Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

pukica
23. jún 2010

Dius ja ti tedy nevim,mne v ten isty den ked mi doslo tych 700e doslo aj nejakych 264e,no neviem odkial za co a co to je...no sa mi nezda ze to su tie peniaze,sak to by uz bolo trosken moc,nie?

hodim par foto mojej princeznicky opicky 🙂
uz sa nam pekne za uuuplne malej pomoci pretoci na brusko,je zlata sikulka moja

pukica
23. jún 2010

jeziiiis tam na tej fotke co som s malou mam aky ratafak?nieeee,ten si nevsimajte,kukajte len malu 😉

edita84
23. jún 2010

ahoj puki malá je krásna 🙂

pukica
23. jún 2010

dakujem edit,sice sme sa nesnazili ale podarila sa 😀

edita84
23. jún 2010

@pukica a ako pekne sa podarilo 😀

lucia23611
23. jún 2010

mimkao - podarilo sa ti vybaviť Dr. Urbana na pôrod? za koľko rodí? ja sa za ním chystám budúci týždeň

diusik
23. jún 2010

Caute,no puki jaka sikulka je malinka 🙂 ale tusim bude na tata 😀 nahodou ta fotka s tebou tam je super,uz by som ta aj v Kn spoznala 😉

pukica
23. jún 2010

@diusik dufam ze narazas na ten moj nos,ze podla neho by si ma spoznala 😀 😀 😀 no na tej fotrke je mala super,ale ja...ale no dobre nemozem byt staaaale pekna 😀 😀

@edita84 vdaka za pochavlu,ty uz pracujes?ci mala este nechodi do skolky?kde inak byvas?

edita84
23. jún 2010

ahojte no ja ešte nepracujem až od septembra budem, ja bývam tu v kn na jednotke

pukica
26. jún 2010

ahojte,takaaaaaaaaaaa som nestastna,sa mordujem s tortou a nedari sa mi fnuk ☹

mimka,neboli ste dnes nahodou v lidli s mangelom?kolem 17tej?

kila
27. jún 2010

Ahojte! Ako sa máte?
My sa máme fajn. V stredu som bola na poradni, lekár mi len odmeral bruško, počúvali sme srdiečko a skonštatoval, že je všetko ok a ani toto bábo nebude väčšie ako bola Réka. Réka mala 2800g a 48 cm. Ale videla som na ňom že si robí starosti že som Réku porodila o 2 týždne skôr a teraz to vyzerá tiež tak. 14.7. idem zase na poradňu a už ma možno bude posielať aj do nemocky na nejaké vyšetrenie kde pozorujú sťahy maternice - ani neviem čo to presne je, lebo s Rékou som už toto vyšetrenie nestihla a ani neviem kam mám potom ísť.
Teraz by som mala vybaviť materskú dovolenku, neviete ako je to keď idem z rodičovskej dovolenky zase na materskú? Sestrička mi dala žiadosť ktorú odovzdám v soc. poisťovni ale nevedela povedať či mám ísť aj k zamestnávateľovi.
S prestavbou aj s malovaním sme už skončili! Už aj my máme hotovú novú spálňu, aj Réka má novú izbičku a aj pre drobčeka je všetko pripravené. Celé 2 týždne čo som tu nebola len som upratovala, robila poriadok, ukladala veci, prala. Slúbila som vám aj zopár fotiek, ale tie som už nestihla urobiť, najbližšie nejaké prinesiem.Už sa môžem pobaliť aj do pôrodnice. A odteraz budem len vegetiť a budeme chodiť na výlety s Rékou! Už sme s ňou boli na výstave dinosaurov v Gyori, veľmi sa jej to páčilo, museli sme jej kúpiť figúrku dinosaura a odvtedy je do dinosaurov zbláznená.

lucia23611
27. jún 2010

ahojte kočky. som zúfalá. mám väčšie prsia a jednoducho si neviem nikde zohnať podprsenky na kojenie. kukám už aj cez net ale jednoducho nikde nenájdem také veľké veľkosti. neviete náhodou kde by som zohnala?ďakujem

kila
27. jún 2010

Lucia ja som kupovala podprsenky na dojčenie v Maďarsku, tam majú všetko skús tam... 😅 Aké číslo potrebuješ?

kila
27. jún 2010

Pukica malá je veľmi zlatučká, hneď ma napadlo že čoskoro aj ja budem mať doma zase takéto zlatulinké bábätko... S manželom sme nedávno skonštatovali, že Réka nám nejako vyrástla... 😕 ...a nevieme ako a kedy sa to stalo... 😅 Zvykli sme jej hovoriť Baba, ale teraz si už musíme dávať pozor ako ju nazveme, lebo si to vyprosí a nakričí na nás že "ja nie som baba, ja som Réka" 😀

pukica
27. jún 2010

Lucia ja som si kupila v kiku podprdu,sice v bledo ruzovej farbe no predsa,ale to mali sa mi zda ze len raz take podprdy tam
skus kuknut na tej ulici ako je kino,tam co je ta kaviaren pre zbohatlikov co ma vonku terasu tak vedla toho...
http://www.maderna.sk/katalog/56-SPODNE-PRADLO/ skus kuknut tu ale su nehorazne drahe ☹
ked ti mam pravu povedat ja som kojenecku podprsenku pouzivala kym som bola v nemocke a potom este asi tak max mesiac doma,potom som sa na to vytoto a v poho fungujem s obycajnou podprdou,vytiahnem cicik nakojim a odlozim 🙂

kila dakujeme za pochvalu,no pravda,leti cas jak nikdy,nedavno sa nam mala narodila a uz tomu budu pomaly 4mesiace,sak teraz je rok od toho co sa vo mne zacalo to drobatko vyvijat a ono je uz medzi nami,ubehlo toooooooooo

na to vysetrenie co si pisala pojdes do nemocnice tam kde je rentgen,po pravej strane ako je porodnica,tak zboku 🙂
tebe sa to teda tiez statocne blizi...oddychuj vela sak sa namakas ked bude maly medzi vami 😉

mimkao
27. jún 2010

Pukica 😀 Boli, to isté som sa chcela spýtať ja teba.... 😀 Teraz som Vás spoynala iba kôli kočíku, ale sa mi zdalo, že tvoj priateľ tak ináč vyzeral, ta som si nebola istá. A hanbila som sa ísť spýtať sa ho, bo trapas, kebyže to nie ste vy. A teba som nevidela....
Ale vidím, že sa stretávame často, ta snáď sa už raz aj s tebou stretnem... 😀

kila
28. jún 2010

Dobré ránko!
Ja som dojčila rok, takže som podprsenku na dojčenie plne využila, boli aj zničené, takže som teraz kupovala nové.

pukica
28. jún 2010

mimmkao 😀 no jo sranda,ja som bola akurat v nutri,nesli sme s kocikom bo sme boli nalozeni jak cigani,tolko veci v kociku xi tak priatel cakal vonku,hned ako som vysla tak mi vravi videla si tu tehotnu?nebola to mimka?a ja som kukala a kukala ale nevidela som ta bo uz ste uficali 🙂vraj vas spoznal podla manzela 🙂
sranda kolkokrat si nas uz videla,sme sa stretli a ja som ta este nevidela nestretla 🙂

kila-ja tiez este kojim,dufam ze to bude cim dlhsie,kojenecka podprda je ise pohodlnejsia,no ta moja co ja viem...ja by som skvor brala kojenecke tricko,aby som nemusela mat hole krize ked kojim niekde vonku,no zatial som nezohnala take a co som videla tak boli draheeeeeeeeeeeeeeeeee

lucia23611
28. jún 2010

ahojte.
kila - no potrebujem veľmi veľké 105F. v rodine máme veľké prsia každá skoro, takže u nás je to dedičné. a kde v Maďarsku si ich kupovala?
pukica - áno sú veľmi drahé, a lacnejšie neviem kde zohnať, ale asi budem musieť pokukať.

viete čo ma hnevá, ženy v Maďarsku alebo v Rakúsku takéto problémy nemajú, ktoré majú väčšie prsia. V Rakúsku majú aj podprsenky takých veľkostí čo som nikdy nevidela, a považujú to za normálne. a tu keď si hľadám podprsenku veľkej veľkosti, tak kukajú na mňa s kade som prišla a čo chcem🙂

mimkao
28. jún 2010

Puki 😀 no to je fakt sranda... 😀 A on odkiaľ pozná môjho mangela?

mimkao
28. jún 2010

Aha, kukám, že ho mám na niektorých fotkách. Takže asi z fotiek...., nie? 🙂

mimkao
28. jún 2010

Luci, pridaj mi trochu z tvojích... 😀 Ale nie, viem, že to neni sranda, keĎ sa nedá zohnať podpira na kojenie. Ja by som na tvojom mieste pokukala na nete. Ja skoro všetko kupujem tak. A ja mám jednu 75F, ale rozhodne nesedí číslovanie, lebo ja keď som kojila, som nosila tak max. D-čkové a táto mi bola akurát...

kila
28. jún 2010

Lucia ja veľa vecí kupujem v Gyori v Brendone čo sa nedá zohnať na Slovensku, pozri túto podprsenku, no ale je dosť drahá a možno ju treba objednať keď nemajú na sklade:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/1450...
A možno majú takéto veľké číslo aj v Blave v Brendone. 😉
Mne zas keď som dojčila veľmi tieklo mliečko z pŕs aj keď bola malá už napapaná, takže som si musela dávať do podprsenky normálne textilné plienky, lebo mi tie tampóniky do podprsenky čo predávajú boli nanič. 😅

kila
28. jún 2010
lucia23611
28. jún 2010

mimkao rada by som ti dala z mojich a hocikomu🙂 je to trápenie mať také veľké prsia, dúfam že moja dcéra to nezdedí. a ešte si celá? som ti písala či si si vedela vybaviť Dr. Urbana a za koľko rodí.

kila - ďakujem, asi budem musieť skočiť aj ja do Maďarska lebo toto u nás nakupovať je utrpenie. nechápem prečo sú tie podprsenky na kojenie také drahé. hm,

diusik
28. jún 2010

Ahojte,
@lucia23611 ja mam tiez trochu vacsie a ja som kupila super podprsenku v tom Baby shope k Komarne,sice nie je bavlnena ale z takeho elastickeho materialu.kupila som najvacsie cislo ale mam pocit ze by sa tam aj vacsie prsia zmestili 😀 ona sa docela dobre prisposobuje.Stala asi 40euro ale oplatilo sa to,je skvela.Ja tiez nosim teraz asi 80E.
Mimka,tie fotky s malou vo vzduchu su strasne super 😀
@pukica,ozaj ako to bolo potom s tortou 😉

lucia23611
28. jún 2010

@diusik v ktorom Babyshope? tam v tej ulici kde je stará pošta?

lucia23611
28. jún 2010

mimkao - teraz kukám že ty budeš mať už piate bábo?🙂)) ejha, ako to zvládaš s nervami??🙂)

diusik
28. jún 2010

hej presne tam,ale minule som tam bola a uz taku nemali,treba tam asi nakuknut castejsie ked dostanu tovar,ale podla mna keby si im povedala ze aku velku potrebujes,tak ti aj objednaju.A mozes si ju tam aj vyskusat

mimkao
28. jún 2010

Lucia, ešte len teraz na ďalšiu stredu úôjdem za ním, ta uvidím, že čo poriešim... Ale asi sa na to vybodnem a nechám to tak, jak to príde.... Ešte musím porozmýšľať.... 😒
A celá som ešte , celá. dúfam len, že už nie dlho.... 🙂
Ja som dakedy tiež nosila normálne D-čka a teraz, okrem stavu tehotenstva, alebo kojenia sú mi aj niektoré B-čka veľké.... 😢 😠 😀
Z nervami ako kedy, no, uvidím presnejšie od štvrtku, bo to už začnú deťom prázdniny... 🤐 😔 😀

Diuš, hej, prefektné sú. 😀 Ale to bolo fotené ešte minulého roku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre