Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

evening_star
4. júl 2014

Kočky, pre istotu sa pýtam: pre bábo do CA iba plienky, utierky a mastičku treba, že? Žiadne oblečko? A druhá vec, keď tam prídem s veľkou taškou, mám ju počas pôrodu pri sebe alebo si mám rozdeliť veci na vzdycháreň a ostatné dajú na izbu?

zuzajdica29
6. júl 2014

@evening_star Tak ja mám nachystané len plienky a obrúsky... Nič viac...Pri nemocnici je lekáreň a keby chceli ešte masticku tak pôjdem kúpiť.. 😉

mimibb
9. júl 2014

Baby ten YAL KLYZMA je volnopredajny?

veronicka1901
9. júl 2014

@mimibb ano, kupis v ktorejkolvek lekarni, ja som ho tiez mala.

mimibb
9. júl 2014

@veronicka1901 diky za info lebo prvy krat som ho tiez kupovala v lekarni a teraz som niekde citala ze sa da len na predpis...

veronicka1901
9. júl 2014

@mimibb Ja som ho kupovala pred 3 rokmi, ale kamoska kupovala v Ziline v lekarni Dr Max pred dvoma tyzdnami a v pohode jej to predali. Tak hadam to plati vsade.

krenkova
9. júl 2014

@evening_star Ahoj, ja ked som bola v Čadci, tak som doniesla plienky, mastičku a oblečenie na odchod domov pre bábatko. Moju tašku som mala v izbe v skrinke a ked budeš niečo potrebovať, určite ti radi donesú. Ja teda len v dobrom spomínam na milé a láskavé sestričky, so všetkým mi pomohli, ukázali, priniesli 🙂

podkozakom
10. júl 2014

Ahojte,chystate sa niektora na psych.prípravu do Cadce?

peta2108
11. júl 2014

Žienky kde zistím aktuálny zoznam do porodnice v Ca? Lebo ako čítam treba aj tu klizmu ale čo mam zoznam ja tak tam nie je tak teraz neviem. Ďakujem

timuska26
12. júl 2014

ahojte baby, chcem sa opytat ci ta porodnica v cadci je naozaj dobra? moja svokra ma tak vystrasila, ze teraz uz nechcem ani otehotniet ☹

mishita2401
12. júl 2014

@timuska26 a ako ta vystrašila??? ja som rodila v čadci pred 21 mesiacmi a moja sestra pred troma týžnami a spokojnost, lekarska starostivost aj sestričky, vybavenie...

mishita2401
12. júl 2014

@peta2108 na stranke porodnicačadca ho najdeš

timuska26
12. júl 2014

@mishita2401 no ohladom personalu, ze ona tam pozna toho primara, co to tam prerobil a ze je nie je dobry lekar. neviem ci to robi naschval, bo vie, ze nie smiem byt nervozna, aj moj gynekolog odporucil aby som tam isla, ked sa podari otehotniet, no musim mysliet na to, ze kde pojdem rodit a uz teraz chcem mat v tom isto.

mishita2401
12. júl 2014

@timuska26 teraz ten novy z čiech - Schwarc či ako sa vola je zly?- no neviem ale moja sestra ho teda už pozna aj za nou po cysarskom pôrode prišiel hoci na sale nebol, pýtal sa ako sa ma atd.. Durmis tam už nieje- to bol bývalý primar- toho som zažila ja a teda nebol zlý....

timuska26
12. júl 2014

@mishita2401 aj moj gynekolog odporuca, boze aky by bol zivot krasny bez svokry. dakujem 🙂

schnuffik
13. júl 2014

Ja som sa vrátila v piatok z pôrodnice Čadca, bola som tam dva dni hospitalizovaná, a bola som maximálne spokojná. Pán primár Schwarc je super lekár, veľmi milý, aj ako odborník a mala som z neho veľmi dobrý pocit, aj čo sa týka iných lekárov a sestričiek. Takže len odporúčam, chystám sa tam aj rodiť. 🙂

evening_star
13. júl 2014

@peta2108 Ak si donesieš vlastnú Yal klizmu, dajú ti tú, ja som mala svoju. Inak to asi robia klasicky potom teplou vodou cez hadičku. Ja som sa práve dnes vrátila, a som maximálne spokojná so všetkým, oproti Žiline krásny pôrod, super personál.

peta2108
13. júl 2014

@evening_star to som rada verím že sa s takýmto pocitom budem domov vracať aj ja 🙂a gratulujem mimochodom 🙂

evening_star
15. júl 2014

Prosím vás, prepúšťaciu správu z novorodeneckého vám dali pri odchode alebo ju poslali priamo pediatrovi? Lebo si ju na prvej poradni odo mňa lekár pýtal, ale ja som nič nedostala, iba prepúšťačku pre gynekológa...

aqwalin123
15. júl 2014

@evening_star ja som ju dostala pri prepustani aj pri prvom aj pri druhom bolo to len precvaknute spinkou a dala som to pediatrovi pri prvej navsteve

pepka123
17. júl 2014

No ahojte. Ja som sa už rozhodla kam pôjdem rodiť, určite do Čadce. Mám to aj blízko ale ide hlavne o tie pozitívne ohlasy ktoré si získalo pôrodnicke oddelenie. A čo sa týka zoznamu čo treba si vziať tak je tam toho dosť 🙂 🙂

janica123456
19. júl 2014

@evening_star Prepušťak dostaneš do ruky v pracovné dni,inak sobotu,nedeľu ak ideš domov,sa to posiela poštou

evening_star
19. júl 2014

@janica123456 Ďakujem, konečne!!! mi to niekto ozrejmil, že prečo niekto do ruky a niekto poštou. Tak to hej, ja som šla domov v nedeľu...

prahaxx
20. júl 2014

@evening_star my sme sli v sobotu, sprava prisla pediatricke o viac ako tyzden, boli sme informovani, ze mala je zdravucka, len pedicka bola nervozna, tak sme sa kazdy den chodili pytat, ci sprava prisla a ci je vsetko OK, OMG nedomyslene

nagulinka
20. aug 2014

Dievčatá chcem sa opýtať, či ešte stále v CA balia detičky tkz. naširoko, či už pri pobyte, alebo pri odchode? ďakujem.

vepiku
22. aug 2014

@nagulinka nie nebali sa nasiroko ;) len 1 jednorazovu plienku davaju 🙂

nagulinka
23. aug 2014

@vepiku ďakujem za odpoved.

ivkus
3. sep 2014

@schnuffik ahoj chcem sa opytat mohla si mat babatko stale pri sebe a aj na noc?

schnuffik
3. sep 2014

@ivkus ak povieš, že ho chceš mať pri sebe tak áno, nemali s tým žiaden problém 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre