Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

magdal1
16. sep 2009

ahojte, rodil niekto pri MUDr. Paucinovej?

julylily
16. sep 2009

..niekolko mamiciek pisalo na rodinka.sk o Paucinovej . spokojnost.

violetka1
17. sep 2009

Oni su tam asi vsetci fajn.

betyna8
17. sep 2009

ja som bola dnes na poradni u Paučina, hovoril,že sa sály otváraju v piatok a pýtal sa ,čí ich pôjdem potom otestovať 🙂 On tam má službu 26.9.,všetko by mi tam poukazoval,ale akurát ideme na svadbu,tak sa tam teraz nedostanem,ale nevadi 🙂

violetka1
17. sep 2009

ano, betyna..bola som v CA a tiez som zacula, ze v piatok ich otvaraju- hovorili si o tom na chodbach.
Ze aj minister pride, hehe..ja ich uz mozno coskoro otestujem osobne.

danzy
17. sep 2009

ahojte
ty telky na pokojich nemusite resit, stejne na kazdem druhem nefunguje 😀

ale violetka asi te zklamu, ale jakakoliv informovanost aspon u meho porodu nehrozila , nerekli me vubec nic , jen do me furt neco pichali a nekdo sahal ale ani nehlesli co se deje, ani kdyz se mi na zacatku rozhodli pichnout vodu ,tak me neupozornili a muzu rict ze to byl silenej sok 😢

stejne tak po porodu mi nikdo ani nerekl, ze maly ma nejake problemy .... at si kdo chce co chce rika, ta neinformovanot a skoupost na slovo je tam dost velka ☹

mimkaa10
22. sep 2009

ahojte
tak v piatok nové pôrodné sály neotvorili 🙄 že čakajú na výsledky mikrobiologických sterov, pravdepodobne až teraz v sobotu .. bože ja to snáď ani nestihnem ☹

magdal1
29. sep 2009

ahojte, tak kto ma nieco nove? chodim k Mudr. Paucinovi, teraz som sa prehlasila, je velmi ludsky, vravel mi,ze saly uz su hotove 😉

paloma29
29. sep 2009

Hojky,uz dlho tu nik nepisal.....uz vsetky rodite? 😀

paloma29
29. sep 2009

No ja v cadci rodila pred 11 mesiacmi,maximalna spokojnost.......pristup skvely nemozem si stazovat, az na naku sestricku na novorodeneckom, zaobchadzanie z detmi jak zo zajacmi......ale inak super.......porodne saly vtedy este neboli zrekonstruovane,ale moc som nemala cas obzerat,bo ma rychlo brali na cisarak,ale pozerala som fotky nemocnice a uz aj jipka je prerobena....som zvedava ako bude vizerat porodna sala po novom tak ak je uz hotova a uz ste ju aj naka testla hodte sem dojmi..... 😀

hexe66
29. sep 2009

ahojte. tak ja sa už tiež pomaly chystám, hihi...ale už ma začína chytať panika. minulý týždeň sály ešte neboli-len som videla ako lepili názvy a tak. vo štvrtok uvidím. asi to tiež u mňa vyzerá na cisársky, tak uvidíme. ale to je jedno. pre mňa je či normálny pôrod alebo cisársky rovnaký stres.
tak s kým sa v CA na izbe stretnem koncom budúceho týždňa?

violetka1
29. sep 2009

ahojte vsetky, co idete rodit do CA:
Dnes nas prepustili..Vrelo skutocne odporucam a znamkujem slovne vyborné, výborne a este raz vyborne!!
Z mojho pohladu..nechcelo sa mi ist ani domov.
Personal na jednotku, vybavenie a prostredie uzasne..
Treba vediet ,ze sa musite pytat, na to, co vas zaujima o sebe ci babatku..nememu dietatu ani vlastna mat nerozumie, takze otvorte pusu a nehanbite sa, urcite vam radi pomozu a poradia.

A ano, nove saly su uz otvorene.. su krasne, nerodila som tam, ale videla, este je to v stadiu stahovania , ale uz sa tam rodi..
informacie v IP

hexe66
29. sep 2009

jéj violetka gratulujeéém

paloma29
30. sep 2009

violet i já gratulujem......hned by som chcela dalsie,ale este musime pockat,predsa jazva je jazva......prostredie je fakt uzasne nie ako predtym,ked som bola za sestrou ked rodila to bolo este vsetko stare, vravela ze ked isli z vozikom s detmi tak to tak hrkalo jak z hororu kazda druha dlazdicka vypadnuta no des,ale za to teraz moc pekne,clovek sa fakt citil jak na dovolenke keby ho ovsem nic nebolelo 😀 ,ale aj to k tomu patri

violetka1
30. sep 2009

ano, ako na dovolenke, ci v hoteli..az na tie bolesti..dnes som sa rano pristihla, ako mi chyba iizba s telkou a ten krasny vyhlad z balkonov a okien..aj strava bola fajn- ranajky slabe, to sa treba pripravit na to, ale obedy a vecere dobre. Aj baby na klabosenie na oddeleni, bolo o com rozpravat, kazdy mala spolocnu temu🙂- deti a porod. A tie mile sestricky!..az na jednu fakt divnu🙂, ktora "trapila pri rozhovoroch" viacere z nas..az na tuto osobku Dr. Jackyl a Mr. Hide 😀 tam pracuju uzasne obetave, chapave zeny s milym ludskym pristupom. Niezeby tato jedna bola daka bestia,to nie, ale taka z tych menej chapavých a dost otravnych so zmenami nalad . Stalo sa, ze nam chodila na Wc, niekomu aj do sprch vosla , niekomu na nadstandartnu izbu a stala im tam v okne a kukala z neho na ulicu pocas noci..Nehovorim ako pocas nocnych jej stale vyzvanal telefon a malokedy ste ju nasli tam, kde mala sediet..Proste sa v nej clovek nevyznal a bolo nas tam viac, nehovorim myslim len za seba..inak Nebe - Dudy-Raj personal..takze sa to dalo vydrzat🙂aj s tymi bolestami.

mata1826
1. okt 2009

violetka i ja gratulujem 😵 . Hexe tiež ideme rodiť do CA. termín máme síce až 22 ale vyzerá že pôjde skôr tak sa tam možno stretneme. Boli sme pozrieť aj tie nové sály a sú naozaj úplne super. Konečne niečo čo má úroveň. Aj tie sestričky čo sme tam postretali boli veľmi milé a čokoľvek sme sa pýtali tak odpovedali. Tak dúfam že také aj zostanú. Už máme jedno dieťa to sme rodili v ZA a to bolo no proste strach a hrúza tak dúfam,že toto budú o čosi lepšie spomienky.

julylily
1. okt 2009

wow... nova porodnica je otvorena. Bola som sa tam pozriet a je to krasne. Paci sa mi tam ten box, kde mas svoje socialne zariadenie, sprchu a nikto ta tam neotravuje. Kamoska sa dohodla s dr. Paucin , ze jej to poukazuje, ked bude sluzit, lebo mi neverla, ked som jej to opisovla. ma to uroven.

meganka
1. okt 2009

Violetka aj ja sa pripajam ku gratulacii a som rada, ze si bola skutocne spokojna....

mentuzka
1. okt 2009

Tak ahojky prave som si aj precitala cele forum. Aj ja chodim k Dr. Paucinovi, a idem rodit do CA, termin mam 15.10. takze uz coskoro cakam prve takze neiem co a ako este ze je internet, chcem podakovat vsetky mamickam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimkaa10
2. okt 2009

ahojky
ja som rodila v čadci teraz v pondelok, 28.9., ako druhá v poradí v nových pôrodných sálach 😎
bola som v tom zelenom pôrodnom boxe, manžel po celý čas so mnou

dr. paučin mal ambulanciu keď to na mňa prišlo, informoval svoju sestru dr. paučinovú, tá sa ma hneď v nemocke ujala, povyšetrovala. Keď doki skončil v ZA, prišiel za mnou do CA, aby ma odrodil.

Pôrod bol ťažký, ale stálo to zato. Priestory sú špičkové, som na nadštandarde.
Môj názor na personál: milí ľudia, ochotní pomôcť. Sestričky z novorodeneckého sú staré školy, nepáčilo sa mi, že každá mala na môj problém iný názor.. 😖
Inak v pohode, hlavne tie mladšie ročníky 🙂

mentuzka
2. okt 2009

mimkaa10
Ahojky tak to o tebe mi hovoril ze uz rodil v novych priestoroch ale ze az ako druhy, samozrejme nic osobne,iba ze o pol deviatej vecer sa narodil chlapcek Risko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ze porod isiel dobre a nemam sa coho bat lebo ja som taky strachopud, ja len ze chcem vsetko proti bolesti co tam budu mat ☹ ☹ ☹ ☹ a potom si hovorim ze som hrozna mamina ze myslim len na tu bolest 😒 😒 😒 😒 😒 😒

violetka1
2. okt 2009

mima, tak to sme sa tam este museli stretnut🙂) ja som sla v ut. prec..🙂) este v pond. vecer som videla odvazat blondinku zo sal..to si bola ty?? 😀

mimkaa10
2. okt 2009

mentuzka
no tak to som takáto hviezda teraz? 😀 😀 som mu preveľmi vďačná zato, ako sa o mňa postaral aj počas tehu aj keď som ho najviac potrebovala. Som rada, že som si ho vybrala za doktora, správna voľba.
najviac som bola spokojná s tým, že ma porodil bez nástrihu 🙂 🙂 🙂 mala som iba dva štichy, kvôli povrchovému poraneniu 🙂 čiže chodím a behám ako prepelica, keď vidím tie ubolené kočky tu, je mi ich fakt ľúto.
tiež som sa hrozne bála pôrodu, chcela som epi - no anesteziológa sme nestihli, doki mal pre mňa pripravené dve dávky silných analgetík, no myslel si, že ešte to zvládnem a hups, nestihli mi ich ani dať, takže som rodila úplne bez nejakých utišujúcich prostriedkov.. bolo to hrozné, ale keď ti dajú toho drobčeka a keď ho budeš počuť plakať, tak úúúúplne zabudneš, ver mi. 😉 Takže sa neboj.

vio
ja som porodila 20.40, dve hodky som bola na pôr. sále, takže okolo 23.h ma prevážali na jedenástku - tam úplne na konci chodby. Nie som blondína, veď fotky mám aj v albume.. 🙂 ale na raňajkách je možné, že sme sa videli, hoci som si toho moc nevšímala v toľkej eufórii 😀

mentuzka
2. okt 2009

mimkaa10
aby som nezabudla gratulujem ku miminku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 samozrejme ze si hviezda pre mna urcite bez utisenia bolesti uff ja len mozem ticho zavidiet ze to mas za sebou, drzim prsteky 😉 😉 😉
ja som s nim tiez velmi spokojna a najma pretoze mi tiez vemi pomohol na zaciatku tehu som mala hematom ale on ma ukludnil, aj ked potom som bola v nemocnici v ZA na udrziavani a bola to hroza ZA nikdy viac stale mi hovorili nech uz ani nedufam a bla blabla kazdy den pomaly na sone ci mala zije ach strasne spomienky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a teraz pomaly koniec tehu a som ok 🙂 🙂 🙂 jemu na ludoch zalezi to je o tom

violetka1
3. okt 2009

mimka, tak to asi som ja videla este tu prvu zienku, co tam rodila..akuratne som sla z novorodeneckeho maleho som bola zaniest.
Mimaa..na 10tke mam kamosku..Ada..nejako sa obchadzame s telefonovanim, raz ja nemozem dvihnut, potom ona🙂
A tych maminiek bez natrihu bolo viacej, tiez som sa dopredu tesila, ze obidem bez neho, ale doki strihol, bo mimco neslo von bez toho, len do polky hlavicky..takze mam dva porody a dva nastrihy, ale to bolo nic oproti tomu, co som zazila pri porode ja. Tiez ideme este dokimu dakovat za to, ze som to ako- tak "prezila"
, kebyze rodim tu v ZA, veru neviem, ako by som nakoniec dopadla.
Takze stastie v nestasti, ci tak dako. Hlavne, ze uz sme doma a ze malinky je OK..

lenocka84
12. okt 2009

ahojte dievcata, mamicky
ja planujem raz rodit v CA
viete mi niekto poradit zoznam veci ktore si musim so sebou priniest?
da sa to najst niekde na nete?dakujem

violetka1
12. okt 2009

lenocka84- citaj prispevky uvedene vyssie.
je to tam napisane. A na recepcii v CA si to mozes vyzdvihnut nakopirovane.

macka01
13. okt 2009

no radosť rodiť čo?Ja som rodila v čadci v 2002 a 2005.oba boli cisárske s epidurálkou tak super,keď človek vie o sebe.No vtedy tam až taká paráda nebola a očividne sa úroveň zdvihla.ˇKeď nosili deti na kojenie aj 3 mala na ruke a rozdavali ich ako posteľné prádlo,sme čakali kedy ktorej vyletí z rúk,hrôza.

majca424
13. okt 2009

macka01, vieš, keď majú v tom prax, tak môžu aj 4 naraz 🙂

majca424
13. okt 2009

chodieva tu ešte niekto? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre