Pôrodnica Dunajská Streda. Máte skúsenosti?

ejdzi
27. nov 2006

Ahojte babenky, ste tu niektora, co ste rodili, pripadne sa chystate rodit v DS? Na nete je toho o tejto porodnici dost malo a diskusia takmer ziadna... Rada by som nasla niekoho kto sa chysta sem.

verenis
15. apr 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aerdnalina
15. apr 2011

pozdravujem vsetky tehulky, rodila som v DS takmer pred rokom 26.4. (druje dieta), prve v BA Antolska. Aj jedno aj druhe bolo v pohode, ale do DS by som isla kedykolvek znova. Servis, atmosfera, sestricky najma neporovnatelne. Ale chapem ze to je primarne kvoli kapacite a pocte porodov ktore sa tam rodia, maju na vsetko cas a mozu sa venovat, kdezto v BA to castokrat nemozu. Vrele odporucam a drzim vsetkym palce. A

janka79
18. apr 2011

ahojte, ja som chcela rodit v DS, ale ked som si mala vybrat lekara, ku ktoremu som mala chodit posledny mesiac, nasla som len takych, kde pytali odo mna 200E, s tym, ze ten lekar bude aj pri porode...ja som vsak ziadneho konkretneho nechcela, navyse som mala ist na cisarsky a sestricka mi povedala, ze to ten lekar nerobi...mena lekarov si nepamatam...dalsich som uz nehladala, povedala som si, ze za tie peniaze sa mozem radsej vozit do BA taxikom🙂...len som si zle so sestrickami porozumela alebo naozaj musim zaplatit tie peniaze, aj ked toho doktora nechcem pri porode a vlastne, ked k nemu zacnem chodit ten posledny mesiac, si ho vlastne vyberam za porodnika?...lebo v BA som mala vsetky vysetrenia zadarmo

dadka07
22. apr 2011

Ahojte, my sme vratili z porodnice v DS pred tyzdnom a mozeme len chvalit. boli sme velmi spokojni. mily personal, ciste prostredie,super.odporucam.janka79: neviem ako je to pri planovanom cisarskom,ale ja som si lekara zazmluvnit nemusela a potom je to zadarmo. my sme sa rozhodli si lekara zazmluvnit, aj ked to stalo 500 eur ☹

verenis
27. apr 2011

haloooooooo uuuž sme doma porodnica bola super užasne 🙂 🙂 🙂 🙂
laktačne porad.a detske sestr,tiež nemame sa načo stažovať vrelo odporučam

verenis
27. apr 2011

@mysiatkoo
@erika1983 ahojte no tak som bola spokojna naozaj tam maju čas hlavne laktačne sestr.a aj pediatrička tam bola jedna strašne fajn teda skoro vsetky edine co by som menila je izba za večsiu strava perfekt len mi hrabalo z toho ze som tam nemala po 3 dnoch telku predsa je to na picnutie ked ste tam sama a ani zvuku a ani sa nemate skym porozpravať ale inač hodnotim na 1

fleuerette
28. apr 2011

@verenis Gratulujem k miminku. Ešte stále sa rozhodujeme medzi DS a BA, a nejako sa neviem rozkyvat. Trochu aj kvoli vzdialenosti (sme zo Senca). Chcela by som sa opýtať, ako je to tam z novorodeneckým oddelenim, teda jeho vybavenim? Je tam detska JIS? Alebo musia dietatko previest do BA ak by nebolo nieco v poradku?

mia85
28. apr 2011

@fleuerette ahoj. babatka prevazaju do Novych Zámkov, co ja viem. ale hlavne treba rozmyslat pozitivne a neriesit, ze by malo byt nieco s miminkom. Ja som starsieho syna rodila na Antolskej. Vsetko tam bolo super, personal mily. len nemocnicu by mohli opravit... A mladsieho syna som rodila v DS. tam su izby nove, sestricky mile, lekari fajn, strava super. a este velka vyhoda DS je, ze ked si vezmes nadstandartnu izbu, tak tam moze byt s tebou a miminkom cely den manzel... 😉 😉 😉
ale je pravda, ze v oboch pripadoch som sa ponahlala domooov.. 😉

@janka79 platis, len ked si prajes toho konkrretneho lekara pri porode. ja som si tak zazmluvnila lekara pri mladsom synovi. musela som ist na cisarsky, tak som nechcela lekara len tak, ale toho kt. som naozaj verila. a musim povedat, ze sa to oplatilo. jazva ani nie je videt. 😉

janka79
28. apr 2011

@mia85 vdaka za vysvetlenie...tak potom som sa nepochopila so sestrickou

janka79
28. apr 2011

ozaj kolko mamiciek s babatkami lezi na jednej izbe na oddeleni sestonedelia?

mia85
29. apr 2011

@janka79 tak toto ti uz ja nepoviem. ja som bola na nadstandarte a tam som bola sama. 😉

fleuerette
29. apr 2011

Tak DS vyhrala, dufram ze ju pojdeme budúci tyzden omrknúť 😉

ani_sama_neviem
29. apr 2011

@janka79 max tri na jednej izbe..... ak si na nadstandarde tak tam si sama a mas tam aj telku mikrovlnku atd...

mia85
29. apr 2011

@ani_sama_neviem su tam dva rozsielne nadstandarty. ten lacnejsi je bez telky a mikrovlnky... ale je strasne pekny.

myslite ze sem mozem dat foto???

mia85
29. apr 2011

@fleuerette podla mna nebudes lutovat. 😉 😉 😉

ani_sama_neviem
29. apr 2011

@mia85 jaaj no hej v tom mensom tusim neni ani telka to neviem :D vsak daj link na fotky aby ostatne vedeli fotky priamo sem asi sa nedaju dat neviem :O

janka79
29. apr 2011

@ani_sama_neviem
@mia85
vdaka za odpovede

verenis
29. apr 2011

@fleuerette hm tak to ti nepoviem treba tam zavolať ale určite by mala byť 😀 😀 😀 😀 ja som bola spokojna ak by som mala ist znovu tak tam maju t
am naozaj na všetko čas

mysiatkoo
2. máj 2011

@verenis blahozelam k babatku 🙂 ... tesi ma, ze si potvrdila nase slova 😉

veroni_m
2. máj 2011

Ahojte, tiež som rodila v DS cez sviatky a mozem len odporucat!!! rodila som s cisarskym a personal na pooperačnom a sestonedelí boli super....izby normal aj nadštandart pekné a hlavne čisté!takže toto je môj názor 😀 papa

fleuerette
3. máj 2011

@veroni_m ahoj, gratulujem k bábätku 🙂 , koľko si bola v nemocke po sekcii?

sareenah
3. máj 2011

@veroni_m AHoj, gratulujem k babatku a chcela by som sa Ta opytat, ktoreho doktora si mala, ci si bola spokojna...ja som tam mala raz sekciu, bola tam mlada sikovna doktorka, ale ta je teraz na materskej...tak zrazu neviem, koho si tam vybrat...alebo ked is sla na sekciu, nemala si ziadneho zazmluvneneho? Dik za radu L

sareenah
3. máj 2011

@otrivinkajanka AHoj, citala som tvoj prispevok, ze si rodila u dok. Meszarosovej...prosim Ta, vies, mna to teraz caka, predtym som rodila u Budayovej, ale prave je na materskej a pocula som, ze tu ordinuje aj Meszarosova, vraj ma tak mozno 40 rokov...a viac som nepocula, ale proste mne je milsie, ked mi je pri porode zena ako chlap...Mohla by som sa Ta na nu blizsie opytat? Bola starostliva, naozaj si z nej mala pocit, ze je super, mila, sikovna?
Pripadne, aky iny doktor sa Ti tak pozdaval, ze by si k nemu sla rodit?
Dik za info.
Maj sa pekne
Lucia

sareenah
3. máj 2011

@verenis Gratulujem k babatku 🙂 normalne ma tvoj prispevok povzbudil, ked tam mas tolko smajlikov 🙂 a u koho si rodila? Aj si mala niekoho zazmluvnenho?

otrivinkajanka
3. máj 2011

Cau Lucia
@sareenah No rodila som tam pred rokom a pol a fakt ti mozem napisat,ze super!!!!!Perfektna starostlivost aj sestricky boli super ale strava nic moc....nemala som zazmluvneneho nikoho proste som dosla tam a prave mala sluzbu pani doktorka Mesarosova bola fakt strasne mila a 40 rokov urcite nema je to mlada zena ale perfektna 😉 🙂 snazila sa mi pomoct je privetiva keby som rodila tak jedine v DS nikde inde!!!!Aj to tam maju nove sukromne izby su velmi pekne co som mala moznost vidiet ale popravde ja by som si to ani neplatila lebo aj izby su pekne a dobre mi padlo byt s niekym na izbe a pokecat si aj sestricky su mile poradia ti ako treba kojit ako vykupat babatko kazdy den ich obliekali do cisteho starali sa o nas fakt SUPER!!!!!Ja ti DS len odporucam!!!! 😉 🙂

veroni_m
3. máj 2011

@fleuerette ahoj štvrtok mi robili sekciu poobede a utorok nas pustili domov. Ked je všetko vporiadku tak po 5dnoch ta pustia ale den sekcie sa nerata ;)

fleuerette
3. máj 2011

@veroni_m jéj tak to bolo naozaj rýchle, ja som počula, že baby po sekcii zostávajú dlhšie aj 10 dní. Tak držím palce, nech to doma dobre zvládate.

Ešte jedna vec mi napadla. Chodí do nemocky nejaký profesionálny fotograf?

veroni_m
3. máj 2011

@sareenah ahoj dakujeme🙂 ano tá doktorka teraz rodila den predomnou🙂 ja som mala dr Nagya on je aj moj gyn. a je perfektný. on je ale sukromný doki tak asi cudzých nebere. Ale pri porode bola aj doktorka Meszarosová(a ano ona je mlada isto nemá 40, podla mna okolo 30) a aj chodievala za nami a bola strasne milá a príjemná. A este dr Branyika mozem odporucať;) Dr. Szabo podla mna ide len na peniaze 🙄 on ma vysetroval pred porodom....tak dufam ze som ti trosku pomohla pri výbere😉

veroni_m
3. máj 2011

@fleuerette dakujeme, snažíme sa 😎 V DS určite nie 😉 ked si OK aj ty aj bábo tak vás pustia. utorok ráno prisla vizita mne aj pre malu a poobede sme uz boli doma 😀
a fotografovi neviem 😖

eva76
4. máj 2011

Ahoj, ja som rodila v DS u Dr. Bránika a nemôžem sa sťažovať, lekári boli veľmi milí. V nemocnici sme boli 7 dní kvôli tomu že som rodila cisárskym.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre