Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

zuzu188
24. feb 2013

@nikolapaucinova nevrátia ti ju,ani plienky..to si potom musíš domov kúpiť a ak môžem odporučiť,tak domov máš lepší sudocrem

nikolapaucinova
24. feb 2013

@milka611 dekuju moc,tak ja si kupim ten bepanten,vim ze ho moje teta pouzivala na zadecek,je divne ze si celu tu masticku nechaju... tak kupim ten bepanten a ten si necham asi aj na doma misto te rybi masti na ten zadecek,kdyz me ju nevratiju... a ten yal si kupim take,potom jim ale o tom v porodnici mam rict ne ze ho mam? Ty si rodila v cadci???

petruldo
24. feb 2013

@nikolapaucinova klyzma je mydlový roztok a väčší objem (aspoň takto sme ho robili na zdravotke), YAL je glukozový roztok a 1 fľaštička má 67,5 mil

petruldo
24. feb 2013

@nikolapaucinova ja ti môžem YAL predať, nevyužila som ho

milka611
24. feb 2013

@nikolapaucinova este som v cadci nerodila chystam sa 18.4:-)) rodila som len Ostrave...

nikolapaucinova
24. feb 2013

@milka611 chystas sa do Cadce??? 😉

nikolapaucinova
24. feb 2013

@petruldo ten yal prece nestoji tak moc ne?

petruldo
24. feb 2013

@nikolapaucinova mňa stálo celé balenie, tj 2 ampule 8,57 €, ale nepoužila som ani jednu, neostal čas

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolapaucinova
25. feb 2013

@petruldo ja stejne porad nechapu ten rozdil mezi tim,ctu o tom porad nekde na nete a spousta zen tady pise ze ten yal je zbytecny... vubec nevim jak se rozhodnout....

nikolapaucinova
25. feb 2013

@fidka79 do porodnice mam uz nachystanu tu rybalku.... ta me stala nejakych 80Kc ceskych...

petruldo
25. feb 2013

@nikolapaucinova ide hlavne o množstvo tekutiny napustenej do čreva, ja si myslím že je rozdiel či ti nalejú "do zadku" 1 až 1a1/2 litra mydlovej vody, alebo 67.5 mililitrov Yal roztoku. tak si to predstav, v kontrakciách to množstvo tekutiny a máš to v sebe udržať určitú dobu alebo málo Yal. účinok je rovnaký ja by som teda osobne brala malý Yal.

nikolapaucinova
25. feb 2013

@petruldo dobre dekuju za objasneni.... 🙂

dulkagabulka
25. feb 2013

rozhovor s Prof. Rockenschaubom, osvieteným to pôrodníkom
prečítate si o prirodzenom pôrode i o cisárskom reze- naozaj velmi zaujímavé informácie
velmi odporúčam prečítat

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

nikolapaucinova
25. feb 2013

Chci se zeptat,jsem nachlazena nejaka chripka a dneska mi v lekarne prodali BIOTUSSIL,lekarnice mi tvrdila ze ho tehotne muzou,ale na pribalovem letaku je ze se nedoporucuje....muzete mi poradit... kukala jsem aj na internet na diskuzi a pisi ze ho i tehotne uzivaji...tak bych rada vedela zda s nim mate zkusenosti?

amanda123456
1. mar 2013

@petruldo ja som tiez kvoli panu primarovi s CA odisla rodit do ZA -lebo som nedala to co on ocakaval ..

noname26
1. mar 2013

@ulu465 mozem aj ja info do IP? dokedy ma byt primar a kto bude novy? vidim, ze uz sa s nim nestretnem, kedze dnes je 1.3. a zatial som neporodila🙂

martinkatinka
4. mar 2013

Baby, ak viete kto bude novým primárom, tak napíšte... do pôrodnice sa síce nechystám, ale na gynekologické oddelenie pravdepodobne ešte zavítam...som zvedavá 😀

solnicka
5. mar 2013

prosim Vas po kolkych dnoch prenasania prijimaju do porodnice ????na stranke pisu ze po 3 dnoch, a v piatok budem prenasat piaty den, lenze v piatky ma vraj neodrodia, podla skusenosti niektorych, viete mi poradit ??

martinkatinka
5. mar 2013

@solnicka záleží od tvojho doktora,že kedy ťa už pošle do nemocnice, ja som prenášala 4 dni... a prijali ma v ponddelok a rovno aj dali vyvolávačku

nikolapaucinova
5. mar 2013

@solnicka ahoj,muzu mit dotaz proc by te v patek neodrodily? docela sem se lekla,kdyz jsem to cetla... ja se tam chystam rodit tento mesic.... 🙂

solnicka
5. mar 2013

ospravedlnujem sa, volala som este raz s kamoskou, a to dievca nechceli odrodit v piatok s vyvolavackou v ZILINSKEJ NEMOCNICI, tiez som si vydychla !!! chudera cakala do pondelka, otras !

nikolapaucinova
13. mar 2013

Zdravim maminky,mam na Vas zase jeden dotaz... vy ktere jste rodily v Cadci,muj manzel nechce jit na sal pri porode,ale ze bude semnou co nejdelej no a po porode zasee co nejdriv u me.... mate zkusenosti bude moct byt semnou normalne nez pujdu na sal??? A potom po porde kdy ho ke me pusti... dekuji moc za odpoved jestli mate zkusenosti..... 🙂

mamama11
13. mar 2013

@nikolapaucinova so mnou bol manžel až kým ma nezobrali na sálu, potom čakal pred sálou až kým mu neukázali bambuľku a potom ho na chvíľu aj za mnou pustili 🙂

nikolapaucinova
13. mar 2013

@mamama11 Rodila si v Cadci,to mas zkusenosti z Cadcanske porodnice? Normalne ho pustily k tobe po porode jak jsi jeste lezela na porodnim sale....??? Aj ta hekaren nebo jak se tomu rika tam byl take s tebou?

mamama11
13. mar 2013

@nikolapaucinova áno v Čadci a pustili ho na sálu za mnou ale len na chvíľu, neviem, či to bežne robia, ale mne ho pustili , ale vo vzdychádni pri mne nebol, len na izbe kým som bola 😉

nikolapaucinova
13. mar 2013

@mamama11 takze prvni dobu porodni muze byt s tebou? potom ve vzdycharne uz ne a jinak cekat u salu? To je aj spoplatnene? Jaktoze ti ho pustily na salu?

zuzu188
13. mar 2013

@nikolapaucinova ja som mala muža pri sebe celý čas..nebol pri mne,len keď ma pripravovali na pôrod,potom ho hneď zavolali..bol pri mne aj počas samotného pôrodu a von ho poslali,len keď ma šili,vtedy sa šiel pozrieť,ako ošetrujú malého...platili sme za to 30€

mamama11
13. mar 2013

@nikolapaucinova no to ti neviem povedať, či sa za to platí, my sme neplatili, ale to mm je taký, že on uprosil vždy sestričky a doktorov, keď som rodila, aby sa mohol za mnou na chvíľu pozrieť a ja som rodila po vyvolávačke, bola som tam týždeň pred, takže na izbu ho večer sestrička pustila a celý čas tam bol so mnou, až keď sme šli na sálu, tak ostal čakať vonku. A určite si nemyslím, že by bolo čakanie pri sále spoplatnené, keď nejde ku pôrodu, tak myslím, že nie je dôvod niečo platiť 😉 Prajem veľa šťastia a už sa toľko neboj, budeš isto spokojná a prajem ti rýchly a dobrý pôrod 😉

nikolapaucinova
13. mar 2013

@mamama11 dekuju ti za podporu... bat se prestanu az to budu mit asi za sebou 😀 No ide o to ze ja jsem mojeho u porodu chtela,ale on nechce,ze semnou bude co nejdelej bude moct ale na sal ze nepujde... tak sem se chtela informovat jestli to nekdo tak mel,jak dlouho tam s ni treba manzel byl.... ale kdyz do te vzdycharne nemoze,tak sem se moc nepotesila,chtela jsem byt prave v tu chvilku s nim,do te doby nez pujdu ciste na sal....

@zuzu188 Zuzu dekuju moc,on ale na sal jit nechce,chce byt semnou dokud to pujde.... to uz sem cetla ze se plati za to
30 euricek....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre