Pôrodnica Čadca

gitkam
9. okt 2008

Ahojte je tu niekto, kto bude rodit v decembri v Cadci, ozvite sa diki

lulka78
26. júl 2011

@mamabiba
jej,no super, vdaka, VYZERA to dobre,snad-teda verim,ze to tak aj funguje,bola som vcera kuknut k susedke,maleho tiez rodila v CA,ma 2 tyzdne,a len chvalila-aj ked nebola na roomingu...

pauli1
26. júl 2011

@chomik no tu v čadci máme len dr. Chrenšťovu a dr. Potankovu, a detská je dr. Krkošková- aj tá berie niekedy dospelých. no mala by si sa ponáhlať to riešiť pretože su dovolenky a može sa stať že bude robiť len jedna a tam je vždy tolko ludí že sa tak skoro nevybavíš.obidve by mali byť na dlhej chodbe, tak vela štastia.....

matomajka
26. júl 2011

Ahojte..bola nektorá v Čadci na 3D/4D sono skôr ako v 20tt?? napr. v 16t alebo skôr?AKý bol prístup??Ďakujem

veronicka1901
26. júl 2011

Matomajka: A v Cadci maju taketo sono?

martinkatinka
26. júl 2011

@veronicka1901
@matomajka - majú takéto sono a prístup je fajn.... záleží aj od doktora, ale všetci sú milí...Skús si tam zavolať a spýtať sa, ale je lepšie ísť tak v strede tehotenstva, lepšie to vidno...

veronicka1901
26. júl 2011

@martinkatinka: Tak to teda vdaka za info 🙂 , ja chodim na sono do nemocnice dole, tam kde je prijmova gynekologicka ambulancia, to mi pripada ako klasicke 2D.

matomajka
26. júl 2011

@martinkatinka Ďakujem..viem, že lepšie je neskôr...cheli by sme aj po 25tt ale keďže sme po IUI chceme všetko sledovať tak chcem ísť aj teraz

martinkatinka
26. júl 2011

@veronicka1901 - no to je tam... ono sa to asi nejak prepína... ja som bola u svojho obvodného, on si to kúpil do ordinácie a úplne som bola nadšená, keď som to videla, aj obrázok máme... ale iba hlavičku a ručičku, lebo už som bola asi v 30.tt
@matomajka - je to krásne vidieť to v tom 3D ... aj ke´d je to asi zatiaľ len malinká fazuľka...ale naozaj krásne..

mamabiba
26. júl 2011

@lulka78 určite ti dám vedieť, ja sa na VIP nechystám, ja idem na normálnu izbu, ale vraj aj to je super. Myslím, že ťa ešte zastihnem doma...aj keď...bola som v sobotu u Paučina a dal mi ´další termín, že sa na 99% uvidíme 😉 , ale upokojil ma, že 12.8. má službu, tak si ma zoberie, nech to odrodíme 😀 😀 😀 , ale ja mám termín 4.8. a do vtedy sa mi čakať nechce!!! Pravdupovediac, mám už toho plné zúbky a najradšej by som to odrodila ihneď. no ale naša malinká sa tam drží zubami nechtami. Ešte mi ani neklesla a som úplne zatvorená 😖

veronicka1901
26. júl 2011

@martinkatinka: Tak to si ma potesila, nevedela som, ze to tam je 🙂, dakujem za info.

lulka78
26. júl 2011

@mamabiba fuuuha,tak vidis aky ja som tyzden,a ja mam krcok skrateny dost od 32tt a ked som bola terazv piatok,tak som uz aj trochu otvorena,tak povedal,ze keby som aspon este do 37tt vydrzala,zeby bolo super,no len aby som este aj neprenasala-to su take veci....ale obcas mam ako kontrakcie,stipe a boli to jak fras,vsak to uz poznam...no uvidime,mozno sa tam teda aj stretneme 😉 ja sa tiez na vip nechystam velmi, len keby nebola rooming volna,tak MOZNO,uvidime...sranda,tak to mozno aj na Paucina natrafim nakoniec 🙂

lulka78
26. júl 2011

@mamabiba ozaj a kedy ides v sobotu na ctg? lebo ja tiez idem poradna plus ctg na 10 nul nul 😉

chomik
26. júl 2011

@pauli1 Vďaka, musím to čo najskôr vybaviť, som pripravená aj zaplatiť za objednanie, na čakanie od 5.30 ráno sa už necítim 😒

pauli1
26. júl 2011

@chomik a to neviem či 5,30 už není neskoro 😀 za objednanie beru od 10 do 20 eur ale pohodlnejšie ako skoro rano chodiť a nevedieť či sa vybavíš. dobru noc 🙂

mamabiba
27. júl 2011

@lulka78 ja idem o 12,00...však neva...môžeme dať po tvojom sone kafe a ja sa tam už o 12 dajako dogúľam. V sobotu už mám všetkých z domu v chorvátsku, tak si môžem robiť čo chcem 😀 😀 😀 hurrááááá

mamabiba
27. júl 2011

@lulka78 a hurá už máme kočík...je úplne perfektný...maminka zabezpečila 🙂

lulka78
27. júl 2011

@mamabiba
no super a aky mas kocik???
uvidim,co bude,ak pojdem sama-autom-mozeme to kafe dat-velmi rada,ale ak ma pojde zaviezt manz. so synatorkom,tak to budeme ficat domov, dam echo.

mamabiba
27. júl 2011

@lulka78 budem čakajúca 😉

denis006
27. júl 2011

@chomik Viem o MuDr. Potankovej...mala v minulosti ordináciu u nás ale už dlhšie je v ca ale neviem kde....Mne s malou veľmi pomohla

chomik
28. júl 2011

@mamabiba A možno nejaký dobrý tip v Žiline? Ja by som si aj zašla, keby som vedela, že je to dobrý lekár... Počula som, že v ZA ani nie je taký problém s vybavením sa (do CA treba prísť okolo 5,00-5,30 ráno, aby sa človek vybavil 😠 )

chomik
28. júl 2011

@pauli1
@denis006 Vďaka za tip, musím tam ísť čo najskôr, podľa odporúčania sa rozhodnem, či ísť na predpôrodnú prípravu.

mamabiba
28. júl 2011

@chomik pravdupovediac do nemocnice v ZA by som nešla ani na odber moču, nieto ešte na dajaké vyšetrenie. Ale však si toho lekára vyhľadaj pomocou google a prevolaj. Ale sa čudujem, že ťa tvoj gynekológ za tým očiarom už dávno neposlal. ten môj ma posiela z každou "blbosťou", že aby bolo všetko na poriadku a neohrozila som ako seba tak ani bábatko.

chomik
28. júl 2011

@mamabiba Ja nosím šošovky, tak ani nemal ako vedieť...len sa ma na poslednej poradni mimochodom opýtal, že či náhodou nenosím okuliare a keď som mu povedala aké dioptrie, tak mi hneď vypísal žiadanku k očnému...ja som sama mala v pláne do pôrodu zájsť na vyšetrenie očí, len som si ešte nenašla čas...ale teraz už musím, na najbližšej poradni už chce mať stanovisko od očného 😒

matka196
29. júl 2011

@chomik ahojky, ake dioptrie nosis? Si ma teraz trosku zaskocila, tiez som kratkozraka a nosim kontaktne sosovky. Kvoli comu potrebujes posudok ocneho k porodu? Diky

mamabiba
30. júl 2011

kočky, ktoré ste rodili v čadci, môžete mi opísať, ako to tam chodí? čo sa robí keď tam dojdete? Ale nejdem na VIP ale na normálnu izbu a nemám vybaveného pôrodníka. Tiež by som mala záujem o EPI...Treba to zahlásiť hneď pri príchode, alebo sa ma na to budú pýtať? Už by som tam mala nastúpiť, tak nech som pripravená...Ďakujem

mamabiba
30. júl 2011

@matka196 kôli očnému tlaku pri pôrode. niektoré ťažšie prípady musia riešiť cisárskym rezom.

zuzu805
30. júl 2011

@mamabiba ahoj držim palce nech všetko dopadne dobre!!
a to každa by mala absolvovať prehliadku u očneho?

mamabiba
30. júl 2011

@zuzu805 NIE. Najlepšie je informovať o tom gynekológa a on ti povie, či treba alebo netreba.

mamabiba
30. júl 2011

@zuzu805 A ďakujem, už sa neviem dočkať, pretože funím jak muflón a hýbem sa ako veleryba na suchu 😉

chomik
30. júl 2011

@matka196 5 dioptrií, záleží od príčiny krátkozrakosti...aj tu na koníku je je k tomu nejaká téma, myslím, že to nejako súvisí aj s vnútroočným tlakom a stavom sietnice, ale veľa žien tam písalo, že rodili normálne aj keď mali 5-6 dioptrie...gynekológ mi povedal, že aby som si radšej zašla k očnému, keďže on nepozná priebeh mojej krátkozrakosti a možné problémy...ja som aj plánovala ísť sama, u očného som nebola pekných pár rokov, len sa mi stále zdalo, že mám čas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre