Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

martinkatinka
3. aug 2011

@nena62 ono ti asi každý lekár povedal inak.... neboj sa, veľa sa pýtaj a zdorazni to, čo by si chcela, čo ťa bolí, ako sa cítiš... držím ti palce, aby všetko dopadlo dobre... a ešte ti napíšem jednu vec... sú tam dobrí lekári, mne veľmi pomohli... nemáš sa čoho báť....

nena62
3. aug 2011

@martinkatinka ďakujem velmi pekne....dufam,že všetko dobre dopadne

katkak88
5. aug 2011

Baby ako je to s epiduralkou? Rodili ste niektorá s ňou? A neviete do ktorej hodiny vám ju pichnú?

zuzu805
5. aug 2011

@katkak88 tušim že 14,30 a cez vikend ju nepichaju,...ale to som iba počula neviem isto 😒

katkak88
5. aug 2011

@zuzu805 dik

medulienka43
6. aug 2011

ahojte maminky ak máte záujem o fotenie detičiek, tehotných mamičiek alebo rodinné fotky, ozvite sa mi cez IP je to krásna pamiatka a určite neolutujete dať sa nafotiť profesionálom.

katkak88
7. aug 2011

Baby je pravda , že epidurálka zdražela z 83 eur na 150?V nemocinici sa to tak hovorí????,

tintus
8. aug 2011

Epidurálka teraz stojí 100€ a 50€ sa dopláca ak sa dohodneš s Dr., že by prišiel aj mimo pracovného času.

maminka142
8. aug 2011

@tintus to je super, že taka možnosť existuje, to by som si radšej doplatila aby prišiel, aj mimo službu, keby nahodou 😀 A nevieš, či sa to takto da aj v MT? Lebo sa rozhodujem medzi MT a Cadcou 😅 Alebo ju tam pichaju stale? Či?

tintus
8. aug 2011

@maminka142 Pokial viem tak v Martine je moznost epi stale ale v Cadci je to len cez tyzden asi do 14.00. A pokial by bol Dr ochotny prist aj mimo tohto casu tak si doplatis ale to by si sa asi musela dohodnut dopredu. V CA ju picha pan doktor Galganek a Vavro. A tiez ti ju nepichnu len tak hocikedy, musis byt uz aspon na 4 cm otvorena a ak to potom ide rychlo ani to uz nestihnu.

maminka142
8. aug 2011

@tintus ďakujem 🙂

nena62
8. aug 2011

ahojte..neviete,či babatkám prepichujú ušká na novorodeneckom?

sisanka
8. aug 2011

@nena62 prepichuju 😉

nena62
8. aug 2011

@sisanka dakujem

pauli1
9. aug 2011

@nena62 tak zajtra sa drž a potom napíš ako ti všetko dopadlo a čo ten druhý lekár, čo ta chcel nechať rodiť prirodzene. velmi ma zaujíma meno, ak by si mohla napísať. tak držíme palce. 🙂

nena62
9. aug 2011

@pauli1 prmár ma chce nechať rodiť prirodzene....mudr.Durmiš...a dakujem

chomik
10. aug 2011

Ahojte, tak ja už po vyšetreniach u očného a ako som predpokladala, nevidí problém v prirodzenom pôrode...pomaly začnem asi aj chystať tašku
@nena62 držím palce, určite to dobre dopadne 🙂

mamabiba
12. aug 2011

@matka196 takže, ja už som odtiaľ späť 😀 😀 😀 aj s našou drahou Barborkou. Je to tam naozaj výborné, starostlivosť prvotriedna. O podložky si starosť robiť nemusíš, majú tam vlastné. Na pôrodnej sále sú veľmi milé sestričky, ja som mala šťastie aj na úžasnú pani doktorku. Sestričky na oddelení tiež boli veľmi milé a príjemné, novorodenecké oddelenie fakt super, ja som ležala na oddelení rizikovej gravidity, pretože na šestonedelí nebolo voľné, ale to vôbec nevadí, je to od seba na 5 krokov 😉 😉 , iba tam nemáš deti pri sebe, ale ti ich každú chvíľku nosia na kojenie a mojkanie sa a potom ti ho zoberú na prebaľovanie a ostatnú prácu. Je to fakt úžasná pomoc v prvých dňoch a oni ju veľmi radi poskytnú. Práveže ťa ešte aj prehovárajú aby si im babatko dala a ty si oddýchla, lebo potom už budeš na to "sama". Jediné čo som videla ako menší a riešiteľný problém bola strava. bolo jej málo, bola diétna a nie moc chutná, preto sa treba zásobiť od návštev, ktoré za tebou prídu, alebo dole v bufete. Ešte tam potrebuješ vlastný záchodový papier, zober radšej 2 kotúčiky. mne jeden nestačil. Takže baby, čo sste sa rozhodli rodiť v CA, urobili ste iba dobre. Ja som bola max spokojná 😀 😀 😀

zuzu805
12. aug 2011

@mamabiba gratulujem k Barborke 🙂

veronicka1901
12. aug 2011

@mamabiba: Gratulujeme, nech ste obe zdravucke a spokojne 🙂.

mamabiba
14. aug 2011

Ďakujeme všetkým, zatiaľ sme neskutočne pohodové bábo, ktoré nechá svoju maminku aj vyspať. všetkým Vám držím palce.

mamabiba
14. aug 2011

@tintus ja som tam bola teraz, ale ten EPI má v Čadci jeden zádrhel. Rodila som, bohužiaľ, v nedeľu 7.8., mala som záujem o EPI, ale nedostala som ho a nedozvedela som sa prečo. ☹ Možno cez týždeň je to jednoduchšie, ale cez víkendy to naozaj záleží od toho, či je tam anesteziológ a či nemá inú prácu...takto mi to bolo povedané na pôrodnom oddelení. U mňa sa ochota na EPI neprejavila. Ale je tam tak úžasný personál a tak dobrí doktori, že som to zvládla aj bez toho...síce trošku s komplikáciami, ale máme to zdarne a úspešne za sebou 😉 . Tak možnože pomôže dopredu si ho objednať???

nena62
14. aug 2011

ahojte,tak už to mám za sebou...nebyť zástupcu primára mudr.Kyšku,tak tu asi niesom...užastný človek,,,

michelitta
14. aug 2011

Ano,ja budem rodit v roku 2008.Mozno ked vynajdu stroj casu 🙂 krasne upraveny prispevok!

mia1111
14. aug 2011

@michelitta - však? Už som sa nad tým pozastavovala v téme otázky pre adminov. Snáď ten názov dajú čo najskôr do pôvodného znenia, inak neviem, o čom by sme tu asi v budúcnosti diskutovali? 😀 😀 😀

roo
15. aug 2011

@mia1111
@michelitta
adminka emjee v teme pred adminov pisala, ze treba temu oznacit vykricnikom a upozornit na nevhodny nazov temy. uz som tak aj urobila, snad to teda premenuju naspat.

zuzu805
15. aug 2011

@nena62 gratulujem držte sa!

mia1111
15. aug 2011

@roo - ja som to urobila tiež, ešte včera 🙂

matka196
15. aug 2011

@mamabiba ahojky, srdecne gratulujem k Barborke a prajem vela zdravicka obom 🙂 Tak si to opisala, ze sa uz tesim na porodnicu. Nase mimco sa tvrdohlavo usadilo v brusku a akosi sa mu nechce. Som zvedava, kedy to pride a ake to bude 😕 Dakujem za cenne rady 😵 Ked to bude za mnou, napisem info 😀

martinkatinka
15. aug 2011

@mamabiba
@nena62
Gratulujem k bábenkám...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre