Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

afra
15. apr 2012

@miriama176 mat tam partnera pri sebe je to najlepsie. Mne bol oporou cely cas...pomahal mi a utesoval ma. A kym som bola mimo zo sekcie daval pozor na drobceka 🙂 A krasne meno bude mat tvoj drobcek 🙂 Ja som chcela Jakubka, ale drahy mal namietky. Drzim palceky 🙂 odd ychuj, hladkaj brusko a prajem hladky a rychly porod 😉

monika1091
16. apr 2012

@ginepra a to obaja su v šaci ......

miriama176
17. apr 2012

no suseda si ho chcela zajednat a bola za nim a toto jej povedal tak neviem

miriama176
17. apr 2012

@afra heh diky no moj manzel tiez nechcel jakubka ale vzhladom na to ze on sa vola matej a mat matka a kubka pri sebe som si presadila svoje :D jooooj a diky bodaj by to vsetko prebehlo co najrychlejsie

afra
17. apr 2012

@miriama176 Ten moj chcel Miška po sebe a ja Jakubka a kedze ja som nechcela, aby mal take meno ako on, lebo sa mi to tak nepaci, tak kompromis bol Šimonko 🙂 Uvidis, bude dobre 🙂

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka9898
19. apr 2012

@miriama176 citam ze aj ty si bola minuly tyzden v nemocke aj ja a tiez ma prijala ta kralova a tiez mi tak doblizila ked ma vysetrovala zo spodu ze to bolo nieco hrozne som myslela ze tam bud umriem alebo porodim

22janulienka22
20. apr 2012

@janka9898 mna tiež vyšetrovala kráľová, strašná necitlivá ženská....ešte povie, že treba vydržať, pôrod bude tiež bolieť...

janka9898
20. apr 2012

@22janulienka22 no ona ja neviem proste mi tak doblizila strasne ako keby ma chcela cez brucho prevrtat tak dohora ma vysetrovala no katastrofa dufam ze sa tam vratim uz iba rodit za take dva tt

22janulienka22
20. apr 2012

@janka9898 ja som tu ležala v zime, ked ma vyšetrovala...teraz som prišla v utorok, už rodiť a bola tu taká mladá doktorka, ale bola veľmi milá a kráľovú som tu od utorka ešte nevidela....možno tu už ani nie je...

janka9898
20. apr 2012

@22janulienka22 no neviem ja som tam bola ten tyzden predtym vratila som sa piatok minuly a to tam este bola aj ten piatok ale neriesim hadam uz len rodit pojdem

22janulienka22
20. apr 2012

@janka9898 držím prsty, aby to dobre dopadlo 🙂

miriama176
20. apr 2012

@janka9898 no piksla sak mi ozaj len doblizila kurnik dnes som tam bola tiez na zaznam ale som sa toho bala jak cert kriza aby bolo vsetko ok len kvoli tomu prijmu aj ked hadam uz tak neublizia teraz no nevedno

miriama176
20. apr 2012

@janka9898 aj mna v piatok pustali no a tiez dufam ze tam pridem uz len odrodit lebo ta kralova no katastrofa a ani sa nezdala taka ...

janka9898
21. apr 2012

@miriama176 sak to ze si vravim ze aka sympaticka kocka ze super ale ked ma zacala vysetrovat som myslela ze uriem

miriama176
21. apr 2012

no presne hadam tam nebude ked ma tam dotrepu na pôrod 🙂

mimi109
21. apr 2012

tak ja som rodila v Čadci 2x ( v r. 2006 a min. rok v auguste ), keby sme plánovali dakedy ďalšie dieťa tak idem zas len do čadčianskej pôrodnice rodiť, inú by som ani nezvažovala 🙂 bola som maximálne spokojná s personálom na pôrodnej sále ( až na doktorku, ktorú som mala pri pôrode ) aj na novorodeneckom , keď som sa na niečo opýtala dostala som jasnú odpoveď, ochotne mi poradili s čím trebalo, nebol problém ani s návštevou po návštevných hodinách 😀 ja osobne môžem čadčiansku pôrodnicu len odporúčať 😎

martinkatinka
21. apr 2012

@22janulienka22
@janka9898
Ona asi nerodila ešte, či? je to nejaká mladá?

janka9898
22. apr 2012

@martinkatinka j neviem ale proste je taka necitliva ked vysetruje zo spodu tak ti tie prsty vovali tak strasne hore a mas pocit ze ti s nimi prevrtala brucho proste hrozna bolest a ano je mlada a preto som si myslela ze bude ok no co uz sorry za vysvetlenie take ale inak som to nevedela pomenovat🙂
ale inak cadcianska porodka super dufam ze za dva tt uz budeme odtial odchadzat dvaja🙂

kacena1159
22. apr 2012

@vinifera ahoj v Čadci pichajú epidurálku iba v pracovných dňch od 7 do 15 a ja by som ti z vlastnej skúsenosti rašej radila Martin v Čadci nie je všetko také ako sa na prvý pohľad zdá.

miruska24
23. apr 2012

Ahojte chodí niekto na tu predpôrodnú prípravu do Čadce, ja sa chystám prvýkrát a neviem, či tam mám volať, čo si vziať so sebou a či tam vlastne niekto chodí?

petrife
23. apr 2012

@miruska24 ahoj, ja som chodila a stačia ti iba nejaké tepláky alebo legíny, no niečo pohodné, tričko a ponožky. Môžeš si zobrať aj nejakú vodu, ak by si bola smädná. A peniaze, ak to budeš platiť, tak si zober presne, lebo ti nebudú mať vydať, keď som chodila ja, tak to bolo myslím 33 eur, tak aby si mala aj tie drobné presne. A nezabudni si aj tehotenskú knižku, dajú ti tam potvrdenie, že si kurz navštevovala a keď budeš mať manžela pri pôrode so sebou, tak ten to bude mať zadarmo. Už ma nič iné nenapadá, to by malo byť všetko, nič viac nepotrebuješ. Tak príjemné cvičenie 🙂

miruska24
25. apr 2012

@petrife Ďakujem 🙂

kika7786
26. apr 2012

Ahoj dievčatá, dnes som bola prvýkrát na monitor v CA, rada by som tam aj rodila / dúfam že tam stihnem dôjsť/, prosím aké máte skúsenosti, keď ste tam boli, ja som niekde čítala že môžem si prezrieť oddelenie a nechať si vysvetliť ako sa postupuje pri príjme a samotnom pôrode, len som nejak nemala odvahu sa pýtať, lebo sa mi zdalo, že majú dosť práce nie ešte sa so mnou zabávať.

22janulienka22
27. apr 2012

@martinkatinka ja si myslím, že ešte nerodila...aj teraz po pôrode, každé ráno na vizite ma vyšetrovali a všetci jemne a prišla ona, že troška vám zatlačím na brucho....som myslela, že mi chce tú maternicu vytlačiť vonku.

veronicka1901
27. apr 2012

@kika7786: Ahoj, ja som rodila v CA v novembri 2011, porod super, ale novorodenecke oddelenie ma sklamalo a to dost, hlavne pristup niektorych sestier.

janica123456
28. apr 2012

@veronicka1901 A v čom konkrétne,j
a som bola s nonorodeneckým oddelením veľmi spokojná,len treba sa pýtať a nebáť sa otvoriť ústa

luciferko162
29. apr 2012

Baby a kolko beru doktori ked ste si ich zajednali? Znama platila 300eur, dalsia nic, doktor to bral ako samozrejmost, lebo bola jeho pacientka... S akym pristupom ste sa stretli?

martinkatinka
30. apr 2012

@kika7786 pýtaj sa na vrchnú a ona by ti mala ukázať oddelenie aj sály, ak sú prázdne...

kika7786
30. apr 2012

@martinkatinka ďakujem skúsim teda tento týždeň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre