacej papat, skus castejsie dojcit, mliecko sa bude tvorit.....

kvietok121
13. sep 2010

@cayrez myslim ze je to pravda, ale nie som si ista ja som nemala

cayrez
13. sep 2010

@kvietok121 netusim ani ja.. a mozem byt drza a opytat sa, ze preco personal vychvalujes az k anjelom? 😅

marguska
15. sep 2010

Epiduralka sa dava aj cez víkend,pokial prave slúži anesteziolog opránený toto robiť a samozrejme nie je zaneprázdnený inou činnosťou v službe.Bohužial nie je v Čadci anesteziolog,ktorý by bol určený len pre potreby porodnice, apreto je dostupnosť EDAy taká zriedkavá. Snáď sa to časom zlepší. Kusok za našimi hranicami je epidurálka bežne dostupná,kedykolvek,aj vnoci a bezplatná. Máme sa ešte čo učiť, len by sme zaRáBALI A SLUžBY žIADNE.Držte sa tehulky a dožadujte sa čo vám patrí.

kvietok121
15. sep 2010

@cayrez pretoze sa tak o mna starali ... bola som plne spokojna

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cayrez
16. sep 2010

@marguska hmm ma to trochu rozculuje, lebo ak ma tam mienia nechat v bolestiach, tak to nech si ma nezelaju. Co to som si v nemocnici uz odlezala a take chovanie ake mali ku mne, len preto, ze vyzeram na 18.. tak to si ozaj vyprosim. Preto budem zrejme volit Cadcu, ale znepokojuje ma to, ze mi nebude mat kto pichnut epidku, lebo... mna nezaujima lebo.. do kelu s nimi.

cayrez
16. sep 2010

@marguska a suhlasim s tebou.. mame sa co ucit.. kazdy by si len vsetko spoplatnil. Za chvilu budeme platit este aj za ten blby klystir, ci co??

cayrez
16. sep 2010

@fidka79 hmmm.. zeby som sla do Dublinu?? 😅
ja som tiez padavka.. a to som zdravotak.. asi preto.. ja neznasam pohlad na trpiacu zenu.. akoby ma rezali za ziva..

cayrez
16. sep 2010

@kvietok121 ano ano.. takto by to malo byt vsade.. to je skvele, ze aspon tam sa to dodrziava.. aspon toto ma hreje pri srdci, ze na mna nik nebude vrieskat ako na daku handru. 😀

kvietok121
16. sep 2010

@cayrez neboj nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre