Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

martinkatinka
29. jún 2011

@adusased - každopádne by som na ten príjem išla, a keď sa budú pýtať že kto ťa poslal, povedz meno lekára a daj im kontakt... nech si to overia, keď chcú...

adusased
29. jún 2011

@martinkatinka no hadam to nebudem musiet riesit a drobec sa vypyta do konca tyzdna 😀 ale dakujem za pomoc, urobim to tak ako vravis, vsak hadam na nevyzenu 😀

martinkatinka
29. jún 2011

@adusased - no ja som sa po termíne pustila aj do umývania okien v sobotu, aby som v pondelok nemusela ísť na príjem a NIČ 😀 tak som si tam v pondelok pekne odkráčala a stále sa zdalo, že nič....tak mi pomohli....ale baby, čo dostali chvíľu predo mnou vyvolávačky porodili do troch hodín, takže im to išlo celkom rýchlo....do piatej poobede mali všetky kočky odrodené, okrem mňa...

adusased
29. jún 2011

@martinkatinka no to umyvanie nechavam ako uplne poslednu moznost, ale teda vobec mi to nepride ako pred porodom, som akasi kludna, ani brusko mi nezavadzia ani nic /teda az na bolesti pravidelne od siedmej vecer/ 🙂 ja ked som lezala na rizikovom,ale v ZA, tak tiez dali jednej kočke tabletku na vyvolanie a do 3 hodin mala maleho 4 dni prenasala. Ja mam teraz pocit, ze maju vsetci okrem mna odrodene, vsetky kamaratky, aj tie co mali termin po mne uz maju po tom 😀

nena62
29. jún 2011

@martinkatinka ďakujem...a to treba ráno prisť?či je to jedno?

martinkatinka
29. jún 2011

@nena62 - ja som prišla na obed, lebo ma poslal lekár a rovno si ma tam nechali na pozorovanie na tri dni... ale to je asi jedno kedy prídeš...
@adusased - tak to si potom dobrá... ja som zas bola nervózna, že mám po termíne a nič....nebála som sa, len proste mi bolo divné, že malému je v brušku tak dobre, že sa mu nechce ísť von...

adusased
29. jún 2011

@martinkatinka no ved ja sa tiez bojim, ci je maly ok a tak, ale to je taky normalny strach, ci? 😀 ale tak vraj chlapcom sa moc nechce vonku, tak to beriem, ze nie som jedina, keby som bola tak 10 dni po termine, tak uz som nervozna aj ja, ale takto sa este upokojujem 😀

nena62
1. júl 2011

ahojte,som v 35 tt a malú mám otočenú zadočkom..už pri prvom pôrode som mala taky problém,ale nechali ma trápiť sa v bolestiach celú noc,či sa neotočí.V niektorých nemocniciach nechávajú mamičky rodiť normálne,aj keď je bábo kp..chcem sa opýtať,ako je to v Čadci,nakoľko viem,že je to nebezpečné pre bábetko.Ďakujem.

nena62
1. júl 2011

@katkak88 ja som Petra..🙂

martinkatinka
3. júl 2011

@adusased - tak čo? už je bábo na svete? daj vedieť....

adusased
3. júl 2011

@martinkatinka ahoj, no este stale nic 🙂 cakame, cakame stale, no tak to vidim na ten utorok, ze pojdeme do tej CA, som zvedava, ci mi daju daku vyvolavacku,alebo este ma nechaju lezat, ale uz mam aj okna umyte,ale sa mu nechce 😀 potom dam vediet, snad uz nas nebude dlho napinat, som zvedava na tu CA ako tam bude, potom napisem 🙂

martinkatinka
3. júl 2011

@adusased - no držím palčeky... a myslím si, že keď tam prídeš, tak ti dajú vyvolávačku, keď si po termíne... a neboj, prostredie je super, lekári tiež, až teda na jedného, toho som nemusela, ale inak pohoda 😀 drž sa...

katkak88
6. júl 2011

Baby ako to je teraz v Ca ....počula som že sa za pobyt v nemocnici už platí????je to pravda?

nena62
6. júl 2011

@katkak88 ahoj,nie,neplatí sa...na pôrodnici

katkak88
6. júl 2011

@nena62 aha tak diki za info.................už sa nám to kráti 😀 😀

chomik
6. júl 2011

Ahojte, všetkým žienkam, ktoré to majú "za pár" držím prsty a prajem veľa šťastia, nezabudnite potom napísať vaše skúsenosti s pôrodom v CA, mňa to síce čaká až v septembri, ale každá informácia sa určite zíde...vďaka

nena62
6. júl 2011

@katkak88 nieje začo...no veru,že sa nám to kráti...ako sa máš?Mňa neskutočne začal bolievať chrbát..už aby bola princezná na svete 🙂 ty čo čakáš?

katkak88
6. júl 2011

@nena62 ja chlapca.............mňa bolí aj chrbát aj rebrá............sem tam mám falošné kontrakcie..........ale dá sa to vydržať....................ty ku komu chodíš do poradne?nevieš či nám budú robiť ešte ultrazvuk?koľko ti tvoja váži??

nena62
6. júl 2011

@katkak88 ja ku V 36tt by sa mal robiť ešte ultrazvuk....moja mala v 32tt 1800g a tvoj maličký?

nena62
6. júl 2011

@katkak88 chodim ku Gulčikovi

katkak88
6. júl 2011

@nena62 ja tiež chodím k nemu..............moj mal 2300 g v 32 tt............a teraz ked má dovolenku ideš aj ty ku tej Margusovej na poradnu?na budúci týždeň idem prvý krát na tie pasy....som zvedavá

nena62
6. júl 2011

@katkak88 áno aj ja idem k nej...ona ho zastupuje..no to ti pekne važil,bude to chlapisko...na pásy idem aj ja v pondelok....ja mám malú stále zadočkom otočenú,tak dúfam,že sa úmudri...

katkak88
6. júl 2011

@nena62 ja tiež idem v pondelok...........a ako budeš rodit cisarom?

nena62
6. júl 2011

@katkak88 doktor stále dúfa,že sa otočí...tak sme to moc ešte neriešili...ale ak sa neotočí,ta bude cisársky bohužiaľ...prvý pôrod si mala aký?

katkak88
6. júl 2011

ja som mala normalny ale strasne dlhy................som rodila 23 hodin..............ak aj tento bude takyto tak ma tam porazi...................ty si aky mala

nena62
6. júl 2011

@katkak88 aj ja normálny a taktiež veľmi ťažký a dlhý...24 hodín...takže tiež stresujem,čo bude teraz....

katkak88
6. júl 2011

@nena62 tak teraz nam treba len dúfať, že to bude lepšie 🙂 .............mne sa to zdá veľa, keď ženy nechávajú tak dlho sa trápiť......................a koľko si pribrala ja mám 20 kg navyše a aj s malou som tak mala

nena62
6. júl 2011

@katkak88 ja som mala pri prvej tiež tak,20kg som pribrala a teraz som pribrala 10kg....no natrápime sa,ale keď ti ukážu to malinké na všetkú bolesť zabudneš :D Nedávno som ležala v nemocnici,kôli anémii a personál úplne super..to sa nedá porovnať,čo tam bolo pred 6-timi rokmi...Vtedy tam lekárka po mne ziapala...

m_o_n_c_a_k
6. júl 2011

ahoj dievcata chcela by som sa spytat v ktorom tt ste zacali chodit na pasy ?? a ci naozaj staci do nemocnice zobrat to co je napisane na ich stranke a co davaju. myslim tym napr. podlozku na postel a tak hygienicke veci

nena62
6. júl 2011

@m_o_n_c_a_k ahoj na pásy sa chodí od 36 týždňa....a tie podložky na postel si môžeš zobrať,ale ak nebudeš mať dajú ti v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre