Pôrodnica Dunajská Streda. Máte skúsenosti?

ejdzi
27. nov 2006

Ahojte babenky, ste tu niektora, co ste rodili, pripadne sa chystate rodit v DS? Na nete je toho o tejto porodnici dost malo a diskusia takmer ziadna... Rada by som nasla niekoho kto sa chysta sem.

mezike
8. dec 2012

@bejka109 Bodaj by som sa tu s Vami mohla podeliť o svoju dobru skúsenosť 😢 ! Dúfam, že neolutujes svoje rozhodnutie. Prajem lahky a rýchly porod 😉

hirunka
9. dec 2012

ahojte, ja som tiez rodilav DS v septembri 2010 a v auguste 2012........mala som zazmluvneneho svojho doktora, obidva porody boli sekciou, prva kvoli tomu ze dcerka bola otocena koncom panvovym a druhy porod pre istotu maly bol dost velky tak doktor nechcel riskovat a dobre urobil lebo som dost krvacala z maternica, celkovo som bola spokojna samozrejme sa najdu aj zle sestry ale dalo sa, teraz druhy krat som bola v nadstandarde tak bolo super mala som pokoj a klud len manzel so mnou

llienkaa
18. dec 2012

@misulka47 ahoj, prosim ta ako si sa rozhodla kam kdee budes rodit? tiez uvazujem nad DS ale tieto prispevky som citala tak netusim kam 😒

misulka47
18. dec 2012

@llienkaa Ahoj, nakoniec som sa rozhodla pre Ba kramare 🙂

dulkagabulka
19. dec 2012

ako predvianočný vám ponukam na prečítanie jednoducho prenádherný pôrodný príbeh z pôrodnice v Ružomberku 🙂
čítala som ho tuším aj štyrikrát, fakt nádhera- a taký vám želám.. aj v DS

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

genkai271
23. dec 2012

@misulka47 - čim vyhrali kramare nad DS? ja zvažujem tiež tieto dve možnosti, neviem sa rozhodnuť.

misulka47
24. dec 2012

@genkai271 no ked si precitas par prispevkov dozadu, co tu pisali baby tie ich zazitky....tak preto u mna vyhrali kramare...

genkai271
24. dec 2012

ja viem, aj ked ono je to dosť o šťasti, aspon v poslednej dobe mam taký pocit, už som počula aj zle skusenosti s kramarmi a aj s antolskou...človek si asi nevyberie. Bola si sa tam aj pozrieť?

misulka47
24. dec 2012

@genkai271 ja som na kramare a na antolsku nepocula vposlednej dobe zle recenzie....bola som aj pozriet ano

genkai271
24. dec 2012

aj ja sa chystam pozrieť, bolo to bez problemov? s kým si sa dohodla? niekto ťa tam povodil, či si chodila sama? pozeram že byvas kusok odomna 🙂, ja som hned vedlajšia dedina.

llienkaa
31. dec 2012

@genkai271 ja som rozhodnuta pre DS aj po precitani prispevkou...ono sto ludi sto zazitkov a verim, ze nas porod v DS bude lepsi. snad 🙂

genkai271
31. dec 2012

@llienkaa - bola si sa tam aj pozrieť? ja sa chystam, len som sa zatial nedovolala. inak, zatial ma tiež prispevky neodradili, lebo som čitala na všetkých možných diskusiach a tam sa vyjadrovali aj pekne. A mne sa veľmi pozdava, že to tam bude take intimne, nie kopa porodov ako na bežiacom pase. a presne ako vraviš, v každej nemocnici možeme natrafiť na niekoho kto je prijemný a tiež aj na niekoho kto nema svoj deň.

llienkaa
31. dec 2012

@genkai271 este sme neboli pozriet, lebo som na rizikovom a 26.1 nastupujem na matersku vies keby nahodou prisla kontrola, nahoda je blbec 🙂 ale urcite pojdeme pozriet, som rozhodnuta tam rodit i ked mam blizsie trnavsku porodnicu a aj Bratislavu. Este som tam ani nevolala 🙂 kedy mas termin porodu?

genkai271
31. dec 2012

jeden mam 18.2.-podla Nt ultrazvuku - podla toho ma vypisali aj na MD (ostavam doma od 7.1.) a druhy termin mám 26.2. Tak sme celkom blizko s tým terminom 🙂. Ja mam tiež Ba o kusok bližšie, byvame v dedinke pri SC, ale zas taký veľky rozdiel v km to nie je - či 25 do Ba alebo 39 do DS...to už je jedno 🙂.

llienkaa
2. jan 2013

@genkai271 ked pojdes skor pozret ako ja musis mi napisat pocity tvoje a podobne 🙂

genkai271
2. jan 2013

@llienkaa . snažim sa tam dovolat, dostala som čislo na vrchnu sestričku, ale nedari si mi, možno kvoli tomu že su teraz sviatky. tak snad sa dovolam, som celkom zvedava.

llienkaa
2. jan 2013

@genkai271 to je zaujimave a cislo priamo do nemocnice ze by ta nejaky operator alebo niekto prepojil si nenasla? na tej stranke ich som pozerala a su len na oddelenia.

genkai271
2. jan 2013

ja som volala na mobil laktačnej poradkyni-to som našla na nete, ona mi dala čislo na vrchnu sestričku, ale tej som sa zatiaľ nedovolala. Ale už som našla aj ine čislo, tak zajtra skusim to 🙂.

llienkaa
3. jan 2013

@genkai271 tak daj info potom 😉

misulka47
3. jan 2013

@genkai271 volala som tam na nejake cislo co maju uvedene na stranske tehotenstvo.rodinka.sk alebo tak nejako, previedla ma tam taka sestricka, krora bola celkom mila 🙂 prebehlo to v pohode aj to tam pekne vyzeralo, ale ja nakoniec rodim na kramaroch...

andrejkaf
3. jan 2013

ahojte.ja som rodila 2krat v Ds ziadne problemy som nemala.bola sim spokojna aj so sestrickami a s doktormi tiez.prajem lahky porod.

genkai271
3. jan 2013

@llienkaa - ja som sa dnes dovolala a dohodla sa so sestričkou, pojdeme sa tam pozrieť, tešim sa 😉

llienkaa
3. jan 2013

@genkai271 jeeej parada musis mi potom napisat ze co a a ko 🙂 som velmi zvedava dufam, ze to dobre dopadne a zanechaju len dobry dojem 😉 kedy idete? das mi prosim ta cislo na nich? 🙂

llienkaa
3. jan 2013

@andrejkaf vdaka za info 🙂 ozaj chcela som sa spytat ked si nastupila tam tak plienocky si mala pri sebe alebo si odovzdala sestrickam? vraj v niektorych nemocniciac sa to da sestrickam a tvoje babo nemusi dostat tie plienky co si priniesla to len pre info som to dnes citala 🙂

genkai271
3. jan 2013

@llienkaa - chceli sme ist v pondelok, ale ak by sa dalo, tak by sme išli už cez vikend. jasne, dam ti 0315571229

genkai271
3. jan 2013

@llienkaa a jasne, napíšem ti ako bolo 😉

llienkaa
3. jan 2013

@genkai271 moc dakujeeeem 🙂

llienkaa
3. jan 2013

@genkai271 ozaj a lekar mi podla ultrazvuku povedal ze mozno to uz bude 2.3. termin 🙂

genkai271
3. jan 2013

@llienkaa 😀 ja ak budem prenašať, tak možno budem mať podobny termin, nakoniec sa možno aj stretneme 🙂

mezike
4. jan 2013

@llienkaa plienocky mas pri sebe. Ja som ich pred sekciou odovzdala ale napísali na ne meno a ked ma už prelozili na odd. sestonedelia tak mi s babatkom doniesli aj moje plienky oznacene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre