Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

diusik
19. máj 2010

Puki pozerala som ten link,podla mna je perfektny,moj ma dlzku z vnutra asi 108 a tvoj asi 97 tak podla mna tych par cm tak vela nespravi,teda pocitam ze sa mi tam maly zmesti aj ako 9 mesacny po leziacky,co myslis?

mimkao
19. máj 2010

http://www.babybazar.sk/Kocik-q12-2mesacny-id26...

Alebo tento, keďže máš chlapčeka.

mimkao
19. máj 2010

Svoju autosedačku môžeš predať, lebo tá by ti na neho aj tak nepasovala. Za 220 € to je super cena aj s autosedačkou.

edita84
19. máj 2010

kočky mne sa strašne páčia tieto http://img.mimibazar.sk/h/bs/2/100420/11/b84225...

mimkao
19. máj 2010

edit, pekný je aj ten, čo si dala link. 😵

edita84
19. máj 2010

ja budem chcieť takýto pri druhom 🙂

mimkao
19. máj 2010

Edit, koľko stojí?

edita84
19. máj 2010

298 + autosedačka 59€ nie je najlacnejší ale ked je taký krásny 🙂

mimkao
19. máj 2010

A to je aj športová časť? Alebo len vanička s autosedačkou?

edita84
19. máj 2010

jasne tuto to vieš lepšie okuknúť http://www.babyactive.com.pl/?L=SK

edita84
19. máj 2010

tam je aj ten breaker čo má diuš a aj ja som ho mala

diusik
19. máj 2010

baby ja neviem ci tam mam volat 😒 ja som taka nemozna,co im mam povedat,ze ci mi ho vezmu spat?

edita84
19. máj 2010

diuš zavolaj a uvidíš čo povedia

mimkao
19. máj 2010

Diuš, ja by som tam nevolala. Ja by som tam rovno vzala kočík. Oni sú zo zákona povinný ti ho zobrať a vrátiť peniaze. Neboj, veď oni ho aj tak vrátia výrobcovi, takže oni na tom stratoví nebudú.

edita84
19. máj 2010

diuš a vieš tam nejak ísť? lebo ked hej tak im ho tam rovno zober a nebudú sa vedieť na nič vyhovoriť len nech tam nemáš nejakú čakaciu dobu

diusik
19. máj 2010

no presne,aj ja to tak citim ze ho tam treba hned zobrat.Do Attilovho auta sa zmesti v pohode.Tak to spravim.Ozaj ten caramelo sa neda kupit v komarne?Mimka pozerala som tie inzeraty,len ktovie kedy by mi to prislo a tak... radsej by osm si ho kupila hned v obchode,neviete kde ho kupila pukca?

mimkao
19. máj 2010

Diuš, neviem kde ho kúpila Puki... 😒

mimkao
19. máj 2010

Diuš, našla som stránku, kde predávajú ten Camarelo a robia rozvoz po celej SR zdarma. Len neviem, aká je čakacia doba... Spýtam sa na to?

diusik
19. máj 2010

Mimka,sak staci ked mi posles link,nemusis ty vyvolavat 😉

diusik
19. máj 2010

diky Mimka,volala som im,vraj do 24 hodin je dovoz.No a volala som aj do obchodu a ze vraj uz aj ini im chodili vracat toie kociky ale ze tie nove breakery su uz dobre,ze len 2008cky boli zle,lenze na strankach SOI pisu ze aj 2009 tak mam vytlaceny ten papier.Vravela ze ho musi vydiet,tak ho tam vezmeme.
Jooj,drzte mi palce aby ho zobrala.A ak nie,nuz tak to bude vola bozia 😉

edita84
19. máj 2010

Diuš ty máš ktorý? kedy ho pôjdete vrátiť? držím ti potom palce aby ti ho vzali a nepýtala si sa či nemajú ten camarello?

diusik
19. máj 2010

no ja mam baby active breaker 2009,a ze zle su tie s tou cervenou poistkou a ja mam ten.keby bol bez tej poistky tak uz by asi nezapadal medzi tie zle.No uvidim ako to bude vidiet ta predavacka,ale mam vytlaceny dokazovy material :o)
ten caramelo by osm si ojednala cez net

edita84
19. máj 2010

Diuš tak držím palce aby sa ti podarilo ho vrátiť 😉

mimkao
19. máj 2010

Diuš, aj ja veľmi , veľmi držím palce. daj vedieť, jak si dopadla.

pukica
19. máj 2010

ahojte kočendy 🙂
mierne oneskorene reagujem na vasu dnesnu debatu ale opät raz som bola cely den mimo domu...

dius,musim ta pokarhat bo necitas poriadne prispevky 🙂 a mimka tak isto...tam kde som dala link na ten kocik co mam som uuuuuplne poslednu vetu pisala ze som ho kupovala oproti poste ejne bejne 🙂

no dius dufam ze sa ti podarilo vykseftit ten kocar a ze ti reklamaciu uznali,sa ozvi frisko nech vieme,vsetky sme zvadaveee

no ta vanicka je veru o nieco mensia ako na tom tvojom terajsom ale povedat ti teda neviem ci sa ti tam maly do 9mesiacov zmesti...neviem ako rychlo rastu deturence,ja mam pocit ze moja tam uz dlho nevydrzi 😀 ale rastie pomalinky takze snad tam vydrzi dost dlho,ted ma 61cm...no neviem neviem 😀

mimka ten modry camarelo je uzasny
dius ak si kupis ten,no hmmm to ti budem straaaaaaaaaaaaasne zavidiet,krasnu farbu ma,mne by nevadilo keby mala tamika modry kocik,no ked sme ho boli kupovat my mali v obchode len ten cerveny a ja som nan bola taaaaak strasne ´´nadrzana´´ ze mi ani nenapadlo si objednat inu farbu,by som neobsedela doma kebyze mam nanho cakat 😀 😀

pukica
19. máj 2010

jaaaaaj som zabudla napisat ze dnes sme boli na ockovani,malinka ma 61cm a 5600g,minule ju zle odvazili ach jaj,pred troma tyzdnami 5450g a ted 5600g,sa jej to zdalo ze malo pribrala za tri tyzdne,ale ze sak to nemoze byt pravda ved ma hurcicky na nozkach,aj licka fajne plne,tak ze sa vraj sekli,boooooze

no a dnes dostala dve inkejsie,do kazdej nozicky jednu,trosken si poplakala ale nebolo to nic tragicke,hned ako sme vysli z budovy zabuvkala,sice ked sa mi zobudila na kojenie tak bola nepokojna no vacer teda pred pol hodkou zaspinkala v pohode,bez kriku,dala som jej preventivne panadol tak snad nebudu horucky

baby,je mozne ze som dostala kramy???krvacam a neviem ci to su akoze normalne kramy slebo len nejake docasne ci co to je...uz som aj zabudla co to je 🙂

diusik
20. máj 2010

puky ja som pozorne citala,videla som tam tu vetu ze si kupovala oproti poste 😀 len som nevedela presne ktory kocik myslis,ale potom mi doslo ze ten prvy bol asi second hand 😅
fii,to pekne rastie,to nas Atinko mal v siedmom tyzdni len 4444g a 56 cm,ale asi je to na jeho porodnu vahu a celkovo normalne.
No podla mna to mas kramy,podla mna urcite 😝
dnes ideme s tym kocikom,tak som zvedava.poobede vam napisem

mimkao
20. máj 2010

jooooooooooj 😠 😠 😠 😠 mám nervy, bo o dušu píšem a keď odošlem ta mi vypadne net, no tak samozrejme, že sa všetko vymaže.... 😠 😠
Puki, ja som to fáááákt prehliadla, ospravedlňujem sa. 😀
Kľudne môžeš mať krámy, ja som mala tiež hneď po šestonedelí.... 😠
A hej, ten tyrkysovo-modrý je kráááááásny. Ja by som ho hneď kúpila, ale môj muž by to už asi nerozchodil.... 😔 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre